ДК 021:2015 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості (Оренда нежитлових приміщень загальною площею 163,7 кв. м, що знаходяться в будівлі контори підсобного господарства за адресою: Сумська обл., Сумський р-н, с. Бездрик, вул. Миру, буд. 27/1).

Оренда нежитлових приміщень загальною площею 163,7 кв. м, що знаходяться в будівлі контори підсобного господарства за адресою: Сумська обл., Сумський р-н, с. Бездрик, вул. Миру, буд. 27/1, інвентарний номер 400242. До складу об’єкта оренди входять приміщення за позиціями № 1–8 згідно з планом БТІ. Будівля забезпечена інженерними комунікаціями: електропостачанням, автономним опаленням від твердопаливного котла, водопостачанням, водовідведенням та системою кондиціювання повітря. Приміщення перебувають у задовільному стані, потребують проведення ремонтних робіт. Рівень фізичного зносу — 35 %. Група капітальності будівлі — II. За Об’єктом оренди закріплена прибудинкова територія площею 477,6 кв. м. Об’єкт на дату публікації оголошення в оренді не перебуває. Об’єкт може використовуватися для здійснення господарської діяльності, що не суперечить чинному законодавству України та технічним характеристикам об’єкта оренди.

Початкова ціна

17 291,67 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 13:49

до 9 вер. 20:00

Аукціон

з 10 вер. 11:25

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
2 вер. 13:49 – 9 вер. 20:00
Початок аукціону:
10 вер. 11:25
Дата публікації:
2 вер. 13:49
Період редагування:
2 вер. 13:49 – 4 вер. 18:00
Період питань:
2 вер. 13:49 – 9 вер. 18:00
Період відповідей:
2 вер. 13:49 – 9 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260902-48527
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
10 375,00 грн
Номер лоту:
5
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
17 291,67 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
172,92 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомлення з об’єктом оренди здійснюється у робочі дні: понеділок–четвер з 08:00 до 16:45, обідня перерва — з 12:00 до 12:45, за попереднім погодженням з представником Організатора. Контактна особа: директор комерційний Роман Васильович КОРЖ, тел.: +38 (095) 698-99-33, e-mail: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До заяви про участь в електронному аукціоні додаються документи, передбачені пунктом 12 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2023 № 1032, а саме: для фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб — підприємців) — громадян України: копія облікової картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку з відмовою від отримання реєстраційного номера — копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян: копія документа, що посвідчує особу; для юридичних осіб — резидентів: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань; для юридичних осіб — нерезидентів: документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі та перекладений українською мовою; для юридичних осіб, якщо у зазначених документах відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника, — інформація за підписом керівника юридичної особи про кінцевого бенефіціарного власника або про його відсутність із зазначенням причин відсутності у випадках, коли юридична особа відповідно до законодавства може не мати кінцевого бенефіціарного власника; для всіх учасників: документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, та документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення загальною площею 163,7 кв. м, що знаходяться в будівлі контори підсобного господарства за адресою: Сумська обл., Сумський р-н, с. Бездрик, вул. Миру, буд. 27/1, інвентарний номер 400242. До складу об’єкта входять приміщення за позиціями № 1–8 згідно з планом БТІ. Будівля забезпечена електропостачанням, автономним опаленням від твердопаливного котла, водопостачанням, водовідведенням та системою кондиціювання повітря. Приміщення перебувають у задовільному стані, потребують проведення ремонтних робіт. Рівень фізичного зносу — 35 %. Група капітальності будівлі — II.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

163,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 42350, Сумська область, с. Бездрик, вул. Миру, 27/1

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
18
Дата реєстрації:
11 бер. 2010 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
163.7
Площа ділянки, кв. м:
2182.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний, потребує проведення ремонтних робіт. Рівень фізичного зносу — 35 %. Група капітальності будівлі — II.
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
Будівля забезпечена інженерними комунікаціями: електропостачанням, автономним опаленням від твердопаливного котла, водопостачанням, водовідведенням та системою кондиціювання повітря.
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Орендар відшкодовує Орендодавцю відповідну частину земельного податку згідно з умовами договору оренди та окремого договору про відшкодування витрат. Розмір відшкодування визначається пропорційно частці Об’єкта оренди у загальній площі будівлі та відповідній частині земельної ділянки.
Координати:
Широта: 50.8682514 Довгота: 34.9437127

Розташування на мапі

Документи аукціону 15 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 2 вер. 13:49
Ілюстрація 2 вер. 13:49
Ілюстрація 2 вер. 13:49
Ілюстрація 2 вер. 13:49
Ілюстрація 2 вер. 13:49
Ілюстрація 2 вер. 13:49
Ілюстрація 2 вер. 13:49
Ілюстрація 2 вер. 13:49
Ілюстрація 2 вер. 13:49
Паспорт торгів 2 вер. 13:49
Проєкт договору оренди 2 вер. 13:49
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 13:49
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 13:49
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 13:49
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 13:49

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
05766356
Адреса:
Україна, 40003, Сумська область, м. Суми, вулиця Харківська, п/в 12

Основний контакт

Ім'я:
Корж Роман Васильович
E-mail:
Телефон:
0956989933

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИХІМПРОМ"

Вас може зацікавити

Київська обл., Вишгородський р-н, м. Славутич, просп. Незалежності, 3, літ. «А-2». Оренда – група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 130,20 кв. м (В)

Київська обл., Вишгородський р-н, м. Славутич, просп. Незалежності, 3, літ. «А-2». Оренда – група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 130,20 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 540,99 грн з ПДВ

Дивитись

Київська обл., Бориспільський р-н, місто Яготин, вулиця Шевченка, 23, літ.:«А». Оренда – 2 групи приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 231,90 кв. м (В)

Київська обл., Бориспільський р-н, місто Яготин, вулиця Шевченка, 23, літ.:«А». Оренда – 2 групи приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 231,90 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 670,23 грн з ПДВ

Дивитись

Київська обл., м. Узин, вул. Ярослава Мудрого, 4, літ. «А». Оренда – 2-й поверх, загальною площею 368,10 кв. м (В)

Київська обл., м. Узин, вул. Ярослава Мудрого, 4, літ. «А». Оренда – 2-й поверх, загальною площею 368,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

19 638,14 грн з ПДВ

Дивитись