Оренда нерухомого майна, а саме: контора під літ. «А» площею 629,3 кв.м., за адресою: м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 25

Оренда нерухомого майна, а саме: контора під літ. «А» площею 629,3 кв.м., за адресою: м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 25

Прийняття заяв на участь

з 31 серп. 15:27

до 8 вер. 20:00

Аукціон

з 9 вер. 11:10

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
31 серп. 15:27 – 8 вер. 20:00
Початок аукціону:
9 вер. 11:10
Дата публікації:
31 серп. 15:27
Період редагування:
31 серп. 15:27 – 3 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 15:27 – 8 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 15:27 – 8 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260831-33827
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
44 751,60 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
40
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
62 155,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
621,55 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Білобровець Олег Аркадійович 0673502627, [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Додаткові вимоги до учасників аукціону: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.
Додаткова інформація:
Функціональне використання: для ведення господарської діяльності. Перебуває на балансі філії "Великоберезовицька ДЕД" ДП "Тернопільський облавтодор" ВАТ "Державне акціонерне товариство "Автомобільні дороги України" Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Острів, вул. Промислова, 1.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна, а саме: контора під літ. «А» площею 629,3 кв.м., за адресою: м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 25

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

629,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 46001, Тернопільська область, Тернопіль, Чернівецька, 25

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
629.3
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 49.5365 Довгота: 25.599473

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 31 серп. 15:27
Ілюстрація 31 серп. 15:27
Ілюстрація 31 серп. 15:27
Проєкт договору оренди 31 серп. 15:27

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31995099
Адреса:
Україна, 46001, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Кульчицької, 8
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Білобровець О.А.
E-mail:
Телефон:
0673502627

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, а саме: 1-й поверх профілакторію під літ. «Л» площею 289,7 кв.м, за адресою: м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 25

Оренда нерухомого майна, а саме: 1-й поверх профілакторію під літ. «Л» площею 289,7 кв.м, за адресою: м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 25
Ім'я:
Білобровець О.А.
E-mail: [email protected] Телефон: 0673502627 ЄДРПОУ:
31995099
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

47 770,00 грн без ПДВ

Дивитись

Право оренди частини нежитлового приміщення (харчоблоку) з технологічним обладнанням, яке знаходиться в приміщенні Сколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Сколівської міської ради за адресою: вул. князя Святослава, 40-Ж , м. Сколе, Стрийський р-н, Львівська обл, загальною площею 152.4м2

Право оренди частини нежитлового приміщення (харчоблоку) з технологічним обладнанням, яке знаходиться в приміщенні Сколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Сколівської міської ради за адресою: вул. князя Святослава, 40-Ж , м. Сколе, Ст...
Ім'я:
Бутчак Анжела Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680352260 ЄДРПОУ:
04056262
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

96 673,01 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Херсонська, 26. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 558,6 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Херсонська, 26. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 558,6 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

42 051,41 грн з ПДВ

Дивитись