Оренда гаража (літ. Б) загальною площею 106,6 кв.м, за адресою: Полтавська область, село Великі Кринки, вулиця Полтавська, 3.

Оренда гаража (літ. Б) загальною площею 106,6 кв.м, за адресою: Полтавська область, село Великі Кринки, вулиця Полтавська, 3.

Прийняття заяв на участь

з 12 серп. 13:43

до 20 серп. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 20 серп. 20:00

до 1 вер. 13:08

Аукціон завершено

1 вер. 13:08

Подача пропозицій:
12 серп. 13:43 – 20 серп. 20:00
Початок аукціону:
21 серп. 11:35
Дата публікації:
12 серп. 13:43
Період редагування:
12 серп. 13:43 – 15 серп. 18:00
Період питань:
12 серп. 13:43 – 20 серп. 18:00
Період відповідей:
12 серп. 13:43 – 20 серп. 18:00
Період кваліфікації:
20 серп. 20:00 – 17 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260812-33768
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
3 309,00 грн
Номер лоту:
22
Строк оренди:
2 роки
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
4 595,83 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
45,96 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Кухар Надія Степанівна, тел.: +38(050)4098065; [email protected] Водолазський Віталій Олександрович ; тел. +38(050) 409 8051; [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 4000,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги: відсутність дебіторської заборгованості перед організатором.
Додаткова інформація:
Виробнича будівля, стан задовільний. Функціональне призначення - для проведення технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів. Перебувають на балансі у філії "Глобинський райавтодор" ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" 39000, Полтавська обл., Кременчуцький р-н, м. Глобине, вул. Володимирівська, 218.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда гаража (літ. Б) загальною площею 106,6 кв.м, за адресою: Полтавська область, село Великі Кринки, вулиця Полтавська, 3.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

106,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 39032, Полтавська область, с. Великі Кринки, вул. Полтавська, 3.

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
106.6
Координати:
Широта: 49.45546 Довгота: 33.4863709

Розташування на мапі

Документи аукціону 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 12 серп. 13:43
Ілюстрація 12 серп. 13:43
Проєкт договору оренди 12 серп. 13:43

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Івахненко Володимир Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3323312313

Пропозиція:

4 596,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 18 серп. 09:40

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 24 серп. 11:36

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 вер. 13:07

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 18 серп. 09:40

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 24 серп. 11:36

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 вер. 13:07
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
105
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Договір оренди майна
Вартість договору
4 596,00 грн
Заключна вартість договору:
5 515,20 грн
Термін дії договору:
25 серп. 13:07 – 24 серп. 2027 13:07
Дата підписання договору:
25 серп. 13:07
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 вер. 13:07

Період підписання протоколу:
20 серп. 20:00 – 28 серп. 18:00
Період підписання договору:
20 серп. 20:00 – 17 вер. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
32017261
Адреса:
Україна, 36039, Полтавська область, м. Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, 22А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Проскура В.С.
E-mail:
Телефон:
+380532220856

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ «А-БАНК»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA883077700000026004311218031
Найменування одержувача:
ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ЄДРПОУ одержувача:
32017261

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ «А-БАНК»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA883077700000026004311218031
Найменування одержувача:
ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ЄДРПОУ одержувача:
32017261

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% оренда частини нежитлового приміщення першого поверху триповерхової будівлі поліклініки (лікувального корпусу літ. Б), площею 25,80 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Сімферопольська, 8. Мета використання: розміщення аптеки.

Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% оренда частини нежитлового приміщення першого поверху триповерхової будівлі поліклініки (лікувального корпусу літ. Б), площею 25,80 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Сімферопольська, 8. Мета в...
Ім'я:
Москаленко Алла
E-mail: [email protected] Телефон: 0443096669 ЄДРПОУ:
40075815
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 808,90 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% оренда частини нежитлового приміщення конкорсу 4-поверхової будівлі Південного вокзалу (Літ. Г-4), станції Київ-Пасажирський при виході з ескалатора на конкорс, площею 2,00 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Київ, площа Вокзальна, 1. Мета використання: розміщення одного терміналу для оформлення та оплати замовлень.

Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% оренда частини нежитлового приміщення конкорсу 4-поверхової будівлі Південного вокзалу (Літ. Г-4), станції Київ-Пасажирський при виході з ескалатора на конкорс, площею 2,00 кв.м, що знаходиться за адресою: ...
Ім'я:
Москаленко Алла
E-mail: [email protected] Телефон: 0443096669 ЄДРПОУ:
40075815
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 097,92 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Москаленко Алла
E-mail: [email protected] Телефон: 0443096669 ЄДРПОУ:
40075815
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 763,33 грн без ПДВ

Дивитись