ДК 021:2015 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості (Оренда частини нежитлових приміщень загальною площею 38,7 кв. м, розташованих на першому поверсі 3-поверхової будівлі ПК «ХІМІК» за адресою: м. Суми, вул. Миру, буд. 28).

Оренда частини нежитлових приміщень загальною площею 38,7 кв. м, розташованих на першому поверсі 3-поверхової будівлі ПК «ХІМІК» за адресою: м. Суми, вул. Миру, буд. 28, інвентарний номер 19015161. До складу об’єкта оренди входять приміщення за позиціями № 22–24, 26–27 згідно з планом БТІ. Будівля забезпечена електропостачанням, опаленням, водопостачанням та каналізацією. Приміщення перебувають у задовільному технічному стані. Рівень фізичного зносу — 30 %. Група капітальності будівлі — II. За Об’єктом оренди закріплена прибудинкова територія площею 41,76 кв. м. Об’єкт на дату публікації оголошення в оренді не перебуває. Може використовуватися для розміщення офісних, торговельних приміщень, об’єктів сфери послуг та здійснення іншої господарської діяльності, що не суперечить чинному законодавству України та технічним характеристикам об’єкта.

Початкова ціна

8 458,33 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 12:34

до 9 вер. 20:00

Аукціон

з 10 вер. 11:45

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
2 вер. 12:34 – 9 вер. 20:00
Початок аукціону:
10 вер. 11:45
Дата публікації:
2 вер. 12:34
Період редагування:
2 вер. 12:34 – 4 вер. 18:00
Період питань:
2 вер. 12:34 – 9 вер. 18:00
Період відповідей:
2 вер. 12:34 – 9 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260902-09720
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
5 075,00 грн
Номер лоту:
3
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
8 458,33 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
84,58 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомлення з об’єктом оренди здійснюється у робочі дні: понеділок–четвер з 08:00 до 16:45, обідня перерва — з 12:00 до 12:45, за попереднім погодженням з представником Організатора. Контактна особа: директор комерційний Роман Васильович КОРЖ, тел.: +38 (095) 698-99-33, e-mail: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До заяви про участь в електронному аукціоні додаються документи, передбачені пунктом 12 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2023 № 1032, а саме: для фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб — підприємців) — громадян України: копія облікової картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку з відмовою від отримання реєстраційного номера — копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян: копія документа, що посвідчує особу; для юридичних осіб — резидентів: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань; для юридичних осіб — нерезидентів: документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі та перекладений українською мовою; для юридичних осіб, якщо у зазначених документах відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника, — інформація за підписом керівника юридичної особи про кінцевого бенефіціарного власника або про його відсутність із зазначенням причин відсутності у випадках, коли юридична особа відповідно до законодавства може не мати кінцевого бенефіціарного власника; для всіх учасників: документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, та документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Частина нежитлових приміщень загальною площею 38,7 кв. м, розташованих на першому поверсі 3-поверхової будівлі ПК «ХІМІК» за адресою: м. Суми, вул. Миру, буд. 28, інвентарний номер 19015161. До складу об’єкта входять приміщення за позиціями № 22–24, 26–27 згідно з планом БТІ. Будівля забезпечена електропостачанням, опаленням, водопостачанням та каналізацією. Приміщення перебувають у задовільному технічному стані. Рівень фізичного зносу — 30 %. Група капітальності будівлі — II.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

38,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 40007, Сумська область, Суми, вулиця Миру, 28

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1961
Дата реєстрації:
25 трав. 2009 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
38.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
2271.3
Площа ділянки, кв. м:
3818.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний. Рівень фізичного зносу — 30 %. Група капітальності будівлі — II.
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
Будівля забезпечена інженерними комунікаціями: електропостачанням, опаленням, водопостачанням та каналізацією.
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Орендар відшкодовує Орендодавцю відповідну частину земельного податку згідно з умовами договору оренди та окремого договору про відшкодування витрат. Розмір відшкодування визначається пропорційно частці Об’єкта оренди у загальній площі будівлі та відповідній частині земельної ділянки.
Координати:
Широта: 50.892774599999996 Довгота: 34.833757399999996

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 2 вер. 12:34
Ілюстрація 2 вер. 12:34
Ілюстрація 2 вер. 12:34
Ілюстрація 2 вер. 12:34
Ілюстрація 2 вер. 12:34
Паспорт торгів 2 вер. 12:34
Проєкт договору оренди 2 вер. 12:34
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 12:34
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 12:34
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 12:34
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 12:34

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
05766356
Адреса:
Україна, 40003, Сумська область, м. Суми, вулиця Харківська, п/в 12

Основний контакт

Ім'я:
Корж Роман Васильович
E-mail:
Телефон:
0956989933

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИХІМПРОМ"

Вас може зацікавити

Київська обл., Обухівський р-н, м. Ржищів, вул. Поштова, 1, літ. «А». Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 110,90 кв. м (В)

Київська обл., Обухівський р-н, м. Ржищів, вул. Поштова, 1, літ. «А». Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 110,90 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 320,83 грн з ПДВ

Дивитись

Київська обл., Обухівський р-н, м. Ржищів, вул. Поштова, 1, літ. «А». Оренда – група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 59,00 кв. м (В)

Київська обл., Обухівський р-н, м. Ржищів, вул. Поштова, 1, літ. «А». Оренда – група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 59,00 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 426,48 грн з ПДВ

Дивитись

Житомирська обл., м. Житомир, вул. Вільський Шлях, 18 г. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 268,9 кв. м (В)

Житомирська обл., м. Житомир, вул. Вільський Шлях, 18 г. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 268,9 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 134,00 грн з ПДВ

Дивитись