Довгострокова оренда приміщень, площею 39,9 кв. м. у с. Оболонь Полтавської області
Довгострокова оренда приміщень. Перший поверх двоповерхової будівлі. Технічний стан потребує ремонту. Зручне розташування, центральна частина населеного пункту. Поруч торговельні заклади, житловий масив. Орендар зобов'язаний за власний рахунок облаштувати окремий вхід на місці існуючого вікна. https://www.ukrposhta.ua/ua/nerukhomist facebook.com/UkrposhtaRealEstate/
1 500,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Акціонерне товариство "Укрпошта"з 22 черв. 11:22
до 5 лип. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 9 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Довгострокова оренда приміщень. Перший поверх двоповерхової будівлі. Технічний стан потребує ремонту. Зручне розташування, центральна частина населеного пункту. Поруч торговельні заклади, житловий масив. Орендар зобов'язаний за власний рахунок облаштувати окремий вхід на місці існуючого вікна.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 39,9 метри квадратні |
Адреса: Україна, 38230, Полтавська область, Оболонь, вулиця Позена, 4 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
39.9
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.60404796087429, Довгота: 32.8755382110358
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 22 черв. 11:22 | |
| Паспорт торгів | 22 черв. 11:22 | |
| Ілюстрація | 22 черв. 11:22 | |
| Ілюстрація | 22 черв. 11:22 | |
| Ілюстрація | 22 черв. 11:22 | |
| Ілюстрація | 22 черв. 11:22 | |
| Ілюстрація | 22 черв. 11:22 | |
| Ілюстрація | 22 черв. 11:22 | |
| Ілюстрація | 22 черв. 11:22 | |
| Ілюстрація | 22 черв. 11:22 | |
| Ілюстрація | 22 черв. 11:22 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"Вас може зацікавити
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6423 від 29.03.2013 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 3,00 кв.м (частина нежитлового приміщення на цокольному поверсі будівлі гуртожитку №15), що розміщене за адресою: 03057, м. Київ, вул. Михайла Брайчевського (Металістів), 5 та обліковується на балансі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Ключ 9791. Додаткова угода від 20.09.2021 № 6423/05. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
1 019,72 грн без ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда приміщень вільного призначення 16,8 м², м. Звенигородка Черкаської області
2 500,00 грн з ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда приміщень вільного призначення 16,7 м², м. Звенигородка Черкаської області
2 500,00 грн з ПДВ
Дивитись