Оренда нерухомого майна, а саме: частина нежитлової будівля гаража літ "Г-1" площею 63,7 кв.м (інв.№ 100075); виробничий майданчик площею 1008 кв.м (інв. № 33_0000016); виробничий майданчик площею 2000 кв.м (інв.№33_0000014), за адресою: Харківська обл., смт. Буди, вул. Шевченко, 50.

Оренда нерухомого майна, а саме: частина нежитлової будівля гаража літ "Г-1" площею 63,7 кв.м (інв.№ 100075); виробничий майданчик площею 1008 кв.м (інв. № 33_0000016); виробничий майданчик площею 2000 кв.м (інв.№33_0000014), за адресою: Харківська обл., смт. Буди, вул. Шевченко, 50.

Прийняття заяв на участь

з 10 черв. 11:06

до 18 черв. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
10 черв. 11:06 – 18 черв. 20:00
Початок аукціону:
19 черв. 12:15
Дата публікації:
10 черв. 11:06
Період редагування:
10 черв. 11:06 – 13 черв. 18:00
Період питань:
10 черв. 11:06 – 18 черв. 18:00
Період відповідей:
10 черв. 11:06 – 18 черв. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260610-32742
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
41 440,14 грн
Номер лоту:
17
Строк оренди:
2 роки
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
57 555,75 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
575,56 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Сівцев Василь Іванович, телефон +380502746112, електрона пошта: [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 6500,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників торгів: - відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем; - лист-згода у довільній формі з умовами договору оренди майна
Додаткова інформація:
Стан задовільний. Функціональне призначення - розміщення ДБМ,техніки та ведения господарської діяльності. Перебуває на балансі філії Пісочинське ДЕП ДП "Харківський облавтодор", Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин вул. Технологічна, 5.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна, а саме: частина нежитлової будівля гаража літ "Г-1" площею 63,7 кв.м (інв.№ 100075); виробничий майданчик площею 1008 кв.м (інв. № 33_0000016); виробничий майданчик площею 2000 кв.м (інв.№33_0000014), за адресою: Харківська обл., смт. Буди, вул. Шевченко, 50.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

3 063,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 62456, Харківська область, Буди, вул. Шевченко, 50

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
3063.7
Координати:
Широта: 49.8932741 Довгота: 36.011984

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 10 черв. 11:06
Ілюстрація 10 черв. 11:06
Ілюстрація 10 черв. 11:06
Ілюстрація 10 черв. 11:06
Ілюстрація 10 черв. 11:06
Проєкт договору оренди 10 черв. 11:06
Копії документів та матеріалів на лот 10 черв. 11:06
Копії документів та матеріалів на лот 10 черв. 11:06

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31941174
Адреса:
Україна, 61202, Харківська область, м. Харків, вул. Ахсарова, буд.2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
МАЧУЛА В.І.
E-mail:
Телефон:
+380506580649

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Об’єкт незавершеного будівництва – 4-квартирний житловий будинок (поз. 5)

Об’єкт незавершеного будівництва – 4-квартирний житловий будинок (поз. 5)
Ім'я:
Павленко Антон
E-mail: [email protected] Телефон: +380970448161 ЄДРПОУ:
43173325
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

81 338,00 грн без ПДВ

Дивитись

Об’єкт незавершеного будівництва – 4-квартирний житловий будинок (поз. 4)

Об’єкт незавершеного будівництва – 4-квартирний житловий будинок (поз. 4)
Ім'я:
Павленко Антон
E-mail: [email protected] Телефон: +380970448161 ЄДРПОУ:
43173325
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

57 570,00 грн без ПДВ

Дивитись

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, вул.Мазепи, буд.2

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, ву...
Ім'я:
Терлецька Ілона Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 Факс:
+380668133918
ЄДРПОУ:
42760578
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

94 272,00 грн без ПДВ

Дивитись