Будівля ветамбулаторії, А загальною площею 45,0 кв. м та убиральня, В за адресою: Закарпатська область, Берегівський район, с. Запсонь, вул. Мігая Мункачі, 35

Будівля ветамбулаторії, А загальною площею 45,0 кв. м та убиральня, В. Нерухоме майно перебуває в задовільному технічному стані, потребує поточного ремонту.

Прийняття заяв на участь

з 22 січ. 2024 14:37

до 31 січ. 2024 16:30

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 січ. 2024 14:37 – 31 січ. 2024 16:30
Початок аукціону:
31 січ. 2024 09:45
Дата публікації:
22 січ. 2024 14:37
Період уточнень:
22 січ. 2024 14:37 – 24 січ. 2024 14:37
Період питань:
22 січ. 2024 14:37 – 30 січ. 2024 18:00
Період відповідей:
22 січ. 2024 14:37 – 30 січ. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20240122-27629
Реєстраційний внесок:
1 420,00 грн
Гарантійний внесок:
201 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
485,75 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
4,86 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з об’єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за місцем розташування об’єкта за адресою: Закарпатська область, Берегівський район, с.Запсонь, вул.Мігая Мункачі,35

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Інша підстава за рішенням органу приватизації
Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону 23 січ. 2024 10:47

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля ветамбулаторії, А загальною площею 45,0 кв. м та убиральня, В за адресою: Закарпатська область, Берегівський р-н, с. Запсонь, вул. Мігая Мункачі, 35. Нерухоме майно перебуває в задовільному технічному стані, потребує поточного ремонту.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

2 Одиниця

Адреса:

Україна, 90224, Закарпатська область, Запсонь, Берегівський район, вул. Мігая Мункачі,35

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
220092450
Дата реєстрації:
12 серп. 2020 10:55
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
46.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
46.3
Рік будівництва:
1956
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Координати:
Широта: 48.27704698750096 Довгота: 22.472789279107886

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 22 січ. 2024 14:37
Ілюстрація 22 січ. 2024 14:37
Ілюстрація 22 січ. 2024 14:37
Інформаційне повідомлення 22 січ. 2024 14:37
Рішення про затвердження умов продажу 22 січ. 2024 14:37

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
26395332
Адреса:
Україна, 89600, Закарпатська область, м.Мукачево, м.Мукачево, вул. Кооперативна, б.73
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Ваш А. А., [email protected], +38 (031) 312 3350

Основний контакт

Ім'я:
Ваш А. А.
E-mail:
Телефон:
+3803131233503
Факс:
+380313123350
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 13,3 кв. м (В)

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 13,3 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

532,00 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 19,7 кв. м (В)

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 19,7 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

591,00 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., смт. Маньківка, вул. Соборна, 16. Оренда – приміщення підвалу площею 19,4 кв. м (В)

Черкаська обл., смт. Маньківка, вул. Соборна, 16. Оренда – приміщення підвалу площею 19,4 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

504,40 грн з ПДВ

Дивитись