Оренда виробничої бази загальною площею 1801,4 м2, за адресою: Полтавська область, селище Диканька, вулиця Пушкіна, 35.

Оренда виробничої бази загальною площею 1801,4 м2, а саме: Лінійний будинок (літ. А-1) – 213,5 м2; Гараж-склад (літ. Б-1, Б1-1) – 343,9 м2; Гараж (літ. В-1) – 236,5 м2; Вбиральня (літ. Г-1) – 2,7 м2; Гараж (літ. Д-1) – 423,1 м2; Майстерня, котельня (літ. Е-1-2, Е1-1) – 481,0 м2; Склад ПММ (літ. Ж-1) – 89,5 м2; Склад мастильних матеріалів (літ. И-1) – 11,2 м2; Огорожа, за адресою: Полтавська обл., с-ще Диканька, вул. Пушкіна, буд. 35.

Прийняття заяв на участь

з 4 вер. 08:17

до 13 вер. 20:00

Аукціон

з 14 вер. 12:20

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
4 вер. 08:17 – 13 вер. 20:00
Початок аукціону:
14 вер. 12:20
Дата публікації:
4 вер. 08:17
Період редагування:
4 вер. 08:17 – 8 вер. 18:00
Період питань:
4 вер. 08:17 – 13 вер. 18:00
Період відповідей:
4 вер. 08:17 – 13 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260904-62213
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
56 283,60 грн
Номер лоту:
23
Строк оренди:
2 роки
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
78 171,67 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
781,72 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Відповідальна особа: Кухар Надія Степанівна, тел.: +38(050)4098065; [email protected] Чуй Павло Сергійович; тел. +38(050)1440188; [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 5 000,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги: відсутність дебіторської заборгованості перед організатором.
Додаткова інформація:
Стан задовільний. Функціональне призначення - Для розміщення дорожньої техніки та зберігання матеріалів. Перебуває на балансі у філії "Котелевський райавтодор" ДП"Полтавський облавтодор" ВАТ "ДАК"Автомобільні дороги України", 38600, Полтавська обл.., р-н Котелевський, смт. Котельва, вул. Пушкіна, буд.42.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда виробничої бази загальною площею 1801,4 м2, а саме: Лінійний будинок (літ. А-1) – 213,5 м2; Гараж-склад (літ. Б-1, Б1-1) – 343,9 м2; Гараж (літ. В-1) – 236,5 м2; Вбиральня (літ. Г-1) – 2,7 м2; Гараж (літ. Д-1) – 423,1 м2; Майстерня, котельня (літ. Е-1-2, Е1-1) – 481,0 м2; Склад ПММ (літ. Ж-1) – 89,5 м2; Склад мастильних матеріалів (літ. И-1) – 11,2 м2; Огорожа, за адресою: Полтавська обл., с-ще Диканька, вул. Пушкіна, буд. 35.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

1 801,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 38500, Полтавська область, с. Диканька, вул. Пушкіна, 35

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1801.4
Координати:
Широта: 49.823894 Довгота: 34.5260963

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 4 вер. 08:17
Ілюстрація 4 вер. 08:17
Ілюстрація 4 вер. 08:17
Ілюстрація 4 вер. 08:17
Ілюстрація 4 вер. 08:17
Ілюстрація 4 вер. 08:17
Проєкт договору оренди 4 вер. 08:17

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
32017261
Адреса:
Україна, 36039, Полтавська область, м. Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, 22А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
В.о. директора

Основний контакт

Ім'я:
Туз В.В.
E-mail:
Телефон:
+380532220856

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна загальною площею 1855,87 м2, за адресою: Закарпатська область, смт. Міжгір'я, вул. Ігнатишина Олександра, 19

Оренда нерухомого майна загальною площею 1855,87 м2, за адресою: Закарпатська область, смт. Міжгір'я, вул. Ігнатишина Олександра, 19
Ім'я:
Тимченко В.Г.
E-mail: [email protected] Телефон: +380312630012 ЄДРПОУ:
31179046
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

68 553,95 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

115 863,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37
Ім'я:
Вознюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380675924957 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

73 338,50 грн без ПДВ

Дивитись