Оренда нерухомого майна, а саме: частина приміщень в адміністративній будівлі, загальною площею 176,5 кв.м., за адресою: м. Тернопіль, вул. О. Кульчицької, 8

Оренда частини приміщень в адміністративній будівлі, загальною площею 176,5 кв.м., а саме: в підвалі, приміщення лабораторії кабінет № 19, площею 29,6 кв.м., приміщення лабораторії кабінет №20, площею 17,0 кв.м., приміщення лабораторії кабінет № 21, площею 5,4 кв.м., приміщення лабораторії кабінет №22, площею 16,3 кв.м., приміщення лабораторії кабінет №25, площею 19,7 кв.м., кабінет першого поверху №105, площею 19,7 кв.м., кабінет п’ятого поверху № 509, площею 15,1 кв.м., кабінет п’ятого поверху № 510, площею 8,5 кв.м., кабінет п’ятого поверху № 511, площею 9,5 кв.м., коридор п’ятого поверху № 507, площею 5,1 кв.м., в спільному користуванні коридор підвалу, 28,8 кв.м. та сходова клітка площею 1,8 кв.м., за адресою: м. Тернопіль, вул. О. Кульчицької, 8

Прийняття заяв на участь

з 10 серп. 15:46

до 18 серп. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 18 серп. 20:00

до 31 серп. 09:10

Аукціон завершено

31 серп. 09:10

Подача пропозицій:
10 серп. 15:46 – 18 серп. 20:00
Початок аукціону:
19 серп. 11:35
Дата публікації:
10 серп. 15:46
Період редагування:
10 серп. 15:46 – 13 серп. 18:00
Період питань:
10 серп. 15:46 – 18 серп. 18:00
Період відповідей:
10 серп. 15:46 – 18 серп. 18:00
Період кваліфікації:
18 серп. 20:00 – 15 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260810-02976
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
50 082,43 грн
Номер лоту:
44
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
69 558,93 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
695,59 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Білобровець Олег Аркадійович 0673502627, [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Додаткові вимоги до учасників аукціону: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.
Додаткова інформація:
Функціональне використання: для ведення господарської діяльності без зміни цільового призначення.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда частини приміщень в адміністративній будівлі, загальною площею 176,5 кв.м., а саме: в підвалі, приміщення лабораторії кабінет № 19, площею 29,6 кв.м., приміщення лабораторії кабінет №20, площею 17,0 кв.м., приміщення лабораторії кабінет № 21, площею 5,4 кв.м., приміщення лабораторії кабінет №22, площею 16,3 кв.м., приміщення лабораторії кабінет №25, площею 19,7 кв.м., кабінет першого поверху №105, площею 19,7 кв.м., кабінет п’ятого поверху № 509, площею 15,1 кв.м., кабінет п’ятого поверху № 510, площею 8,5 кв.м., кабінет п’ятого поверху № 511, площею 9,5 кв.м., коридор п’ятого поверху № 507, площею 5,1 кв.м., в спільному користуванні коридор підвалу, 28,8 кв.м. та сходова клітка площею 1,8 кв.м., за адресою: м. Тернопіль, вул. О. Кульчицької, 8

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

176,5 метри квадратні

Адреса:

Україна, 46001, Тернопільська область, Тернопіль, вул. О. Кульчицької, 8

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
176.5
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 49.5365 Довгота: 25.599473

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 10 серп. 15:46
Ілюстрація 10 серп. 15:46
Ілюстрація 10 серп. 15:46
Ілюстрація 10 серп. 15:46
Ілюстрація 10 серп. 15:46
Ілюстрація 10 серп. 15:46
Ілюстрація 10 серп. 15:46
Проєкт договору оренди 10 серп. 15:46

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області
ЄДРПОУ:
25887079

Пропозиція:

70 255,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 17 серп. 10:55
Заява на участь 17 серп. 10:55
Заява на участь 17 серп. 10:55
Заява на участь 17 серп. 10:55
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 17 серп. 10:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 серп. 10:58
Заява на участь 17 серп. 12:21
Документи що підтверджують відповідність вимогам 17 серп. 12:22
Документи що підтверджують відповідність вимогам 17 серп. 12:22
Документи що підтверджують відповідність вимогам 17 серп. 12:23

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 26 серп. 11:25
Протокол аукціону 26 серп. 11:25
Протокол аукціону 26 серп. 11:25

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 31 серп. 09:09

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 17 серп. 10:55
Заява на участь 17 серп. 10:55
Заява на участь 17 серп. 10:55
Заява на участь 17 серп. 10:55
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 17 серп. 10:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 серп. 10:58
Заява на участь 17 серп. 12:21
Документи що підтверджують відповідність вимогам 17 серп. 12:22
Документи що підтверджують відповідність вимогам 17 серп. 12:22
Документи що підтверджують відповідність вимогам 17 серп. 12:23

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 26 серп. 11:25
Протокол аукціону 26 серп. 11:25
Протокол аукціону 26 серп. 11:25

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 31 серп. 09:09
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
14/26-НМ
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Договір оренди майна
Вартість договору
70 255,00 грн
Заключна вартість договору:
84 306,00 грн
Термін дії договору:
26 серп. 09:09 – 25 серп. 2027 09:09
Дата підписання договору:
26 серп. 09:09
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 31 серп. 09:09

Період підписання протоколу:
18 серп. 20:00 – 26 серп. 18:00
Період підписання договору:
18 серп. 20:00 – 15 вер. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31995099
Адреса:
Україна, 46001, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Кульчицької, 8
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Білобровець О.А.
E-mail:
Телефон:
0673502627

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ «АБ «РАДАБАНК»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA983065000000026004300017414
Найменування одержувача:
ДП «Тернопільський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31995099

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ «АБ «РАДАБАНК»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA983065000000026004300017414
Найменування одержувача:
ДП «Тернопільський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31995099

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, а саме: 1-й поверх профілакторію під літ. «Л» площею 289,7 кв.м, за адресою: м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 25

Оренда нерухомого майна, а саме: 1-й поверх профілакторію під літ. «Л» площею 289,7 кв.м, за адресою: м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 25
Ім'я:
Білобровець О.А.
E-mail: [email protected] Телефон: 0673502627 ЄДРПОУ:
31995099
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

47 770,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда нерухомого майна, а саме: контора під літ. «А» площею 629,3 кв.м., за адресою: м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 25

Оренда нерухомого майна, а саме: контора під літ. «А» площею 629,3 кв.м., за адресою: м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 25
Ім'я:
Білобровець О.А.
E-mail: [email protected] Телефон: 0673502627 ЄДРПОУ:
31995099
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

62 155,00 грн без ПДВ

Дивитись

Право оренди частини нежитлового приміщення (харчоблоку) з технологічним обладнанням, яке знаходиться в приміщенні Сколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Сколівської міської ради за адресою: вул. князя Святослава, 40-Ж , м. Сколе, Стрийський р-н, Львівська обл, загальною площею 152.4м2

Право оренди частини нежитлового приміщення (харчоблоку) з технологічним обладнанням, яке знаходиться в приміщенні Сколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Сколівської міської ради за адресою: вул. князя Святослава, 40-Ж , м. Сколе, Ст...
Ім'я:
Бутчак Анжела Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680352260 ЄДРПОУ:
04056262
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

96 673,01 грн без ПДВ

Дивитись