Оренда нерухомого майна загальною площею 1855,87 м2, за адресою: Закарпатська область, смт. Міжгір'я, вул. Ігнатишина Олександра, 19

Оренда нерухомого майна загальною площею 1855,87 м2, а саме: адмінбудинок літ. А площею 487,33 м2, виробничий цех (корпус) літ. Б площею 591,75 м2, гаражі (бокс) літ. В площею 360,13 м2, котельня літ. Д площею 76,31 м2, склад матеріалів і майстерня літ. Е площею 270,37 м2, прохідна літ. Є площею 69,98 м2, бетонна загорожа довжиною 67,5 м, внутрішня мережа електропостачання довжиною 50 м.п., нафтосховище 6 ємностей, бітумосховище 1 ємність, за адресою: Закарпатська область, смт. Міжгір'я, вул. Ігнатишина Олександра, 19.

Прийняття заяв на участь

з 4 вер. 08:38

до 13 вер. 20:00

Аукціон

з 14 вер. 11:50

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
4 вер. 08:38 – 13 вер. 20:00
Початок аукціону:
14 вер. 11:50
Дата публікації:
4 вер. 08:38
Період редагування:
4 вер. 08:38 – 8 вер. 18:00
Період питань:
4 вер. 08:38 – 13 вер. 18:00
Період відповідей:
4 вер. 08:38 – 13 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260904-88515
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
49 358,84 грн
Номер лоту:
47
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
68 553,95 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
685,54 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Електрона пошта: [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Вимоги до учасників: відсутність дебіторської заборгованості перед Орендодавцем.
Додаткова інформація:
Функціональне призначення: використання для господарських потреб.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна загальною площею 1855,87 м2, а саме: адмінбудинок літ. А площею 487,33 м2, виробничий цех (корпус) літ. Б площею 591,75 м2, гаражі (бокс) літ. В площею 360,13 м2, котельня літ. Д площею 76,31 м2, склад матеріалів і майстерня літ. Е площею 270,37 м2, прохідна літ. Є площею 69,98 м2, бетонна загорожа довжиною 67,5 м, внутрішня мережа електропостачання довжиною 50 м.п., нафтосховище 6 ємностей, бітумосховище 1 ємність, за адресою: Закарпатська область, смт. Міжгір'я, вул. Ігнатишина Олександра, 19.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

1 855,87 метри квадратні

Адреса:

Україна, 90000, Закарпатська область, смт. Міжгір'я, вул. Ігнатишина Олександра, 19

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1855.87
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 48.433882 Довгота: 22.6809783

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 4 вер. 08:38
Ілюстрація 4 вер. 08:38
Ілюстрація 4 вер. 08:38
Ілюстрація 4 вер. 08:38
Ілюстрація 4 вер. 08:38
Ілюстрація 4 вер. 08:38
Ілюстрація 4 вер. 08:38
Ілюстрація 4 вер. 08:38
Ілюстрація 4 вер. 08:38
Ілюстрація 4 вер. 08:38

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31179046
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Собранецька, 39
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Тимченко В.Г.
E-mail:
Телефон:
+380312630012

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Оренда виробничої бази загальною площею 1801,4 м2, за адресою: Полтавська область, селище Диканька, вулиця Пушкіна, 35.

Оренда виробничої бази загальною площею 1801,4 м2, за адресою: Полтавська область, селище Диканька, вулиця Пушкіна, 35.
Ім'я:
Туз В.В.
E-mail: [email protected] Телефон: +380532220856 ЄДРПОУ:
32017261
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

78 171,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

115 863,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37
Ім'я:
Вознюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380675924957 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

73 338,50 грн без ПДВ

Дивитись