Довгострокова оренда приміщень вільного призначення у с. Новий Дорогинь Житомирської області!

Довгострокова оренда приміщень вільного призначення в одноповерховій дерев’яній будівлі. Наявна електромережа, яка потребує підключення за власний рахунок Орендаря. Технічний стан приміщення потребує капітального ремонту. Будівля розташована в сільській місцевості.

Початкова ціна

650,00 грн

з ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 серп. 15:14

до 14 вер. 20:00

Аукціон

з 15 вер. 11:00

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
31 серп. 15:14 – 14 вер. 20:00
Початок аукціону:
15 вер. 11:00
Дата публікації:
31 серп. 15:14
Період редагування:
31 серп. 15:14 – 9 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 15:14 – 14 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 15:14 – 14 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260831-68459
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
390,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
2181
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
650,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
50,00 грн

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Довгострокова оренда приміщень вільного призначення в одноповерховій дерев’яній будівлі. Наявна електромережа, яка потребує підключення за власний рахунок Орендаря. Технічний стан приміщення потребує капітального ремонту. Будівля розташована в сільській місцевості.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

64,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 11421, Житомирська область, с. Новий Дорогинь, вулиця Мисюка, 84А

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
64.1
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 51.2709929 Довгота: 29.1260713

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 31 серп. 15:14
Паспорт торгів 31 серп. 15:14
Ілюстрація 31 серп. 15:14
Ілюстрація 31 серп. 15:14
Ілюстрація 31 серп. 15:14
Ілюстрація 31 серп. 15:14
Ілюстрація 31 серп. 15:14
Ілюстрація 31 серп. 15:14

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560045
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, вулиця Хрещатик, 22

Основний контакт

Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail:
Телефон:
+380503609533

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"

Вас може зацікавити

приміщення № 34, 35, 36, яке знаходиться в місті Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29

приміщення № 34, 35, 36, яке знаходиться в місті Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29
Ім'я:
Сіліщева Оксана Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975744958 ЄДРПОУ:
04405030
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

422,73 грн без ПДВ

Дивитись

Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6423 від 29.03.2013 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 3,00 кв.м (частина нежитлового приміщення на цокольному поверсі будівлі гуртожитку №15), що розміщене за адресою: 03057, м. Київ, вул. Михайла Брайчевського (Металістів), 5 та обліковується на балансі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Ключ 9791. Додаткова угода від 20.09.2021 № 6423/05. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.

Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6423 від 29.03.2013 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 3,00 кв.м (частина нежитлового приміщення на цокольному поверсі будівлі гуртожитку №15)...
Ім'я:
Заремба Тетяна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810027 ЄДРПОУ:
19030825
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 019,72 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення №55 в адміністративно-виробничій будівлі загальною площею 17,5 кв.м. за адресою: Миколаївська обл. м. Південноукраїнськ, вул. Європейська, 23

Приміщення №55 в адміністративно-виробничій будівлі загальною площею 17,5 кв.м. за адресою: Миколаївська обл. м. Південноукраїнськ, вул. Європейська, 23
Ім'я:
Бондаренко Валентина Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0681203483 ЄДРПОУ:
30055111
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 192,82 грн з ПДВ

Дивитись