Автомобіль Skoda Superb, КА1374ВН, 2006 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Автомобіль Skoda Superb, КА1374ВН, 2006 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Прийняття заяв на участь

з 14 вер. 2025 20:00

до 23 вер. 2025 16:35

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
14 вер. 2025 20:00 – 23 вер. 2025 16:35
Початок аукціону:
23 вер. 2025 09:50
Дата публікації:
14 вер. 2025 20:00
Період уточнень:
14 вер. 2025 20:00 – 16 вер. 2025 20:00
Період питань:
14 вер. 2025 20:00 – 22 вер. 2025 18:00
Період відповідей:
14 вер. 2025 20:00 – 22 вер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20250914-66233
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
16 224,98 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
81 124,88 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
811,25 грн
Кількість кроків:
50
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні за попередньою домовленістю з представником балансоутримува, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10 а. Контактні дані балансоутримувача: телефон для довідок (073) 957-20-42.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Інша підстава за рішенням органу приватизації
Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону 16 вер. 2025 15:21

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль Skoda Superb, КА1374ВН, 2006 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Класифікатор державного майна (ДМ): 900 Інші об'єкти

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, Львів, 10A, 1-й Скнилівський провулок, 10А, Львів

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
КА1374ВН
Дата реєстрації:
18 груд. 2020 12:00
Марка транспортного засобу:
Skoda Superb
Модель транспортного засобу:
седан-В
Рік випуску:
2006
Об'єм двигуна, см³:
1800.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
сірий
Пробіг, км:
417977.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
TMBDL23UX7B300193
Технічний стан:
задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Технічний стан - автомобіль не на ходу та має такі пошкодження: правого та лівого порогу кузова, арки боковини лівого та правого крила, капоту, оббивки салону (даху, стояків боковин, полиць, дверей, оббивка сидінь), фарбування кузова; акумуляторна батарея (АКБ) знята.
Координати:
Широта: 49.8116748485905 Довгота: 23.981339183125137

Розташування на мапі

Документи аукціону 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 14 вер. 2025 20:00
Інформаційне повідомлення 14 вер. 2025 20:00

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail:
Телефон:
+380322616214
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
42578602
Адреса:
Україна, 04112, Київська область, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Замулко А.І.
E-mail:
Телефон:
+380739572042

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись