Громадський будинок з господарськими будівлями та спорудами, площею 139.2 кв м. за адресою Закарпатська область, Хустський район, село Луково, Набережна, 50

Громадський будинок з господарськими будівлями та спорудами, площею 139.2 кв м. за адресою Закарпатська область, Хустський район, село Луково, Набережна, 50

Початкова ціна

241 038,72 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 трав. 2025 18:00

до 16 трав. 2025 16:40

Аукціон

з 16 трав. 2025 09:55

до 16 трав. 2025 16:40

Кваліфікація

з 16 трав. 2025 16:40

до 30 черв. 2025 17:59

Аукціон завершено

30 черв. 2025 18:04

Подача пропозицій:
9 трав. 2025 18:00 – 16 трав. 2025 16:40
Період аукціону:
16 трав. 2025 09:55 – 16 трав. 2025 16:40
Дата публікації:
9 трав. 2025 18:00
Період уточнень:
9 трав. 2025 18:00 – 11 трав. 2025 18:00
Період питань:
9 трав. 2025 18:00 – 15 трав. 2025 18:00
Період відповідей:
9 трав. 2025 18:00 – 15 трав. 2025 18:00
Період кваліфікації:
16 трав. 2025 16:40 – 30 черв. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20250509-97373
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
48 207,74 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
241 038,72 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
2 410,39 грн
Кількість кроків:
3
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
оглянути об’єкт малої приватизації можна в робочі дні за місцем його розташування, звернувшись до відділу економічного розвитку та комунальної власності Білківської сільської ради за адресою: 90132, Закарпатська область, Хустський район, село Білки, вул. Центральна, 26. Контактна особа: Лялюк Михайло Миколайович, тел.:+380673134454. Час роботи відділу з 08.00 к.ч. до 17.00 к.ч.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Громадський будинок з господарськими будівлями та спорудами, площею 139.2 кв м. за адресою Закарпатська область, Хустський район, село Луково, Набережна, 50

Код CAV: 70123200-1 Продаж нежитлової нерухомості
Класифікатор державного майна (ДМ): 900 Інші об'єкти

Площа:

139,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 90132, Закарпатська область, Хустський район, село Луково

Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
411860056
Дата реєстрації:
6 лют. 2025 14:07

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Інформація про об'єкт малої приватизації 9 трав. 2025 18:00
Рішення про затвердження умов продажу 9 трав. 2025 18:00
Інформаційне повідомлення 9 трав. 2025 18:00
Проєкт договору 9 трав. 2025 18:00

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Пасуля Василь Михайлович
ІПН/РНОКПП:
2211206138

Пропозиція:

241 038,72 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 15 трав. 2025 17:40
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 15 трав. 2025 17:40
Заява на участь 15 трав. 2025 17:40
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 15 трав. 2025 17:40
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 15 трав. 2025 17:40
Заява про ознайомлення з об'єктом 15 трав. 2025 17:40

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 27 трав. 2025 17:07

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 30 черв. 2025 16:05
Підписаний договір 30 черв. 2025 16:12

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 15 трав. 2025 17:40
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 15 трав. 2025 17:40
Заява на участь 15 трав. 2025 17:40
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 15 трав. 2025 17:40
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 15 трав. 2025 17:40
Заява про ознайомлення з об'єктом 15 трав. 2025 17:40

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 27 трав. 2025 17:07

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 30 черв. 2025 16:05
Підписаний договір 30 черв. 2025 16:12
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1265
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації
Вартість договору
241 038,72 грн
Заключна вартість договору:
241 038,72 грн
Строк виконання умов приватизації:
30 черв. 2025 17:59 – 31 груд. 2025 17:54
Дата підписання договору:
30 черв. 2025 17:45
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 30 черв. 2025 16:05
Підписаний договір 30 черв. 2025 16:12

Оплата за участь здійснена:
Так
Період підписання протоколу:
16 трав. 2025 16:40 – 27 трав. 2025 18:00
Період оплати:
16 трав. 2025 16:40 – 13 черв. 2025 18:00
Період публікації договору:
16 трав. 2025 16:40 – 30 черв. 2025 18:00
Період підписання договору:
16 трав. 2025 16:40 – 20 черв. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04349449
Адреса:
Україна, 90132, Закарпатська область, Хустський район, село Білки, вулиця Центральна, 13
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення сесії

Основний контакт

Ім'я:
Василь Зейкан
E-mail:
Телефон:
+380988105651

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
04349449
Адреса:
Україна, 90132, Закарпатська область, Хустський район, село Білки, вулиця Центральна, 13
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення сесії

Основний контакт

Ім'я:
Василь Зейкан
E-mail:
Телефон:
+380988105651

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ГУК в Закарпатській області /Білківська тг/31030000
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878999980314191905000007413
Найменування одержувача:
Білківська сільська рада Хустського району Закарпатської області
ЄДРПОУ одержувача:
04349449

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ГУК в Закарпатській області /Білківська тг/31030000
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878999980314191905000007413
Найменування одержувача:
Білківська сільська рада Хустського району Закарпатської області
ЄДРПОУ одержувача:
04349449

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ГУК в Закарпатській області /Білківська тг/31030000
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878999980314191905000007413
Найменування одержувача:
Білківська сільська рада Хустського району Закарпатської області
ЄДРПОУ одержувача:
04349449

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Білківська сільська рада Хустського району Закарпатської області

Вас може зацікавити

Громадський будинок за адресою: вул.Шевченка, 18, с. Тарасівка, Кропивницького району, Кіровоградської області

Громадський будинок за адресою: вул.Шевченка, 18, с. Тарасівка, Кропивницького району, Кіровоградської області
Ім'я:
ФЕДУН Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: +380985007785 ЄДРПОУ:
44552337
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

387 090,00 грн без ПДВ

Дивитись

Громадський будинок за адресою: вул.Степова, 1, с. Новомиколаївка, Кропивницького району, Кіровоградської області

Громадський будинок за адресою: вул.Степова, 1, с. Новомиколаївка, Кропивницького району, Кіровоградської області
Ім'я:
ФЕДУН Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: +380985007785 ЄДРПОУ:
44552337
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

148 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

ПРОДАЖ! Радіовузол площею 110,3 кв. м, Київська обл., с. Бишів, вул. Захисників України, 9

ПРОДАЖ! Радіовузол площею 110,3 кв. м, Київська обл., с. Бишів, вул. Захисників України, 9
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

480 000,80 грн з ПДВ

Дивитись