Оренда рухомого майна, а саме: автокран КС 55713-1 на базі вантажного автомобіля Камаз 55111, 2003 р.в., реєстраційний №ВО 2528АА, шасі (VIN)ХТС55111С32194323, інв. № ж 00000001543, за адресою Тернопільська обл, с. Острів, вул. Промислова, 1

Оренда рухомого майна, а саме: автокран КС 55713-1 на базі вантажного автомобіля Камаз 55111, 2003 р.в., реєстраційний №ВО 2528АА, шасі (VIN)ХТС55111С32194323, інв. № ж 00000001543, за адресою Тернопільська обл, с. Острів, вул. Промислова, 1

Прийняття заяв на участь

з 3 серп. 08:11

до 11 серп. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 11 серп. 20:00

до 20 серп. 15:05

Аукціон завершено

20 серп. 15:06

Подача пропозицій:
3 серп. 08:11 – 11 серп. 20:00
Початок аукціону:
12 серп. 12:30
Дата публікації:
3 серп. 08:11
Період редагування:
3 серп. 08:11 – 6 серп. 18:00
Період питань:
3 серп. 08:11 – 11 серп. 18:00
Період відповідей:
3 серп. 08:11 – 11 серп. 18:00
Період кваліфікації:
11 серп. 20:00 – 8 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260803-13728
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
19 710,00 грн
Номер лоту:
43
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
27 375,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
273,75 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Білобровець Олег Аркадійович 0673502627, [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Додаткові вимоги до учасників аукціону: - відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем; - лист-згода з проектом договору оренди майна. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.
Додаткова інформація:
Перебуває на балансі філії "Великоберезовицька ДЕД" ДП "Тернопільський облавтодор" ВАТ "Державне акціонерне товариство "Автомобільні дороги України" Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Острів, вул. Промислова, 1.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Оренда рухомого майна, а саме: автокран КС 55713-1 на базі вантажного автомобіля Камаз 55111, 2003 р.в., реєстраційний №ВО 2528АА, шасі (VIN)ХТС55111С32194323, інв. № ж 00000001543, за адресою Тернопільська обл, с. Острів, вул. Промислова, 1

Код CAV: 42414400-5 Автокрани
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 47728, Тернопільська область, Острів, Промислова, 1

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Координати:
Широта: 49.487500 Довгота: 25.587397

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 3 серп. 08:11
Ілюстрація 3 серп. 08:11
Ілюстрація 3 серп. 08:11
Ілюстрація 3 серп. 08:11
Ілюстрація 3 серп. 08:11

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Гладун Павло Ярославович
ЄДРПОУ:
45477002

Пропозиція:

28 375,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 11 серп. 12:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 12:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 12:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 12:53
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 серп. 12:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 серп. 12:53

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 20 серп. 14:53

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 серп. 15:03

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 11 серп. 12:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 12:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 12:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 12:53
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 серп. 12:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 серп. 12:53

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 20 серп. 14:53

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 серп. 15:03
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1/26-РМ
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Договір оренди майна
Вартість договору
28 375,00 грн
Заключна вартість договору:
34 050,00 грн
Термін дії договору:
17 серп. 15:04 – 16 серп. 2027 15:04
Дата підписання договору:
17 серп. 15:04
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 серп. 15:03

Період підписання протоколу:
11 серп. 20:00 – 19 серп. 18:00
Період підписання договору:
11 серп. 20:00 – 8 вер. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31995099
Адреса:
Україна, 46001, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Кульчицької, 8
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Білобровець О.А.
E-mail:
Телефон:
0673502627

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ"ОТП Банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA743005280000026002000028695
Найменування одержувача:
ДП «Тернопільський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31995099

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ"ОТП Банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA743005280000026002000028695
Найменування одержувача:
ДП «Тернопільський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31995099

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"