Кімната № 118 на першому площею 20,9 м.кв.
Кімната на першому поверсі № 118, площею 20.9 метрів квадратних, висота 3,20 м.Вікно - металопластик, двері дерев'яні. Вікна виходять на північ,на мальовниче озеро. Вхід - із загального коридору. Опалення індивідуальне, електричне.Санвузли в кінці коридору. Цілодобова охорона, відеонагляд, парковка для авто.Уважна адміністрація. Гнучкий графік роботи. Приміщення придатне для організації офісу, виробництва, складу... Ціна - 3762 грн/міс з ПДВ
з 14 лип. 10:11
до 21 лип. 20:00
(один учасник)
з 21 лип. 20:00
до 5 серп. 14:28
5 серп. 14:28
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Кімната на першому поверсі № 118, площею 20.9 метрів квадратних, висота 3,20 м.Вікно - металопластик, двері дерев'яні. Вікна виходять на північ,на мальовниче озеро. Вхід - із загального коридору. Опалення індивідуальне, електричне.Санвузли в кінці коридору. Цілодобова охорона, відеонагляд, парковка для авто.Уважна адміністрація. Гнучкий графік роботи. Приміщення придатне для організації офісу, виробництва, складу... Ціна - 3762 грн/міс з ПДВ
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 79004, Львівська область, Львів, вулиця Володимира Великого, 4 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
22059218
Дата реєстрації:
21 серп. 2017 12:07
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
6417.4
Рік будівництва:
1972
Технологія будівництва:
Цегла
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Придатний для здачі в оренду
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.80885624176295 Довгота: 24.014714331386077
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 14 лип. 10:11 | |
| Ілюстрація | 14 лип. 10:11 | |
| Ілюстрація | 14 лип. 10:11 | |
| Проєкт договору оренди | 14 лип. 10:11 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
ХАПКО ТАРАС ЗІНОВІЙОВИЧ
ЄДРПОУ:
46167984
|
Пропозиція: 4 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
97-26
Назва договору:
Договір оренди ТОВ "Бритва МілТех"
Опис договору:
Договір оренди № 97-26 з 29.07.2026 р. до 28.06.2029 р. ТОВ "Бритва МілТех", кім 118, 4000 грн. з ПДВ.
Вартість договору
4 000,00 грн
Заключна вартість договору:
4 000,00 грн
Термін дії договору:
29 лип. 14:23 – 28 черв. 2029 14:23
Дата підписання договору:
29 лип. 14:24
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
21 лип. 20:00 – 29 лип. 18:00
Період підписання договору:
21 лип. 20:00 – 18 серп. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне товариство “УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛІГРАФІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ім. Т. Г. ШЕВЧЕНКА” Корпоративне підприємство АТ “ДАК “Укрвидавполіграфія” (АТ «УНДІПП ім. Т. Г. Шевченка»)Вас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
ДивитисьОренда нежилого приміщення площею 17,3 м.кв. на п'ятнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51
5 850,00 грн без ПДВ
Дивитись