Нежитлове приміщення, загальною площею 74, 6 кв.м., за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Борислав, вул. Ірини Сеник, 26, приміщення 15

Нежитлове приміщення 15 загальною площею 74, 6 кв.в.м., Львівська область, Дрогобицький район, м. Борислав, вул. Ірини Сеник, розташоване на першому поверсі у двохповерховому, багатоквартирному будинку до 1947 року побудови та обладнане окремим входом. Перебуває у незадовільному стані, потребує ремонту. До 09.05.2025 року перебувало в оренді, орендарем використовувалось - для розміщення складу. Об' єкт приватизації, не є пам'яткою культурної спадщини.

Початкова ціна

180 792,00 грн

з ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 2025 20:00

до 11 вер. 2025 16:30

Аукціон

з 11 вер. 2025 09:45

до 11 вер. 2025 16:30

Кваліфікація

з 11 вер. 2025 16:30

до 29 вер. 2025 11:36

Аукціон завершено

30 вер. 2025 14:17

Подача пропозицій:
2 вер. 2025 20:00 – 11 вер. 2025 16:30
Період аукціону:
11 вер. 2025 09:45 – 11 вер. 2025 16:30
Дата публікації:
2 вер. 2025 20:00
Період уточнень:
2 вер. 2025 20:00 – 4 вер. 2025 20:00
Період питань:
2 вер. 2025 20:00 – 10 вер. 2025 18:00
Період відповідей:
2 вер. 2025 20:00 – 10 вер. 2025 18:00
Період кваліфікації:
11 вер. 2025 16:30 – 26 жовт. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20250902-40641
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
36 158,40 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
180 792,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 807,92 грн
Кількість кроків:
40
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Понеділок-п'ятниця 8.00-15.00 год.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення 15 загальною площею 74, 6 кв.в.м., Львівська область, Дрогобицький район, м. Борислав, вул. Ірини Сеник, розташоване на першому поверсі у двохповерховому, багатоквартирному будинку до 1947 року побудови та обладнане окремим входом. Перебуває у незадовільному стані, потребує ремонту. До 09.05.2025 року перебувало в оренді, орендарем використовувалось - для розміщення складу. Об' єкт приватизації, не є пам'яткою культурної спадщини.

Код CAV: 04222000-0 Магазин (гастроном, універмаг, мінімаркет), аптека, перукарня, хімчистка, пральня, лікарняно-оздоровчий заклад, фізкультурно-оздоровчий заклад тощо
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

74,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 82300, Львівська область, Борислав, вулиця Тернавка, 30

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
34597770
Дата реєстрації:
6 груд. 2019 10:24
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
74.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
74.6
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
незадовільний, потребує ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 49.291366553383945 Довгота: 23.422216663135675

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Інформація про об'єкт малої приватизації 2 вер. 2025 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 2 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 2 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 2 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 2 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 2 вер. 2025 20:00
Ілюстрація 2 вер. 2025 20:00
Рішення про затвердження умов продажу 2 вер. 2025 20:00

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Хованець Галина Анатоліївна
ІПН/РНОКПП:
2990717983

Пропозиція:

108 475,20 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 9 вер. 2025 18:01
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 вер. 2025 18:02
Заява на участь 9 вер. 2025 18:38
Заява про ознайомлення з об'єктом 9 вер. 2025 18:39
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 9 вер. 2025 18:39
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 9 вер. 2025 18:40
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 вер. 2025 12:44
Заява на участь 11 вер. 2025 13:03
Заява на участь 11 вер. 2025 13:03

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 16 вер. 2025 12:04

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 вер. 2025 10:54
Додаток до договору 29 вер. 2025 10:54

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 9 вер. 2025 18:01
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 вер. 2025 18:02
Заява на участь 9 вер. 2025 18:38
Заява про ознайомлення з об'єктом 9 вер. 2025 18:39
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 9 вер. 2025 18:39
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 9 вер. 2025 18:40
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 вер. 2025 12:44
Заява на участь 11 вер. 2025 13:03
Заява на участь 11 вер. 2025 13:03

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 16 вер. 2025 12:04

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 вер. 2025 10:54
Додаток до договору 29 вер. 2025 10:54
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1809
Назва договору:
Договір купівлі-продажу
Опис договору:
Договір купівлі-продажу нежитлового приміщення загальною площею 74,6 кв. м. за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, місто Борислав, вулиця Ірини Сеник, 26, приміщення 15
Вартість договору
108 475,20 грн
Заключна вартість договору:
108 475,20 грн
Строк виконання умов приватизації:
29 вер. 2025 11:17 – 30 вер. 2025 11:45
Термін дії договору:
26 вер. 2025 11:16 – 26 вер. 2025 11:44
Дата підписання договору:
26 вер. 2025 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 вер. 2025 10:54
Додаток до договору 29 вер. 2025 10:54

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
11 вер. 2025 16:30 – 22 вер. 2025 18:00
Період оплати:
11 вер. 2025 16:30 – 9 жовт. 2025 18:00
Період публікації договору:
11 вер. 2025 16:30 – 26 жовт. 2025 18:00
Період підписання договору:
11 вер. 2025 16:30 – 16 жовт. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
41128904
Адреса:
Україна, 82300, Львівська область, м. Борислав, вул. Шевченка, буд. 42
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Кікіс Роман Ігорович
E-mail:
Телефон:
+380969017323
Факс:
+380324843042

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
41128904
Адреса:
Україна, 82300, Львівська область, м. Борислав, вул. Шевченка, буд. 42
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Кікіс Роман Ігорович
E-mail:
Телефон:
+380969017323
Факс:
+380324843042

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Опис:
Бориславська міська територіальна громада
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA928999980314121905000013927
Найменування одержувача:
Бориславська міська територіальна громада
ЄДРПОУ одержувача:
26181298

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Опис:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА АРХІТЕКТУРИ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA738201720355539001000099096
Найменування одержувача:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА АРХІТЕКТУРИ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ одержувача:
41128904

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Опис:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА АРХІТЕКТУРИ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ЄДРПОУ 41128904
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA738201720355539001000099096
Найменування одержувача:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА АРХІТЕКТУРИ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ одержувача:
41128904

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА АРХІТЕКТУРИ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу нерухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот №1, будівля аптеки

Аукціон з продажу нерухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот №1, будівля аптеки
Ім'я:
Христенко Вадим Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504870976 ІПН/РНОКПП:
2351114131
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Магазин загальною площею 74,8 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок Г-1; котлопункт загальною площею 57,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок В-1

Магазин загальною площею 74,8 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок Г-1; котлопункт загальною площею 57,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд ...
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

107 126,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Откідач Тетяна Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989564533 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

357 946,50 грн без ПДВ

Дивитись