Передача в оренду частини нежитлової будівлі

Частина нежитлової будівлі загальною орендною площею 95,8 (дев’яносто п’ять цілих вісім десятих) кв.м., за адресою: м. Борислав

Початкова ціна

27 173,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 лип. 09:04

до 5 серп. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
29 лип. 09:04 – 5 серп. 20:00
Початок аукціону:
6 серп. 12:15
Дата публікації:
29 лип. 09:04
Період редагування:
29 лип. 09:04 – 31 лип. 18:00
Період питань:
29 лип. 09:04 – 5 серп. 18:00
Період відповідей:
29 лип. 09:04 – 5 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260729-71761
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
16 303,80 грн
Номер лоту:
4
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
27 173,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
271,73 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Для отримання детальної інформації, часу та місця проведення огляду звертатися за телефоном: 0979271168
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Інформація розміщена у вкладенні "Паспорт електронного аукціону"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Частина нежитлової будівлі загальною орендною площею 95,8 (дев’яносто п’ять цілих вісім десятих) кв.м., за адресою: м. Борислав

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

95,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 82300, Львівська область, Борислав

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
САВ № 874781
Дата реєстрації:
12 груд. 2009 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
95.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
255.3
Рік будівництва:
1976
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 49.26380000 Довгота: 23.41944000

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 29 лип. 09:04
Ілюстрація 29 лип. 09:04
Ілюстрація 29 лип. 09:04
Паспорт торгів 29 лип. 09:04
Проєкт договору оренди 29 лип. 09:04

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00135390
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, провулок Несторівський, будинок 3-5

Основний контакт

Ім'я:
Крук Інна Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380979271168

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"

Вас може зацікавити

об’єкт незавершеного будівництва – одноквартирний житловий будинок №4

об’єкт незавершеного будівництва – одноквартирний житловий будинок №4
Ім'я:
Северин Антон Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380996820488 ЄДРПОУ:
42769539
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 345,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вишневська Ганна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503001570 ЄДРПОУ:
01125821
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

41 723,27 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда нежитлових приміщень № 25–44 загальною площею 208,9 кв. м, призначених для розміщення харчоблоку, разом з обладнанням, що знаходиться у зазначених приміщеннях, Братковицького закладу загальної середньої освіти І–ІІ ступенів Городоцької міської ради Львівської області, що розташовані за адресою: 81524, Львівська область, Львівський район, с. Братковичі, вул. Українська, 7а.

Оренда нежитлових приміщень № 25–44 загальною площею 208,9 кв. м, призначених для розміщення харчоблоку, разом з обладнанням, що знаходиться у зазначених приміщеннях, Братковицького закладу загальної середньої освіти І–ІІ ступенів Городоцької міської ради Льві...
Ім'я:
Кушнір Марія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380323130195 ЄДРПОУ:
26269892
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

14 676,64 грн без ПДВ

Дивитись