Оренда нерухомого майна, а саме: частина будівлі теплої стоянки літ Б-1 (інв. №13_300/4) площею 202,4 кв.м, за адресою: Харківська обл., смт. Золочів, вул. Разіна, 15

Оренда нерухомого майна, а саме: частина будівлі теплої стоянки літ Б-1 (інв. №13_300/4) площею 202,4 кв.м, за адресою: Харківська обл., смт. Золочів, вул. Разіна, 15

Прийняття заяв на участь

з 31 серп. 09:27

до 8 вер. 20:00

Аукціон

з 9 вер. 12:10

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
31 серп. 09:27 – 8 вер. 20:00
Початок аукціону:
9 вер. 12:10
Дата публікації:
31 серп. 09:27
Період редагування:
31 серп. 09:27 – 3 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 09:27 – 8 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 09:27 – 8 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260831-72144
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
12 028,80 грн
Номер лоту:
21
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
16 706,67 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
167,07 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Сівцев Василь Іванович, телефон +380502746112, електрона пошта: [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 2 700,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників торгів: - відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем; - лист-згода у довільній формі з умовами договору оренди майна
Додаткова інформація:
Стан задовільний. Функціональне призначення - зберігання та ремонту техніки Орендаря ,для ведення господарської діяльності. Перебуває на балансі філії Харківський райавтодор" ДП "Харківський облавтодор", Харківська обл. Харківський район, смт.Пісочин вул. Полтавське шосе ,112/1

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна, а саме: частина будівлі теплої стоянки літ Б-1 (інв. №13_300/4) площею 202,4 кв.м, за адресою: Харківська обл., смт. Золочів, вул. Разіна, 15

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

202,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 62203, Харківська область, Золочів, вул. Разіна, 15

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
202.4
Координати:
Широта: 50.282778 Довгота: 35.969722

Розташування на мапі

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 31 серп. 09:27
Ілюстрація 31 серп. 09:27

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31941174
Адреса:
Україна, 61202, Харківська область, м. Харків, вул. Ахсарова, буд.2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Попов Є.М.
E-mail:
Телефон:
0502746112

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Кіровоградська обл., смт Голованівськ, вул. Соборна, 1б. Оренда – комплекс будівель площею 469,20 кв. м (В)

Кіровоградська обл., смт Голованівськ, вул. Соборна, 1б. Оренда – комплекс будівель площею 469,20 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

14 090,08 грн з ПДВ

Дивитись

м. Запоріжжя, вул. Козача, 35. Оренда – група приміщень 8-го поверху, площею 186,5 кв. м (В)

м. Запоріжжя, вул. Козача, 35. Оренда – група приміщень 8-го поверху, площею 186,5 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

12 122,50 грн з ПДВ

Дивитись

Оренда нерухомого майна, а саме: піщано-щебеневий виробничий майданчик площею 120,0 кв.м (інв. №0000021), асфальтобетонний майданчик (інв.№0000020) площею 72 кв.м, склад ПММ літ. П площею 8,1 кв.м, склад ПММ літ. Р площею 7,7 кв.м з виробничим майданчиком із покриттям (бетонні плити) площею 945,0 кв.м (інв. №100007), за адресою: Харківська обл., смт. Пісочин, вул.Технологічна, 5

Оренда нерухомого майна, а саме: піщано-щебеневий виробничий майданчик площею 120,0 кв.м (інв. №0000021), асфальтобетонний майданчик (інв.№0000020) площею 72 кв.м, склад ПММ літ. П площею 8,1 кв.м, склад ПММ літ. Р площею 7,7 кв.м з виробничим майданчиком із п...
Ім'я:
Попов Є.М.
E-mail: [email protected] Телефон: 0502746112 ЄДРПОУ:
31941174
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

32 630,00 грн без ПДВ

Дивитись