Оренда нежитлових приміщень загальною площею 127,8 кв.м. в будівлі Інженерно-лабораторного корпусу (Літ. А-4) та нежитлових приміщень загальною площею 68,7 кв.м в будівлі Гаража (Літ. В, В1), за адресою: Полтавська область, м. Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, 22-А

Оренда нежитлових приміщень загальною площею 127,8 кв.м. в будівлі Інженерно-лабораторного корпусу (Літ. А-4), а саме: приміщення №6 площею 11,0 кв.м., приміщення №7 площею 14,1 кв.м, приміщення №15 площею 9,9 кв.м., приміщення №26 площею 14,1 кв.м., приміщення №33 площею 15,1 кв.м., приміщення №85 площею 11,2 кв.м, приміщення №87 площею 14,1 кв.м, приміщення №90 площею 38,3 кв.м; та нежитлові приміщення загальною площею 68,7 кв.м в будівлі Гаража (Літ. В, В1), а саме: приміщення №1 (гараж) площею 27,0 кв.м., приміщення №1 (гараж) площею 41,7 кв.м., за адресою: Полтавська область, м. Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, 22-А

Прийняття заяв на участь

з 29 лип. 13:18

до 6 серп. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 6 серп. 20:00

до 10 серп. 15:20

Аукціон завершено

10 серп. 15:20

Подача пропозицій:
29 лип. 13:18 – 6 серп. 20:00
Початок аукціону:
7 серп. 11:35
Дата публікації:
29 лип. 13:18
Період редагування:
29 лип. 13:18 – 1 серп. 18:00
Період питань:
29 лип. 13:18 – 6 серп. 18:00
Період відповідей:
29 лип. 13:18 – 6 серп. 18:00
Період кваліфікації:
6 серп. 20:00 – 3 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260729-82440
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
38 470,80 грн
Номер лоту:
22
Строк оренди:
2 роки
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
53 431,67 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
534,32 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Кухар Надія Степанівна, т. 0504098065, електрона пошта: [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 5000,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників: - відсутність дебіторської заборгованості перед Орендодавцем; - лист-згода у довільній формі з умовами договору оренди майна.
Додаткова інформація:
Стан приміщень - задовільний. Інженерні комунікації - водопостачання, водовідведення, автономне опалення. Офісні приміщення в будівлі забезпечені вільним для легкового та вантажного транспорту, з цілодобовою охороною, відеоспостереженням, закритою наземною парковкою. В будівлі гаража - без оздоблення, наявне електропостачання. Наявна оглядова яма. Функціональне призначення - для розміщення офісів та службових автомобілів.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нежитлових приміщень загальною площею 127,8 кв.м. в будівлі Інженерно-лабораторного корпусу (Літ. А-4), а саме: приміщення №6 площею 11,0 кв.м., приміщення №7 площею 14,1 кв.м, приміщення №15 площею 9,9 кв.м., приміщення №26 площею 14,1 кв.м., приміщення №33 площею 15,1 кв.м., приміщення №85 площею 11,2 кв.м, приміщення №87 площею 14,1 кв.м, приміщення №90 площею 38,3 кв.м; та нежитлові приміщення загальною площею 68,7 кв.м в будівлі Гаража (Літ. В, В1), а саме: приміщення №1 (гараж) площею 27,0 кв.м., приміщення №1 (гараж) площею 41,7 кв.м., за адресою: Полтавська область, м. Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, 22-А

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

196,5 метри квадратні

Адреса:

Україна, 36000, Полтавська область, Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, 22-А

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
196.5
Координати:
Широта: 49.8169401 Довгота: 33.883718

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 29 лип. 13:18
Ілюстрація 29 лип. 13:18
Ілюстрація 29 лип. 13:18
Ілюстрація 29 лип. 13:18
Ілюстрація 29 лип. 13:18
Ілюстрація 29 лип. 13:18
Ілюстрація 29 лип. 13:18
Ілюстрація 29 лип. 13:18
Проєкт договору оренди 29 лип. 13:18

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Деружинський Д.Ю.
ЄДРПОУ:
25898491

Пропозиція:

53 432,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 30 лип. 11:13
Документи що підтверджують відповідність вимогам 30 лип. 11:13
Документи що підтверджують відповідність вимогам 30 лип. 11:13
Документи що підтверджують відповідність вимогам 30 лип. 11:13
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 лип. 11:13
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 лип. 11:13

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 10 серп. 09:55

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 10 серп. 15:19

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 30 лип. 11:13
Документи що підтверджують відповідність вимогам 30 лип. 11:13
Документи що підтверджують відповідність вимогам 30 лип. 11:13
Документи що підтверджують відповідність вимогам 30 лип. 11:13
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 лип. 11:13
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 лип. 11:13

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 10 серп. 09:55

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 10 серп. 15:19
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
104
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Договір оренди майна
Вартість договору
53 432,00 грн
Заключна вартість договору:
64 118,40 грн
Термін дії договору:
10 серп. 15:19 – 9 серп. 2027 15:20
Дата підписання договору:
10 серп. 15:19
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 10 серп. 15:19

Період підписання протоколу:
6 серп. 20:00 – 14 серп. 18:00
Період підписання договору:
6 серп. 20:00 – 3 вер. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
32017261
Адреса:
Україна, 36039, Полтавська область, м. Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, 22А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Проскура В.С.
E-mail:
Телефон:
+380532220856

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АБ "УКРГАЗБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA283204780000026003924890889
Найменування одержувача:
ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ЄДРПОУ одержувача:
32017261

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АБ "УКРГАЗБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA283204780000026003924890889
Найменування одержувача:
ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ЄДРПОУ одержувача:
32017261

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Нежитлова будівля дільничої лікарні літ «А», веранда літ «а», веранда «а1» загальною площею 94,0 кв.м (Вінницька обл., Жмеринський р-н, с.Зведенівка, вул.Мічуріна,63)

Нежитлова будівля дільничої лікарні літ «А», веранда літ «а», веранда «а1» загальною площею 94,0 кв.м (Вінницька обл., Жмеринський р-н, с.Зведенівка, вул.Мічуріна,63)
Ім'я:
Откідач Тетяна Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989564533 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

85 822,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда частини нежитлової одноповерхової будівлі критого складу ст. Олександрія площею 1139,3 кв.м, що знаходиться за адресою: Кіровоградська обл., м.Олександрія, вул. Усика Григорія, 108. Мета використання: розміщення складу.

Оренда частини нежитлової одноповерхової будівлі критого складу ст. Олександрія площею 1139,3 кв.м, що знаходиться за адресою: Кіровоградська обл., м.Олександрія, вул. Усика Григорія, 108. Мета використання: розміщення складу.
Ім'я:
Москаленко Алла
E-mail: [email protected] Телефон: 0443096669 ЄДРПОУ:
40075815
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

63 880,55 грн без ПДВ

Дивитись

Надання в оренду нежитлових приміщень у м. Києві

Надання в оренду нежитлових приміщень у м. Києві
Ім'я:
Іванов Олексій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380683858288 ЄДРПОУ:
34693827
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

50 821,09 грн з ПДВ

Дивитись