Частина адмін. приміщення літера “А-2” площею 215,5 кв. м, що становить 49/100 адмін. приміщення, за адресою: Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, смт Локачі, вул. Миру, 18

Об’єкт приватизації – нежиле приміщення, частина адмін. приміщення літера “А-2” загальною площею 215,5 кв. м., а саме: приміщення з 20 по 37, в спільному користуванні - коридор 11 пл. 11,6 кв. м., площадка 18 пл. 3,6 кв. м. площадка 19 пл. 3,1 кв.м., що становить 49/100 частини всього адмін. приміщення. Об’єкт приватизації розміщений на 2 поверсі двоповерхового будинку, загальною площею 441,1 кв.м, 1971 року побудови. Опалення відсутнє, електропостачання на даний час відключено, водопостачання наявне. Перший поверх адміністративної будівлі перебуває у приватній власності. Наявні зовнішні сходи на другий поверх (потребують ремонту).

Початкова ціна

5 536,50 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 квіт. 2023 15:32

до 17 квіт. 2023 16:20

Аукціон

з 17 квіт. 2023 09:35

до 17 квіт. 2023 16:35

Кваліфікація

з 17 квіт. 2023 16:35

до 16 трав. 2023 14:16

Аукціон завершено

16 трав. 2023 14:16

Подача пропозицій:
7 квіт. 2023 15:32 – 17 квіт. 2023 16:20
Період аукціону:
17 квіт. 2023 09:35 – 17 квіт. 2023 16:35
Дата публікації:
7 квіт. 2023 15:32
Період уточнень:
7 квіт. 2023 15:32 – 9 квіт. 2023 15:32
Період питань:
7 квіт. 2023 15:32 – 16 квіт. 2023 18:00
Період відповідей:
7 квіт. 2023 15:32 – 16 квіт. 2023 18:00
Період кваліфікації:
17 квіт. 2023 16:35 – 1 черв. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20230407-70946
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
201 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
5 536,50 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
55,37 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Не визначено
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у робочі дні з 8.00 до 17.00, в п’ятницю – з 8.00 до 16.00, за місцем його розташування за адресою: Волинська обл., Володимирський р-н (колишній - Володимир-Волинський р-н), смт Локачі, вул. Миру, 18.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Об’єкт приватизації – нежиле приміщення, частина адмін. приміщення літера “А-2” загальною площею 215,5 кв. м., а саме: приміщення з 20 по 37, в спільному користуванні - коридор 11 пл. 11,6 кв. м., площадка 18 пл. 3,6 кв. м. площадка 19 пл. 3,1 кв.м., що становить 49/100 частини всього адмін. приміщення. Об’єкт приватизації розміщений на 2 поверсі двоповерхового будинку, загальною площею 441,1 кв.м, 1971 року побудови. Опалення відсутнє, електропостачання на даний час відключено, водопостачання наявне. Перший поверх адміністративної будівлі перебуває у приватній власності. Наявні зовнішні сходи на другий поверх (потребують ремонту).

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

216 метри квадратні

Адреса:

Україна, 45500, Волинська область, Локачі, вулиця Миру, 18, 2 поверх, Локачі

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт реєструється
Номер запису:
43047019
Дата реєстрації:
13 лип. 2021 18:30
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
215.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
441.1
Рік будівництва:
1971
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Координати:
Широта: 50.737014282022194 Довгота: 24.648829189107417

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ 7 квіт. 2023 15:32
Ілюстрація 7 квіт. 2023 15:32
Ілюстрація 7 квіт. 2023 15:32
Ілюстрація 7 квіт. 2023 15:32
Ілюстрація 7 квіт. 2023 15:32
Ілюстрація 7 квіт. 2023 15:32
Ілюстрація 7 квіт. 2023 15:32
Ілюстрація 7 квіт. 2023 15:32
Рішення про затвердження умов продажу 7 квіт. 2023 15:32
Інформаційне повідомлення 7 квіт. 2023 15:32

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 5 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Яковлев Сергій Костянтинович
ІПН/РНОКПП:
3162912476

Пропозиція:

505 556,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 квіт. 2023 17:54
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 квіт. 2023 17:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 квіт. 2023 17:56
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 квіт. 2023 17:56
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 квіт. 2023 17:56
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 квіт. 2023 17:56

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 25 квіт. 2023 14:51

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 16 трав. 2023 14:15

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 квіт. 2023 17:54
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 квіт. 2023 17:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 квіт. 2023 17:56
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 квіт. 2023 17:56
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 квіт. 2023 17:56
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 квіт. 2023 17:56

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 25 квіт. 2023 14:51

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 16 трав. 2023 14:15
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1269 (670/3)
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – частини адмін. приміщення літера “А-2” площею 215,5 кв. м, що становить 49/100 адмін. приміщення, за адресою: Волинська обл., Володимирський р-н (колишній - Володимир-Волинський р-н), смт Локачі, вул. Миру, 18
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – частини адмін. приміщення літера “А-2” площею 215,5 кв. м, що становить 49/100 адмін. приміщення, за адресою: Волинська обл., Володимирський р-н (колишній - Володимир-Волинський р-н), смт Локачі, вул. Миру, 18
Вартість договору
505 556,00 грн
Заключна вартість договору:
606 667,20 грн
Строк виконання умов приватизації:
16 трав. 2023 14:15 – 16 трав. 14:10
Дата підписання договору:
15 трав. 2023 14:35
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 16 трав. 2023 14:15

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
17 квіт. 2023 16:35 – 26 квіт. 2023 18:00
Період оплати:
17 квіт. 2023 16:35 – 15 трав. 2023 18:00
Період публікації договору:
17 квіт. 2023 16:35 – 1 черв. 2023 18:00
Період підписання договору:
17 квіт. 2023 16:35 – 22 трав. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Котушко Тетяна Миколаївна
ІПН/РНОКПП:
2907909363

Пропозиція:

505 500,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 квіт. 2023 13:50
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 квіт. 2023 13:50
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 квіт. 2023 13:52
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 квіт. 2023 13:53
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 квіт. 2023 13:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 квіт. 2023 13:55

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 квіт. 2023 13:50
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 квіт. 2023 13:50
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 квіт. 2023 13:52
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 квіт. 2023 13:53
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 квіт. 2023 13:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 квіт. 2023 13:55

Учасник:

Ім'я:
Пікула Георгій Сергійович
ЄДРПОУ:
39910709

Пропозиція:

300 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 квіт. 2023 17:09
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 14 квіт. 2023 15:53
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 14 квіт. 2023 15:54
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 квіт. 2023 15:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 квіт. 2023 15:54
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 квіт. 2023 17:10
Остання річна або квартальна фінансова звітність 14 квіт. 2023 15:55
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 квіт. 2023 17:09
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 квіт. 2023 17:10

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 квіт. 2023 17:09
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 14 квіт. 2023 15:53
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 14 квіт. 2023 15:54
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 квіт. 2023 15:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 квіт. 2023 15:54
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 квіт. 2023 17:10
Остання річна або квартальна фінансова звітність 14 квіт. 2023 15:55
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 квіт. 2023 17:09
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 квіт. 2023 17:10

Учасник:

Ім'я:
Тарас Костів
ЄДРПОУ:
41034550

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 квіт. 2023 12:21
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 квіт. 2023 12:21
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 квіт. 2023 12:21
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 14 квіт. 2023 12:21
Остання річна або квартальна фінансова звітність 14 квіт. 2023 12:21
Заява на участь 14 квіт. 2023 12:21
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 14 квіт. 2023 12:21
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 квіт. 2023 12:21
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 квіт. 2023 12:21

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 квіт. 2023 12:21
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 квіт. 2023 12:21
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 квіт. 2023 12:21
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 14 квіт. 2023 12:21
Остання річна або квартальна фінансова звітність 14 квіт. 2023 12:21
Заява на участь 14 квіт. 2023 12:21
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 14 квіт. 2023 12:21
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 квіт. 2023 12:21
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 квіт. 2023 12:21

Учасник:

Ім'я:
Набільська Ксенія
ЄДРПОУ:
44701304

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 квіт. 2023 16:35
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 квіт. 2023 16:35
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 квіт. 2023 16:35
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 квіт. 2023 16:35
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 квіт. 2023 16:35
Заява на участь 14 квіт. 2023 16:35
Остання річна або квартальна фінансова звітність 14 квіт. 2023 16:35
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 14 квіт. 2023 16:35
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 14 квіт. 2023 16:35

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 квіт. 2023 16:35
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 квіт. 2023 16:35
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 квіт. 2023 16:35
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 квіт. 2023 16:35
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 квіт. 2023 16:35
Заява на участь 14 квіт. 2023 16:35
Остання річна або квартальна фінансова звітність 14 квіт. 2023 16:35
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 14 квіт. 2023 16:35
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 14 квіт. 2023 16:35

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Факс:
+0322616016
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
02311750
Адреса:
Україна, 44700, Волинська область, м.Володимир, вул.Небесної Сотні, 3
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Валентина
E-mail:
Телефон:
+38034238191

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ, вул. Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ, вул. Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ, вул. Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення, кабінет 520, за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 149-А

Оренда нежитлового приміщення, кабінет 520, за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 149-А
Ім'я:
Борисенко Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380990661576 ЄДРПОУ:
45318469
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 543,06 грн без ПДВ

Дивитись

Продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 15,00 кв. м за адресою: просп. Голосіївський, 59-А

Продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 15,00 кв. м за адресою: просп. Голосіївський, 59-А
Ім'я:
Цюкало Анастасія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442816624 ЄДРПОУ:
37308812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 578,94 грн без ПДВ

Дивитись

Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29. Оренда – приміщення 1 поверху будівлі літ А-2 площею 68,70 кв. м (В)

Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29. Оренда – приміщення 1 поверху будівлі літ А-2 площею 68,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 926,62 грн з ПДВ

Дивитись