Оренда виробничої бази загальною площею 2940,4 кв.м, за адресою: Полтавська обл., с. Розсошенці, вул. Грушевського (колишня вул. Коцюбинського), 3-А.

Оренда виробничої бази загальною площею 2940,4 кв.м у складі: адміністративне приміщення та овощесховище (літ. А-1, А-2) - 696,4 кв.м, склад (Літ. Б-1) - 146,2 кв.м, склад (Літ. В-1) - 331,7 кв.м, вбиральня (Літ. Г), ангар (Літ. Д) - 243,5 кв.м., блок побутових приміщень та теплогенераторна (Літ. Е-1) - 136,1 кв.м., літній душ (Літ. Ж-1), автозаправка (Літ. И) - 5,5 кв.м., гараж на 10 автомашин (Літ. К-1) - 527,8 кв.м., ремонтно-механічна майстерня (Літ. Л-2) - 834,1 кв.м, прохідна (Літ. М-1) - 19,1 кв.м, пожежний резервуар, естакада, ворота, огорожа, за адресою: Полтавська обл., с. Розсошенці, вул. Грушевського (колишня вул. Коцюбинського), 3-А.

Прийняття заяв на участь

з 6 лип. 16:50

до 2 серп. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
6 лип. 16:50 – 2 серп. 20:00
Початок аукціону:
3 серп. 12:20
Дата публікації:
6 лип. 16:50
Період редагування:
6 лип. 16:50 – 28 лип. 18:00
Період питань:
6 лип. 16:50 – 2 серп. 18:00
Період відповідей:
6 лип. 16:50 – 2 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260706-29573
Реєстраційний внесок:
510,00 грн
Гарантійний внесок:
240 246,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
21
Строк оренди:
2 роки
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
333 675,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
3 336,75 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Кухар Надія Степанівна, телефон: +380504098065, електрона пошта: [email protected], Геращенко Дмитро Анатолійович, т. 0503047528, [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 7000,00 грн. без ПДВ. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.
Додаткова інформація:
Стан- задовільний. Наявне електропостачання, водопостачання, водовідведення та автономнеопалення. Функціональне призначення: для використання у виробничій діяльності Орендаря. Перебуває на балансі у філії "Копилянська ДЕД" ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", 36016, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Європейська, будинок 189-А

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда виробничої бази загальною площею 2940,4 кв.м у складі: адміністративне приміщення та овощесховище (літ. А-1, А-2) - 696,4 кв.м, склад (Літ. Б-1) - 146,2 кв.м, склад (Літ. В-1) - 331,7 кв.м, вбиральня (Літ. Г), ангар (Літ. Д) - 243,5 кв.м., блок побутових приміщень та теплогенераторна (Літ. Е-1) - 136,1 кв.м., літній душ (Літ. Ж-1), автозаправка (Літ. И) - 5,5 кв.м., гараж на 10 автомашин (Літ. К-1) - 527,8 кв.м., ремонтно-механічна майстерня (Літ. Л-2) - 834,1 кв.м, прохідна (Літ. М-1) - 19,1 кв.м, пожежний резервуар, естакада, ворота, огорожа, за адресою: Полтавська обл., с. Розсошенці, вул. Грушевського (колишня вул. Коцюбинського), 3-А.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

2 940,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 38751, Полтавська область, с. Розсошенці, вул. Грушевського, 3-А

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2940.4
Координати:
Широта: 49.5595167 Довгота: 34.5258353

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 6 лип. 16:50
Ілюстрація 6 лип. 16:50
Ілюстрація 6 лип. 16:50
Ілюстрація 6 лип. 16:50
Ілюстрація 6 лип. 16:50
Проєкт договору оренди 6 лип. 16:50

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
32017261
Адреса:
Україна, 36039, Полтавська область, м. Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, 22А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Проскура В.С.
E-mail:
Телефон:
+380532220856

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Комплекс будівель у складі: А – ветлікарня , а – прибудова, кр – ганок; Б – літня кухня-сарай, б – прибудова; В – погріб, в – шийка погріба; У – убиральня; І – вимощення, за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, с. Коробчине, вул. Зоряна, 37

Комплекс будівель у складі: А – ветлікарня , а – прибудова, кр – ганок; Б – літня кухня-сарай, б – прибудова; В – погріб, в – шийка погріба; У – убиральня; І – вимощення, за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, с. Коробчине, вул. Зоряна, 37
Ім'я:
Кругаль Євген Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522332400 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

224 959,00 грн без ПДВ

Дивитись

Група будівель у складі: гараж загальною площею 16,7 кв. м; гараж загальною площею 16,6 кв. м, за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Соборна, 7-М, вул. Соборна 7-Н.

Група будівель у складі: гараж загальною площею 16,7 кв. м; гараж загальною площею 16,6 кв. м, за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Соборна, 7-М, вул. Соборна 7-Н.
Ім'я:
Кругаль Євген Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522332400 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

246 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля (млин) загальною площею 194,7м2 Адреса: Україна, Київська обл., Білоцерківський р., с.Ісайки, вул,Ленківщина, 2

Нежитлова будівля (млин) загальною площею 194,7м2 Адреса: Україна, Київська обл., Білоцерківський р., с.Ісайки, вул,Ленківщина, 2
Ім'я:
Новіков Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380676376156 Веб сайт: ЄДРПОУ:
36432055
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

250 000,00 грн з ПДВ

Дивитись