Оренда нерухомого майна загальною площею 7 321,3 кв.м, за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80

Оренда нерухомого майна загальною площею 7 321,3 кв.м, а саме: склади, літ. А-1, а, а1, а2 (247,9 кв.м); лабораторія, літ. Б-1, б (78,3 кв.м); адмінбудівля та цехи, літ. В-2 (239,2 кв.м); гараж для дорожніх механізмів та машин, літ. Г-1 (264,8 кв.м); трансформаторна підстанція, літ. Г'-1 (47,9 кв.м); газова котельня, літ. Ж-1 (98,2 кв.м); приміщення вагової, літ. З-1 (18,1 кв.м), та ваги, літ. К (48,4 кв.м); асфальтозмішувач, літ. XX (в т.ч. асфальтобетонна установка ДС-158, агрегат мінерального порошку, газовідвід розпилювач, установка для підігріву, насос бітумний (2 од.)); пультова, літ. Н (22,9 кв.м); вбиральня, літ. П (5,6 кв.м); замощення, літ. I (6000 кв.м); площадка під сипучі матеріали (250 кв.м); за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80

Прийняття заяв на участь

з 4 вер. 15:00

до 14 вер. 20:00

Аукціон

з 15 вер. 11:20

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
4 вер. 15:00 – 14 вер. 20:00
Початок аукціону:
15 вер. 11:20
Дата публікації:
4 вер. 15:00
Період редагування:
4 вер. 15:00 – 9 вер. 18:00
Період питань:
4 вер. 15:00 – 14 вер. 18:00
Період відповідей:
4 вер. 15:00 – 14 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260904-03941
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
127 694,48 грн
Номер лоту:
36
Строк оренди:
2 роки
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
177 353,45 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 773,53 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Аксентьєва Софія Олександрівна, 063-895-95-63, [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників: - відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем; - лист-згода у довільній формі з проектом договору оренди.
Додаткова інформація:
Задовільний технічний стан будівель і споруд, наявний фізичний знос, будівлі потребують поточного ремонту. Установка ДС-158 — працездатна. Об’єкт забезпечений інженерними комунікаціями, проте комунальні послуги не надаються. Дозволена потужність електричних мереж становить 332 кВт Функціональне використання: з метою проведення господарської діяльності орендаря. Перебуває на балансі філії «Черкаська дорожньо-експлуатаційна дільниця», ЄДРПОУ 26156509, вул. Чигиринський шлях, 23, с. Червона слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна загальною площею 7 321,3 кв.м, а саме: склади, літ. А-1, а, а1, а2 (247,9 кв.м); лабораторія, літ. Б-1, б (78,3 кв.м); адмінбудівля та цехи, літ. В-2 (239,2 кв.м); гараж для дорожніх механізмів та машин, літ. Г-1 (264,8 кв.м); трансформаторна підстанція, літ. Г'-1 (47,9 кв.м); газова котельня, літ. Ж-1 (98,2 кв.м); приміщення вагової, літ. З-1 (18,1 кв.м), та ваги, літ. К (48,4 кв.м); асфальтозмішувач, літ. XX (в т.ч. асфальтобетонна установка ДС-158, агрегат мінерального порошку, газовідвід розпилювач, установка для підігріву, насос бітумний (2 од.)); пультова, літ. Н (22,9 кв.м); вбиральня, літ. П (5,6 кв.м); замощення, літ. I (6000 кв.м); площадка під сипучі матеріали (250 кв.м); за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

7 321,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 19634, Черкаська область, село Хацьки, вулиця Тищенка, 80

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
7321.3
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 49.3047035 Довгота: 31.9509172

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 4 вер. 15:00
Ілюстрація 4 вер. 15:00
Ілюстрація 4 вер. 15:00
Ілюстрація 4 вер. 15:00
Проєкт договору оренди 4 вер. 15:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31141625
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 389
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Кірюхін С.Д.
E-mail:
Телефон:
+380672959186

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, вул.Мазепи, буд.2

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, ву...
Ім'я:
Терлецька Ілона Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 Факс:
+380668133918
ЄДРПОУ:
42760578
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

94 272,00 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда приміщень 861,7 кв.м. першого поверху в м. Харків, Привокзальний майдан, 2

Довгострокова оренда приміщень 861,7 кв.м. першого поверху в м. Харків, Привокзальний майдан, 2
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

300 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда приміщень вільного призначення 704,9 м², м. Харків, вул. Молочна, 6

Довгострокова оренда приміщень вільного призначення 704,9 м², м. Харків, вул. Молочна, 6
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

176 300,00 грн з ПДВ

Дивитись