Оренда нежилого приміщення площею 8,8 м.кв. на сімнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51

Оренда офісного приміщення площею 8,8 м.кв. на сімнадцятому поверсі адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 51. Вартість послуг згідно Договору складається з вартості послуг з оренди та утримання приміщень, а саме: - Орендна плата (п.3.1. Договору), яка індексується згідно п.3.2. Договору. - Відшкодування послуг з утримання приміщень здійснюється відповідно до розділу 4 та Додатку №1 (Калькуляція плати за утримання орендованих приміщень розраховується поквартально) проекту Договору оренди. Остання розрахована вартість 1.0 м² послуг з утримання приміщень становить 480,04 грн (без ПДВ). Відшкодування витрат на холодне водопостачання за 1 людину в місяць становить: 24,44 грн (без ПДВ).

Прийняття заяв на участь

з 3 вер. 13:01

до 29 вер. 20:00

Аукціон

з 30 вер. 11:45

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
3 вер. 13:01 – 29 вер. 20:00
Початок аукціону:
30 вер. 11:45
Дата публікації:
3 вер. 13:01
Період редагування:
3 вер. 13:01 – 24 вер. 18:00
Період питань:
3 вер. 13:01 – 29 вер. 18:00
Період відповідей:
3 вер. 13:01 – 29 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260903-57368
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
1 782,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
1706
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 970,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
29,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можна в будь-який час протягом робочого дня з понеділка по п’ятницю з 09:00 - 18:00, попередньо зв’язавшись за телефоном: 050-170-87-08
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Для потенційних орендарів - фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб - підприємців) - громадян України - копія облікової картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку з відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; для потенційних покупців, орендарів - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для юридичних осіб - резидентів; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; - у разі відсутності в документах, визначених цим пунктом, інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, потенційний покупець, орендар - юридична особа також подає за підписом керівника юридичної особи інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причини його відсутності у випадках, коли юридична особа відповідно до законодавства може не мати кінцевого бенефіціарного власника; документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником; документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам до орендарів (наймачів), визначеним організатором аукціону та/або акціонерним товариством (у разі розміщення таких вимог в оголошенні про проведення аукціону з оренди (найму) майна).
Додаткова інформація:
Орендарями можуть бути: - громадяни України, іноземні громадяни; - юридичні особи, зареєстровані на території України, крім передбачених нижче та які не можуть бути покупцями; - юридичні особи інших держав, крім тих, що передбачені нижче. Не можуть бути Орендарями: - покупці, які зареєстровані в офшорних зонах (згідно з переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України) з непрозорою структурою власності (бенефiцiарнi власники яких не розкриті на 100 відсотків ), - держава, визнана Верховною Радою України державою- агресором, а також юридичні особи, в яких така держава має участь, i особи, які перебувають під контролем таких юридичних осіб; - юридичні особи, бенефiцiарнi власники 10 i більше відсотків акцій (часток) яких є резидентом держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором; - фізичні особи - громадяни та/або резиденти держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором; - юридичні особи, зареєстровані згідно із законодавством держав, включених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, а також юридичні особи, 50 i більше відсотків статутного капіталу яких належать прямо або опосередковано таким особам; - юридичні особи, інформація про бенефiцiарних власників яких не розкрита в порушення вимог Закону України «Про- державну реєстрацію - юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»; - фізичні та юридичні особи, стосовно яких застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України "Про санкції”, а також пов’язані з ними особи; - особи, що не подали, визначені організатором документи або відомості, обов'язкове подання яких передбачено Порядком. Додаткові (кваліфікаційні) вимоги до учасників: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем. В адміністративній будівлі по вул. Антоновича, 51 діє пропускний режим (вхід тільки по проксиміті карткам). Реквізити рішення органу управління про погодження передачі в оренду: №878/09 100 01/-09/100-1645 від 17.08.2026р.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна площею 8,8 м² на 17-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 51.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

8,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вулиця Антоновича, 51

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
8.8
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.43164015924026 Довгота: 30.514275402781443
2

Оренда нерухомого майна площею 8,8 м² на 17-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 51.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

8,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вулиця Антоновича, 51

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
8.8
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.43164015924026 Довгота: 30.514275402781443
3

Оренда нерухомого майна площею 8,8 м² на 17-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 51.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

8,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вулиця Антоновича, 51

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
8.8
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.43164015924026 Довгота: 30.514275402781443
4

Нерухоме майно площею 8,8 м² на 17-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 51.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

8,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вулиця Антоновича, 51

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
6986.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.43164015924026 Довгота: 30.514275402781443
5

Нежиле приміщення площею 8,8 м.кв. на сімнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

8,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вулиця Антоновича, 51

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
6986.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.43164015924026 Довгота: 30.514275402781443
6

Нежиле приміщення площею 8,8 м.кв. на 17-му поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

8,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вулиця Антоновича, 51

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
8.8
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.43164015924026 Довгота: 30.514275402781443
7

Нерухоме майно площею 8,8 м² на 17-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 51.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

8,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вулиця Антоновича, 51

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
6986.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.43164015924026 Довгота: 30.514275402781443
8

Нерухоме майно площею 8,8 м² на 17-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 51.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

8,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вулиця Антоновича, 51

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
6986.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.43164015924026 Довгота: 30.514275402781443
9

Нерухоме майно площею 8,8 м² на 17-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 51.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

8,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вулиця Антоновича, 51

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
6986.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.43164015924026 Довгота: 30.514275402781443

Розташування на мапі

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 3 вер. 13:01
Проєкт договору оренди 3 вер. 13:01

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21582733
Адреса:
Україна, 03150, Київська область, м. Київ, вул. Антоновича, буд. 51
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Лимаренко Поліна Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380501708708

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДИНКІВ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Волинська область, Володимир-Волинський район, м. Нововолинськ, вул. Митрополита Шептицького, 6. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 251,90 кв. м (В)

Волинська область, Володимир-Волинський район, м. Нововолинськ, вул. Митрополита Шептицького, 6. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 251,90 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 667,71 грн з ПДВ

Дивитись

м. Київ, вул. Джона Маккейна, 40, літ. «А» (Печерський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, площею 24,80 кв. м (В)

м. Київ, вул. Джона Маккейна, 40, літ. «А» (Печерський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, площею 24,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 192,69 грн з ПДВ

Дивитись

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – приміщення на 1-му поверсі, площею – 35,20 кв. м (В)

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – приміщення на 1-му поверсі, площею – 35,20 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 536,58 грн з ПДВ

Дивитись