Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 20% оренда нежитлових приміщень першого поверху триповерхової адміністративної будівлі літ. "А-3" що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Чернівецька, 13
площею 181,1 кв.м,
Мета використання: розміщення
закладу громадського харчування.
Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 20% оренда нежитлових приміщень першого поверху триповерхової адміністративної будівлі літ. "А-3" що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Чернівецька, 13 площею 181,1 кв.м, Мета використання: розміщення закладу громадського харчування. Об’єкт побудований та введений в експлуатацію у 1957 році. Технічний стан – задовільний, передається без індивідуально визначеного майна (меблі, обладнання).
34 611,83 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"з 24 черв. 16:08
до 5 лип. 20:00
з 6 лип. 12:10
до 6 лип. 12:39
з 6 лип. 12:39
до 3 серп. 08:36
3 серп. 08:36
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
нежитлові приміщення першого поверху триповерхової адміністративної будівлі літ. "А-3"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 181,1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79018, Львівська область, Львів, 13, Чернівецька вулиця |
|
Тип:
Майно
Координати:
Широта: 49.8373803516 Довгота: 23.9984234422
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 24 черв. 16:08 | |
| Проєкт договору оренди | 24 черв. 16:08 | |
| Ілюстрація | 24 черв. 16:08 | |
| Ілюстрація | 24 черв. 16:08 | |
| Ілюстрація | 24 черв. 16:08 | |
| Ілюстрація | 24 черв. 16:08 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Бондар Тетяна Вячеславівна
ЄДРПОУ:
40224324
|
Пропозиція: 65 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
УЗ/ФБМЕС-49/2026/4/ВУМ
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна
Опис договору:
нежитлові приміщення першого поверху триповерхової адміністративної будівлі літ. "А-3"
Вартість договору
65 000,00 грн
Заключна вартість договору:
78 000,00 грн
Термін дії договору:
28 лип. 00:00 – 23 лип. 2029 00:00
Дата підписання договору:
28 лип. 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
6 лип. 12:39 – 14 лип. 18:00
Період підписання договору:
6 лип. 12:39 – 3 серп. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Андрій Яринюк Леонідович
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3638008733
|
Пропозиція: 45 000,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Документи, що подані з пропозицією 11 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"Вас може зацікавити
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 7232 від 02.11.2015 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 150,0 кв. м, що розташовано за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 70, та обліковується на балансі Національного університету харчових технологій. Ключ 8668. Додаткова угода від 10.09.2021 № 7232/03. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
62 185,20 грн без ПДВ
ДивитисьКіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Курганна, 58. Оренда – склад площею 312,40 кв. м (В)
18 744,00 грн з ПДВ
Дивитисьнежитлові приміщення харчоблоку у будівлі Усатівського ліцею ім. П.Д. Вернидуба Усатівської сільської ради Одеського району Одеської області, за адресою: с. Усатове, вул. Незалежності, 83, загальною площею 216,8 кв.м та 104 (сто чотири) одиниці технологічного устаткування
57 975,96 грн без ПДВ
Дивитись