Будівля Короснянської дільниці ветеринарної медицини, Б-1 площею 38,3 кв. м, за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Коросне, вул. Зарічна, 21а

Будівля Короснянської дільниці ветеринарної медицини, Б-1 площею 38,3 кв. м, за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Коросне, вул. Зарічна, 21а

Початкова ціна

1 158,40 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 лип. 2023 20:00

до 11 лип. 2023 16:15

Аукціон

з 11 лип. 2023 09:30

до 11 лип. 2023 16:30

Кваліфікація

з 11 лип. 2023 16:30

до 9 серп. 2023 09:04

Аукціон завершено

9 серп. 2023 09:04

Подача пропозицій:
2 лип. 2023 20:00 – 11 лип. 2023 16:15
Період аукціону:
11 лип. 2023 09:30 – 11 лип. 2023 16:30
Дата публікації:
2 лип. 2023 20:00
Період уточнень:
2 лип. 2023 20:00 – 4 лип. 2023 20:00
Період питань:
2 лип. 2023 20:00 – 10 лип. 2023 18:00
Період відповідей:
2 лип. 2023 20:00 – 10 лип. 2023 18:00
Період кваліфікації:
11 лип. 2023 16:30 – 25 серп. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20230702-41380
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
231,68 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
1 158,40 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
11,58 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Львівська обл., Львівський р-н, с. Коросне, вул. Зарічна, 21 а

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля Короснянської дільниці ветеринарної медицини, Б-1 площею 38,3 кв. м, за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Коросне, вул. Зарічна, 21а

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 81215, Львівська область, Коросно, вул. Зарічна 21 а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
29006079
Дата реєстрації:
15 лист. 2018 11:20
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
38.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
38.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
38.3
Площа ділянки, кв. м:
200.0
Рік будівництва:
1939
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.6806329935954 Довгота: 24.522517223162314

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 2 лип. 2023 20:00
Ілюстрація 2 лип. 2023 20:00
Ілюстрація 2 лип. 2023 20:00
Інформаційне повідомлення 2 лип. 2023 20:00
Інформаційне повідомлення 2 лип. 2023 20:00
Інформаційне повідомлення 2 лип. 2023 20:00
Інформаційне повідомлення 2 лип. 2023 20:00

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Школик Андрій Ігорович
ІПН/РНОКПП:
3121105639

Пропозиція:

45 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 10 лип. 2023 15:29
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 10 лип. 2023 15:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 10 лип. 2023 15:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 10 лип. 2023 15:32
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 лип. 2023 15:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 лип. 2023 15:41

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 20 лип. 2023 16:50

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 серп. 2023 09:03

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 10 лип. 2023 15:29
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 10 лип. 2023 15:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 10 лип. 2023 15:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 10 лип. 2023 15:32
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 лип. 2023 15:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 лип. 2023 15:41

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 20 лип. 2023 16:50

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 серп. 2023 09:03
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
297
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - будівлі Короснянської дільниці ветеринарної медицини, Б-1 площею 38,3 кв.м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Коросне, вул. Зарічна, 21 а, за результатами аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - будівлі Короснянської дільниці ветеринарної медицини, Б-1 площею 38,3 кв.м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Коросне, вул. Зарічна, 21 а, за результатами аукціону без умов
Вартість договору
45 000,00 грн
Заключна вартість договору:
54 000,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
9 серп. 2023 09:03 – 10 серп. 2023 09:05
Дата підписання договору:
8 серп. 2023 10:50
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 серп. 2023 09:03

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
11 лип. 2023 16:30 – 20 лип. 2023 18:00
Період оплати:
11 лип. 2023 16:30 – 8 серп. 2023 18:00
Період публікації договору:
11 лип. 2023 16:30 – 25 серп. 2023 18:00
Період підписання договору:
11 лип. 2023 16:30 – 15 серп. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Азанов Олексій Петрович
ІПН/РНОКПП:
2961910571

Пропозиція:

2 500,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 лип. 2023 16:50
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 лип. 2023 16:50
Заява на участь 10 лип. 2023 23:35
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 10 лип. 2023 23:35
Заява про ознайомлення з об'єктом 10 лип. 2023 23:35

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 лип. 2023 16:50
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 лип. 2023 16:50
Заява на участь 10 лип. 2023 23:35
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 10 лип. 2023 23:35
Заява про ознайомлення з об'єктом 10 лип. 2023 23:35

Учасник:

Ім'я:
Гук Тарас Ігорович
ІПН/РНОКПП:
3272404518

Пропозиція:

1 158,40 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 лип. 2023 14:09
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 лип. 2023 14:09
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 10 лип. 2023 14:09
Заява про ознайомлення з об'єктом 10 лип. 2023 14:09
Заява на участь 10 лип. 2023 14:09
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 10 лип. 2023 14:09
Заява на участь 10 лип. 2023 20:08

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 лип. 2023 14:09
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 лип. 2023 14:09
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 10 лип. 2023 14:09
Заява про ознайомлення з об'єктом 10 лип. 2023 14:09
Заява на участь 10 лип. 2023 14:09
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 10 лип. 2023 14:09
Заява на участь 10 лип. 2023 20:08

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м.Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 20,0 кв. м (В)

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 20,0 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

600,00 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., Звенигородський р-н, смт. Лисянка, площа Миру, 28. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 50,80 м² (В)

Черкаська обл., Звенигородський р-н, смт. Лисянка, площа Миру, 28. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 50,80 м² (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

609,60 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Черкаська обл., м. Тальне, вул. 1-го Травня, 61. Оренда – будинок радіовузла площею 172,90 м² (В)

Довгострокова оренда! Черкаська обл., м. Тальне, вул. 1-го Травня, 61. Оренда – будинок радіовузла площею 172,90 м² (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 074,80 грн з ПДВ

Дивитись