Оренда нежилого приміщення площею 11,1 м² на першому поверсі за адресою: м. Київ вул. Антоновича, 51.

Оренда офісного приміщення площею 11,1м² на першому поверсі адміністративної будівлі за адресою: м. Київ вул. Антоновича, 51. Вартість послуг згідно Договору складається з вартості послуг з оренди та утримання приміщень, а саме: - Орендна плата (п.3.1. Договору), яка індексується згідно п.3.2. Договору. - Відшкодування послуг з утримання приміщень здійснюється відповідно до розділу 4 та Додатку №1 (Калькуляція плати за утримання орендованих приміщень розраховується поквартально) проекту Договору оренди. Остання розрахована вартість 1.0 м² послуг з утримання приміщень на ІІІ квартал2026 року становить 612,18 грн (без ПДВ). Відшкодування витрат на холодне водопостачання за 1 людину в місяць становить: 24,44 грн (без ПДВ).

Прийняття заяв на участь

з 23 лип. 10:50

до 30 лип. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 30 лип. 20:00

до 17 серп. 14:45

Аукціон завершено

17 серп. 14:45

Подача пропозицій:
23 лип. 10:50 – 30 лип. 20:00
Початок аукціону:
31 лип. 12:45
Дата публікації:
23 лип. 10:50
Період редагування:
23 лип. 10:50 – 25 лип. 18:00
Період питань:
23 лип. 10:50 – 30 лип. 18:00
Період відповідей:
23 лип. 10:50 – 30 лип. 18:00
Період кваліфікації:
30 лип. 20:00 – 27 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260723-18861
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
9 180,00 грн
Номер лоту:
100
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
12 750,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
128,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можна в будь-який час протягом робочого дня з понеділка по п’ятницю з 09:00 - 18:00, попередньо зв’язавшись за телефоном: 050-170-87-08
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Для потенційних орендарів - фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб - підприємців) - громадян України - копія облікової картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку з відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; для потенційних покупців, орендарів - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для юридичних осіб - резидентів; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; - у разі відсутності в документах, визначених цим пунктом, інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, потенційний покупець, орендар - юридична особа також подає за підписом керівника юридичної особи інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причини його відсутності у випадках, коли юридична особа відповідно до законодавства може не мати кінцевого бенефіціарного власника; документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником; документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам до орендарів (наймачів), визначеним організатором аукціону та/або акціонерним товариством (у разі розміщення таких вимог в оголошенні про проведення аукціону з оренди (найму) майна).
Додаткова інформація:
Орендарями можуть бути: - громадяни України, іноземні громадяни; - юридичні особи, зареєстровані на території України, крім передбачених нижче та які не можуть бути покупцями; - юридичні особи інших держав, крім тих, що передбачені нижче. Не можуть бути Орендарями: - покупці, які зареєстровані в офшорних зонах (згідно з переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України) з непрозорою структурою власності (бенефiцiарнi власники яких не розкриті на 100 відсотків ), - держава, визнана Верховною Радою України державою- агресором, а також юридичні особи, в яких така держава має участь, i особи, які перебувають під контролем таких юридичних осіб; - юридичні особи, бенефiцiарнi власники 10 i більше відсотків акцій (часток) яких є резидентом держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором; - фізичні особи - громадяни та/або резиденти держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором; - юридичні особи, зареєстровані згідно із законодавством держав, включених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, а також юридичні особи, 50 i більше відсотків статутного капіталу яких належать прямо або опосередковано таким особам; - юридичні особи, інформація про бенефiцiарних власників яких не розкрита в порушення вимог Закону України «Про- державну реєстрацію - юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»; - фізичні та юридичні особи, стосовно яких застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України "Про санкції”, а також пов’язані з ними особи; - особи, що не подали, визначені організатором документи або відомості, обов'язкове подання яких передбачено Порядком. Додаткові (кваліфікаційні) вимоги до учасників: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем. В адміністративній будівлі по вул. Антоновича, 51 діє пропускний режим (вхід тільки по проксиміті карткам). Реквізити рішення органу управління про погодження передачі в оренду: №43/09 100 0/-09/100-17 від 09.01.2026

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна площею 11,1 м² на 1-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, Антоновича, 51.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

11,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вул. Антоновича, 51

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
11.1
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.4315462 Довгота: 30.5137103
2

Нежиле приміщення площею 11.1 м.кв. на першому поверсі будівлі за адресою: вул.Антоновича,51

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

11,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 02130, Київ, Київ, Воскресенська вулиця, 6

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
11.1
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.467568699945296 Довгота: 30.60174894428406
3

Нежиле приміщення площею 11.1 м.кв. на першому поверсі юудівлі за адресою: вул.Антоновича,51

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

11,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 01008, Київ, Київ, Труханівська вулиця, 3-З

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
6986.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.464072089991184 Довгота: 30.53308439350059

Розташування на мапі

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 23 лип. 10:50
Ілюстрація 23 лип. 10:50

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Маційчук Ярослава Богданівна
ІПН/РНОКПП:
3037623542

Пропозиція:

12 750,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лип. 11:07
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лип. 11:07

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 7 серп. 10:38

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 17 серп. 14:41

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лип. 11:07
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лип. 11:07

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 7 серп. 10:38

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 17 серп. 14:41
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
12ор
Назва договору:
договір оренди нерухомого майна
Опис договору:
договір оренди нерухомого майна
Вартість договору
12 750,00 грн
Заключна вартість договору:
15 300,00 грн
Термін дії договору:
1 серп. 14:43 – 30 черв. 2029 14:44
Дата підписання договору:
5 серп. 14:44
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 17 серп. 14:41

Період підписання протоколу:
30 лип. 20:00 – 7 серп. 18:00
Період підписання договору:
30 лип. 20:00 – 27 серп. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21582733
Адреса:
Україна, 03150, Київська область, м. Київ, вул. Антоновича, буд. 51
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Лимаренко Поліна Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380501708708

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA083052990000026000006802379
Найменування одержувача:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДИНКІВ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ одержувача:
21582733

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA083052990000026000006802379
Найменування одержувача:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДИНКІВ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ одержувача:
21582733

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA083052990000026000006802379
Найменування одержувача:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДИНКІВ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ одержувача:
21582733

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДИНКІВ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Довгострокова оренда! Рівненська обл., Рівненський р-н, м. Костопіль, провулок Артилерійський, 8. Оренда – майновий комплекс загальною площею 370,4 кв. м (В).

Довгострокова оренда! Рівненська обл., Рівненський р-н, м. Костопіль, провулок Артилерійський, 8. Оренда – майновий комплекс загальною площею 370,4 кв. м (В).
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

23 450,02 грн з ПДВ

Дивитись

Рівненська обл., м. Здолбунів, вул. Грушевського, 15. Оренда – приміщення 2–го поверху площею 360,50 м. кв (В)

Рівненська обл., м. Здолбунів, вул. Грушевського, 15. Оренда – приміщення 2–го поверху площею 360,50 м. кв (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 003,10 грн з ПДВ

Дивитись

Оренда нежилого приміщення площею 19,3 м.кв. на десятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51

Оренда нежилого приміщення площею 19,3 м.кв. на десятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51
Ім'я:
Лимаренко Поліна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380501708708 ЄДРПОУ:
21582733
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 625,00 грн без ПДВ

Дивитись