Оренда нерухомого майна, а саме: майданчик площею 36,0 кв.м, за адресою: Вінницька область, с. Слобода Шаргородська, вул. Чудо Михайлівська, 102

Оренда нерухомого майна, а саме: майданчик площею 36,0 кв.м, за адресою: Вінницька область, с. Слобода Шаргородська, вул. Чудо Михайлівська, 102

Прийняття заяв на участь

з 16 лип. 16:16

до 26 лип. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 26 лип. 20:00

до 11 серп. 14:10

Аукціон завершено

11 серп. 14:10

Подача пропозицій:
16 лип. 16:16 – 26 лип. 20:00
Початок аукціону:
27 лип. 11:45
Дата публікації:
16 лип. 16:16
Період редагування:
16 лип. 16:16 – 21 лип. 18:00
Період питань:
16 лип. 16:16 – 26 лип. 18:00
Період відповідей:
16 лип. 16:16 – 26 лип. 18:00
Період кваліфікації:
26 лип. 20:00 – 21 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260716-21245
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
10 800,00 грн
Номер лоту:
22
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
15 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
150,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: 0673779745 Воловодівський Ігор
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Відшкодування витрат на незалежну оцінку майна 3 600,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем.
Додаткова інформація:
Майданчик перебуває у придатному для використання стані та може експлуатуватися за призначенням, однак потребує проведення ремонтних та відновлювальних робіт, потребує перенесення комунцікації. Функціональне використання: під розміщення комунікаційного обладннання, обладнання для зв'язку, допоміжного обладнання Перебуває на балансі філії "ЖМЕРИНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР" ДП "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА"ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ", 23100, Вінницька обл., місто Жмеринка, вул. Барляєва, буд. 21.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна, а саме: майданчик площею 36,0 кв.м, за адресою: Вінницька область, с. Слобода Шаргородська, вул. Чудо Михайлівська, 102

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

36 метри квадратні

Адреса:

Україна, 23505, Вінницька область, с. Слобода Шаргородська, вул. Чудо Михайлівська, 102

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
36.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 49.23247509999999 Довгота: 28.4432151

Розташування на мапі

Документи аукціону 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 16 лип. 16:16
Ілюстрація 16 лип. 16:16
Проєкт договору оренди 16 лип. 16:16

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Алєксєєв Олександр
ЄДРПОУ:
21673832

Пропозиція:

15 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 22 лип. 17:03
Заява на участь 22 лип. 17:03
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 лип. 17:03
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 лип. 17:03

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 11 серп. 14:08

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 серп. 14:08

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 22 лип. 17:03
Заява на участь 22 лип. 17:03
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 лип. 17:03
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 лип. 17:03

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 11 серп. 14:08

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 серп. 14:08
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
UB2886
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Договір оренди майна
Вартість договору
15 000,00 грн
Заключна вартість договору:
18 000,00 грн
Термін дії договору:
7 серп. 14:09 – 6 серп. 2027 14:09
Дата підписання договору:
7 серп. 14:09
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 серп. 14:08

Період підписання протоколу:
26 лип. 20:00 – 3 серп. 18:00
Період підписання договору:
26 лип. 20:00 – 21 серп. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
32054743
Адреса:
Україна, 21036, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Данила Галицького, 27

Основний контакт

Ім'я:
Контактна особа Організатора аукціону
E-mail:
Телефон:
+380432611692

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АБ «РВС Банк»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA353390720000026000014358001
Найменування одержувача:
ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
32054743

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АБ «РВС Банк»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA353390720000026000014358001
Найменування одержувача:
ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
32054743

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Кіровоградська обл., смт Голованівськ, вул. Соборна, 1б. Оренда – комплекс будівель площею 469,20 кв. м (В)

Кіровоградська обл., смт Голованівськ, вул. Соборна, 1б. Оренда – комплекс будівель площею 469,20 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

14 090,08 грн з ПДВ

Дивитись

м. Запоріжжя, вул. Козача, 35. Оренда – група приміщень 8-го поверху, площею 186,5 кв. м (В)

м. Запоріжжя, вул. Козача, 35. Оренда – група приміщень 8-го поверху, площею 186,5 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

12 122,50 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Героїв Маріуполя, 71. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 468,40 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Героїв Маріуполя, 71. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 468,40 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

17 143,44 грн з ПДВ

Дивитись