Будівлі та споруди: контора ЛПК, Б-1, загальною площею 106,1 кв. м; склад, В-1, загальною площею 185,6 кв. м; цех переробки деревини №1, Г-1, загальною площею 605,2 кв. м; цех переробки деревини №2, Д-2, загальною площею 477,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, смт Красне, вул. Залізнична, 6Б

Будівлі та споруди: контора ЛПК, Б-1, загальною площею 106,1 кв. м; склад, В-1, загальною площею 185,6 кв. м; цех переробки деревини №1, Г-1, загальною площею 605,2 кв. м; цех переробки деревини №2, Д-2, загальною площею 477,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, смт Красне, вул. Залізнична, 6Б

Прийняття заяв на участь

з 27 груд. 2023 11:25

до 5 січ. 2024 16:15

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
27 груд. 2023 11:25 – 5 січ. 2024 16:15
Початок аукціону:
5 січ. 2024 09:30
Дата публікації:
27 груд. 2023 11:25
Період уточнень:
27 груд. 2023 11:25 – 29 груд. 2023 11:25
Період питань:
27 груд. 2023 11:25 – 4 січ. 2024 18:00
Період відповідей:
27 груд. 2023 11:25 – 4 січ. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20231227-36753
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
201 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
58 206,06 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
582,06 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, смт Красне, вул. Залізнична, 6Б.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Інша підстава за рішенням органу приватизації
Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону 29 груд. 2023 14:25

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівлі та споруди: контора ЛПК, Б-1, загальною площею 106,1 кв. м; склад, В-1, загальною площею 185,6 кв. м; цех переробки деревини №1, Г-1, загальною площею 605,2 кв. м; цех переробки деревини №2, Д-2, загальною площею 477,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, смт Красне, вул. Залізнична, 6Б

Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 80560, Львівська область, Красне, Вул. Залізнична,6Б

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
32868983
Дата реєстрації:
6 серп. 2019 10:40
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1374.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
1374.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1374.6
Площа ділянки, кв. м:
20000.0
Рік будівництва:
1989
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.91995824322896 Довгота: 24.616471186705844

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 27 груд. 2023 11:25
Інформаційне повідомлення 27 груд. 2023 11:25
Інформаційне повідомлення 27 груд. 2023 11:25
Інформаційне повідомлення 27 груд. 2023 11:25
Інформаційне повідомлення 27 груд. 2023 11:25
Інформаційне повідомлення 27 груд. 2023 11:25

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
44768034
Адреса:
Україна, 01601, Київ, місто Київ, Вул. Шота Руставелі, 9а
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Гринчишин Ігор Богданович
E-mail:
Телефон:
+380675937726

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Оренда приміщення 454,9 кв. м. в м. Києві Ходосівська, 10.

Оренда приміщення 454,9 кв. м. в м. Києві Ходосівська, 10.
Ім'я:
Волков Роман Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: +380976406410 ЄДРПОУ:
14307274
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

71 102,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

115 863,00 грн без ПДВ

Дивитись