Оренда нерухомого майна, а саме: частина складу протиожеледних матеріалів площею 100 кв.м, за адресою: Харківська обл., смт. Нова Водолага, вул. Захисників України, 50 (колишня вул 40 років Перемоги)

Оренда нерухомого майна, а саме: частина складу протиожеледних матеріалів площею 100 кв.м, за адресою: Харківська обл., смт. Нова Водолага, вул. Захисників України, 50 (колишня вул 40 років Перемоги)

Прийняття заяв на участь

з 14 лип. 14:39

до 22 лип. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 22 лип. 20:00

до 10 серп. 15:25

Аукціон завершено

10 серп. 15:25

Подача пропозицій:
14 лип. 14:39 – 22 лип. 20:00
Початок аукціону:
23 лип. 12:30
Дата публікації:
14 лип. 14:39
Період редагування:
14 лип. 14:39 – 17 лип. 18:00
Період питань:
14 лип. 14:39 – 22 лип. 18:00
Період відповідей:
14 лип. 14:39 – 22 лип. 18:00
Період кваліфікації:
22 лип. 20:00 – 19 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260714-07062
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
10 800,00 грн
Номер лоту:
19
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
15 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
150,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Сівцев Василь Іванович, телефон +380502746112, електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 2 300,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників торгів: - відсутність дебіторської заборгованості перед організатором, Компанією, групою підприємств Компанії (крім випадків коли дебіторська заборгованість утворилась внаслідок неможливості реєстрації Підприємством податкових накладних); - лист-згода потенційного орендаря у довільній формі з умовами договору оренди майна.
Додаткова інформація:
Фундамент ж/б блоки, стіни мет профіль, комунікації відсутні. Стан задовільний. Функціональне призначення – зберігання матеріалів. Перебуває на балансі у філії «Нововодолазьке ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ «ДАК» «Автомобільні дороги України».

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна, а саме: частина складу протиожеледних матеріалів площею 100 кв.м, за адресою: Харківська обл., смт. Нова Водолага, вул. Захисників України, 50 (колишня вул 40 років Перемоги)

Код CAV: 04212000-7 Будівля складу, ангар тощо та їх частини
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

100 метри квадратні

Адреса:

Україна, 63202, Харківська область, смт. Нова Водолага, вул. Захисників України, 50 (колишня вул 40 років Перемоги)

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
100.0
Координати:
Широта: 49.4643925 Довгота: 36.8584805

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 14 лип. 14:39
Ілюстрація 14 лип. 14:39
Ілюстрація 14 лип. 14:39
Ілюстрація 14 лип. 14:39
Ілюстрація 14 лип. 14:39

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Іванов Максим
Веб сайт: ЄДРПОУ:
34252469

Пропозиція:

15 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 лип. 07:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 лип. 07:05
Заява на участь 22 лип. 07:05
Витяг з ЄДРПОУ 22 лип. 07:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 лип. 07:05
Цифровий підпис 22 лип. 07:05
Цифровий підпис 22 лип. 07:05
Цифровий підпис 22 лип. 07:05
Цифровий підпис 22 лип. 07:05
Цифровий підпис 22 лип. 07:05

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 29 лип. 14:30

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 10 серп. 15:23

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 лип. 07:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 лип. 07:05
Заява на участь 22 лип. 07:05
Витяг з ЄДРПОУ 22 лип. 07:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 лип. 07:05
Цифровий підпис 22 лип. 07:05
Цифровий підпис 22 лип. 07:05
Цифровий підпис 22 лип. 07:05
Цифровий підпис 22 лип. 07:05
Цифровий підпис 22 лип. 07:05

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 29 лип. 14:30

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 10 серп. 15:23
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
80-0
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Договір оренди майна
Вартість договору
15 000,00 грн
Заключна вартість договору:
18 000,00 грн
Термін дії договору:
3 серп. 15:24 – 2 серп. 2027 15:24
Дата підписання договору:
3 серп. 15:24
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 10 серп. 15:23

Період підписання протоколу:
22 лип. 20:00 – 30 лип. 18:00
Період підписання договору:
22 лип. 20:00 – 19 серп. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31941174
Адреса:
Україна, 61202, Харківська область, м. Харків, вул. Ахсарова, буд.2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
МАЧУЛА В.І.
E-mail:
Телефон:
+380506580649

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ «ГЛОБУС»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA353805260000026005001721822
Найменування одержувача:
ДП "Харківський облавтодор"ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ЄДРПОУ одержувача:
31941174

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ «ГЛОБУС»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA353805260000026005001721822
Найменування одержувача:
ДП "Харківський облавтодор"ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ЄДРПОУ одержувача:
31941174

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Одеська обл., Подільський р-н, с. Троїцьке, пров. Середицької, буд.№12. Оренда – адміністративно-складській, гаражний комплекс загальною площею 317,90 кв.м. (В)

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Одеська обл., Подільський р-н, с. Троїцьке, пров. Середицької, буд.№12. Оренда – адміністративно-складській, гаражний комплекс загальною площею 317,90 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

11 444,40 грн з ПДВ

Дивитись

Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Немирів, вул. Горького, 20. Оренда – навіс площею 237,50 кв. м (В)

Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Немирів, вул. Горького, 20. Оренда – навіс площею 237,50 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 262,50 грн з ПДВ

Дивитись

Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Немирів, вул. Горького, 20. Оренда – приміщення складу площею 219,70 кв. м (В)

Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Немирів, вул. Горького, 20. Оренда – приміщення складу площею 219,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 568,30 грн з ПДВ

Дивитись