Оренда нерухомого майна, а саме: залізнична колія довжиною 782,0 п.м. (ж/д платформа) з майданчиками з щебеневого покриття площею 8000 кв.м. та 4500 кв.м. (інв. № 120201); виробничий майданчик з щебеневого покриття площею 1792 кв.м (інв. № 33_0000015); частина гаража (інв.№ 100075) площею 265,53 кв.м, за адресою: Харківська обл., смт. Буди, вул. Шевченко, 50.

Оренда нерухомого майна, а саме: залізнична колія довжиною 782,0 п.м. (ж/д платформа) з майданчиками з щебеневого покриття площею 8000 кв.м. та 4500 кв.м. (інв. № 120201); виробничий майданчик з щебеневого покриття площею 1792 кв.м (інв. № 33_0000015); частина гаража (інв.№ 100075) площею 265,53 кв.м, за адресою: Харківська обл., смт. Буди, вул. Шевченко, 50.

Прийняття заяв на участь

з 27 лип. 08:28

до 4 серп. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 4 серп. 20:00

до 25 серп. 09:34

Аукціон завершено

25 серп. 09:35

Подача пропозицій:
27 лип. 08:28 – 4 серп. 20:00
Початок аукціону:
5 серп. 11:40
Дата публікації:
27 лип. 08:28
Період редагування:
27 лип. 08:28 – 30 лип. 18:00
Період питань:
27 лип. 08:28 – 4 серп. 18:00
Період відповідей:
27 лип. 08:28 – 4 серп. 18:00
Період кваліфікації:
4 серп. 20:00 – 1 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260727-84463
Реєстраційний внесок:
510,00 грн
Гарантійний внесок:
232 612,80 грн
Номер лоту:
20
Строк оренди:
2 роки
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
323 073,33 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
3 230,73 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Сівцев Василь Іванович, телефон +380502746112, електрона пошта: [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 10500,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників торгів: - відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем; - лист-згода у довільній формі з умовами договору оренди майна
Додаткова інформація:
Стан задовільний. Функціональне призначення - Вивантаження вагонів, розміщення спеціального виробничого обладнання, механізмів, матеріалів та сировини для ведення господарської діяльності по виробництву асфальтобетонної суміші. Перебуває на балансі філії Пісочинське ДЕП ДП "Харківський облавтодор", Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин вул. Технологічна, 5.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна, а саме: залізнична колія довжиною 782,0 п.м. (ж/д платформа) з майданчиками з щебеневого покриття площею 8000 кв.м. та 4500 кв.м. (інв. № 120201); виробничий майданчик з щебеневого покриття площею 1792 кв.м (інв. № 33_0000015); частина гаража (інв.№ 100075) площею 265,53 кв.м, за адресою: Харківська обл., смт. Буди, вул. Шевченко, 50.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

14 557,53 метри квадратні

Адреса:

Україна, 62456, Харківська область, Буди, вул. Шевченко, 50

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
14557.53
Координати:
Широта: 49.8932741 Довгота: 36.011984

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 27 лип. 08:28
Копії документів та матеріалів на лот 27 лип. 08:28
Ілюстрація 27 лип. 08:28
Ілюстрація 27 лип. 08:28
Проєкт договору оренди 27 лип. 08:28
Ілюстрація 27 лип. 08:28
Проєкт договору оренди 28 лип. 11:11
Проєкт договору оренди 28 лип. 11:18

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Кошель Валентина
ЄДРПОУ:
41501429

Пропозиція:

323 073,33 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 29 лип. 13:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 29 лип. 13:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 29 лип. 13:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 29 лип. 13:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 29 лип. 13:59
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 29 лип. 13:59

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 12 серп. 13:59

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 серп. 09:33

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 29 лип. 13:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 29 лип. 13:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 29 лип. 13:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 29 лип. 13:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 29 лип. 13:59
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 29 лип. 13:59

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 12 серп. 13:59

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 серп. 09:33
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
81-О
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Договір оренди майна
Вартість договору
323 073,33 грн
Заключна вартість договору:
387 688,00 грн
Термін дії договору:
1 вер. 09:33 – 31 серп. 2027 09:34
Дата підписання договору:
1 вер. 09:33
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 серп. 09:33

Період підписання протоколу:
4 серп. 20:00 – 12 серп. 18:00
Період підписання договору:
4 серп. 20:00 – 1 вер. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31941174
Адреса:
Україна, 61202, Харківська область, м. Харків, вул. Ахсарова, буд.2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
МАЧУЛА В.І.
E-mail:
Телефон:
+380506580649

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
в АТ КБ «ГЛОБУС»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA353805260000026005001721822
Найменування одержувача:
ДП "Харківський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ЄДРПОУ одержувача:
31941174

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
в АТ КБ «ГЛОБУС»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA353805260000026005001721822
Найменування одержувача:
ДП "Харківський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ЄДРПОУ одержувача:
31941174

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Адміністративна будівля, загальною площею 112,3 м.кв., за адресою: Львівська область, Золочівський р., с. Купче, вул. Хмельницького Б., будинок 57-А.

Адміністративна будівля, загальною площею 112,3 м.кв., за адресою: Львівська область, Золочівський р., с. Купче, вул. Хмельницького Б., будинок 57-А.
Ім'я:
Богдан Бруцяк
E-mail: [email protected] Телефон: +380679960648 ЄДРПОУ:
26307575
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

244 800,00 грн з ПДВ

Дивитись

Будівля цеху деревної стружки загальною площею 228,4 кв.м, за адресою: Рівненська обл., Сарненський р-н., с. Біле, вул. Центральна, 86а.

Будівля цеху деревної стружки загальною площею 228,4 кв.м, за адресою: Рівненська обл., Сарненський р-н., с. Біле, вул. Центральна, 86а.
Ім'я:
Владова Марія Олімпіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362683693 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

614 050,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення (літ. А), загальною площею 23,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 134

Нежитлове приміщення (літ. А), загальною площею 23,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 134
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

387 062,75 грн без ПДВ

Дивитись