Оренда площі під розмішення водомату в м. Дніпро, вул. Універсальна, 27
Довгострокова оренда площі 1,0 кв.м. частини ганку до входу одноповерхової будівлі під розміщення вендингового автомату – водомату, у внутрішньому дворі – в торці приміщення. Технічний стан задовільний. Поруч великий спальний житловий масив. В наявності електро.-водопостачання. Орендар за власний рахунок виконує підключення до комунікаційних мереж та встановлює окремі лічильники, відшкодування вартості використаної електроенергії та водопостачання здійснюється згідно показників лічильника.
2 000,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Акціонерне товариство "Укрпошта"з 31 серп. 14:20
до 14 вер. 20:00
з 15 вер. 11:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Довгострокова оренда площі 1,0 кв.м. частини ганку до входу одноповерхової будівлі під розміщення вендингового автомату – водомату, у внутрішньому дворі – в торці приміщення. Технічний стан задовільний. Поруч великий спальний житловий масив. В наявності електро.-водопостачання. Орендар за власний рахунок виконує підключення до комунікаційних мереж та встановлює окремі лічильники, відшкодування вартості використаної електроенергії та водопостачання здійснюється згідно показників лічильника.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, Універсальна вулиця, 27 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Координати:
Широта: 48.511191637873026 Довгота: 35.0478956730167
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 31 серп. 14:20 | |
| Паспорт торгів | 31 серп. 14:20 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 14:20 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 14:20 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 14:20 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"Вас може зацікавити
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6423 від 29.03.2013 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 3,00 кв.м (частина нежитлового приміщення на цокольному поверсі будівлі гуртожитку №15), що розміщене за адресою: 03057, м. Київ, вул. Михайла Брайчевського (Металістів), 5 та обліковується на балансі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Ключ 9791. Додаткова угода від 20.09.2021 № 6423/05. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
1 019,72 грн без ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда приміщень вільного призначення 16,8 м², м. Звенигородка Черкаської області
2 500,00 грн з ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда приміщень вільного призначення 16,7 м², м. Звенигородка Черкаської області
2 500,00 грн з ПДВ
Дивитись