Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.

Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.

Початкова ціна

3 000,00 грн

з ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 серп. 17:33

до 16 вер. 20:00

Аукціон

з 17 вер. 11:00

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
31 серп. 17:33 – 16 вер. 20:00
Початок аукціону:
17 вер. 11:00
Дата публікації:
31 серп. 17:33
Період редагування:
31 серп. 17:33 – 11 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 17:33 – 16 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 17:33 – 16 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260831-44313
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
150,00 грн
Номер лоту:
60
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
3 000,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
30,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Порядок ознайомлення з майном відбувається за місйцем його розташування за попередньою домовленістю у понеділок, середу та п'ятницю з 11:00 до 13:00.
Додаткова інформація:
Особливі умови щодо передачі об’єкта оренди переможцю аукціону: 1. Оголошення про проведення аукціону (тендеру) здійснюється Орендодавцем до завершення строку дії чинного договору оренди щодо об’єкта оренди, який на дату оголошення аукціону перебуває у користуванні чинного орендаря. 2. Учасники аукціону підтверджують свою обізнаність із тим, що фактичне звільнення об’єкта оренди чинним орендарем на дату проведення аукціону може ще не відбутися. 3. Визначення переможця аукціону та/або формування протоколу електронного аукціону не є підтвердженням фактичної передачі об’єкта оренди переможцю та не створює обов’язку Орендодавця щодо негайного укладення договору оренди або передачі об’єкта оренди до моменту його фактичного звільнення попереднім орендарем. 4. Укладення договору оренди з переможцем аукціону, підписання акту приймання-передачі об’єкта оренди та допуск переможця до фактичного користування об’єктом оренди здійснюються виключно після: припинення чинного договору оренди з попереднім орендарем; повного фактичного звільнення об’єкта оренди попереднім орендарем; підписання акту повернення об’єкта оренди попереднім орендарем; усунення перешкод для передачі об’єкта новому орендарю. 5. У разі якщо попередній орендар не звільнив об’єкт оренди у строки, визначені договором оренди, строк укладення нового договору оренди та/або строк передачі об’єкта оренди переможцю аукціону підлягає відповідному перенесенню до моменту фактичного звільнення об’єкта оренди. 6. Орендодавець не несе відповідальності перед переможцем аукціону за затримку передачі об’єкта оренди, якщо така затримка виникла внаслідок: несвоєчасного звільнення об’єкта попереднім орендарем; наявності спору щодо звільнення приміщення; судових, виконавчих або інших процедур; обставин, що не залежать від волі Орендодавця. 7. Переможець аукціону, подаючи тендерну (цінову) пропозицію, підтверджує: ознайомлення з даними умовами; згоду з можливим перенесенням строку передачі об’єкта оренди; відсутність претензій до Орендодавця у зв’язку з можливим відтермінуванням укладення договору оренди та/або передачі об’єкта оренди. 8. До моменту фактичного звільнення об’єкта оренди попереднім орендарем Орендодавець має право відтермінувати укладення договору оренди з переможцем аукціону без застосування до нього штрафних санкцій, пені, відшкодування збитків або упущеної вигоди. 9. Участь в аукціоні є безумовним та повним підтвердженням згоди учасника з усіма вищезазначеними умовами. Учасник усвідомлює та погоджується, що орієнтовна дата передачі об’єкта оренди може бути змінена Орендодавцем в односторонньому порядку у зв’язку з необхідністю забезпечення належного повернення об’єкта попереднім орендарем. Об’єкт перебуває у користуванні чинного орендаря до 31 серпня 2026 року (включно). Фактична передача об’єкта новому орендарю здійснюється після звільнення приміщення.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 03057, Київ, Київ, вулиця Олександра Довженка, 3

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
3950000
Дата реєстрації:
19 груд. 2013 23:13
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Номер поверху або поверхів:
1
Координати:
Широта: 50.458928291270546 Довгота: 30.447043151614924

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 31 серп. 17:33
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:33
Ілюстрація 31 серп. 17:33
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:33
Проєкт договору оренди 31 серп. 17:33

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
02470135
Адреса:
Україна, 03057, Київська область, м.Київ, вул. Олександра Довженка, 3

Основний контакт

Ім'я:
Щербань Олексій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380662149222

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛІГРАФКНИГА" КОРПОРАТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО АТ "ДАК "УКР­ВИ­ДАВ­ПО­ЛІ­ГРА­ФІЯ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Гайовська Лілія Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965939170 ЄДРПОУ:
44039854
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 298,00 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда нежитлового приміщення 14,08 кв. м. на 1-му поверсі у м. Перечин, Закарпатської області

Довгострокова оренда нежитлового приміщення 14,08 кв. м. на 1-му поверсі у м. Перечин, Закарпатської області
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 500,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Чернівецької міської територіальної громади, за адресою: м.Чернівці, вул.Рівненська,8

Аукціон щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Чернівецької міської територіальної громади, за адресою: м.Чернівці, вул.Рівненська,8
Ім'я:
Суворова Наталія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380372524259 ЄДРПОУ:
44388619
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 538,40 грн з ПДВ

Дивитись