Оренда нежитлового приміщення площею 21,1 м2

Нежитлове приміщення площею 21,1 м2. Поверх перший. Санвузол на поверсі. Перекриття - залізобетон. Стіни - газоблок. Підлога - бетон. Вікон немає.

Початкова ціна

3 798,00 грн

з ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 бер. 09:48

до 26 бер. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 26 бер. 20:00

до 17 квіт. 11:26

Аукціон завершено

17 квіт. 11:26

Подача пропозицій:
19 бер. 09:48 – 26 бер. 20:00
Початок аукціону:
27 бер. 12:40
Дата публікації:
19 бер. 09:48
Період редагування:
19 бер. 09:48 – 21 бер. 18:00
Період питань:
19 бер. 09:48 – 26 бер. 18:00
Період відповідей:
19 бер. 09:48 – 26 бер. 18:00
Період кваліфікації:
26 бер. 20:00 – 23 квіт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20260319-87455
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
190,00 грн
Номер лоту:
20
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
3 798,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
50,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Перелік документів, необхідних для заключення договору з ТОВ: Статутні документи, наказ на призначення керівника, ІПН керівника, виписка з ЄДР, електронна пошта, поштові реквізити, контактний номер телефону, банківські реквізити. Для ФОП: Виписка з ЄДР, ІПН, Паспортні дані (1-2 сторінки і прописка), електронна пошта, поштові реквізити, контактний номер телефону, банківські реквізити. Для ФО: ІПН, Паспортні дані (1-2 сторінки і прописка), електронна пошта, поштові реквізити, контактний номер телефону.
Додаткова інформація:
Окремо сплачуються комунальні послуги за фіксованою вартістю, яка наразі становить 40 грн/м2, електроенергія сплачується згідно показів лічильника.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлове приміщення площею 21,1 м2. Поверх перший. Санвузол на поверсі. Перекриття - залізобетон. Стіни - газоблок. Підлога - бетон. Вікон немає.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 79004, Львівська область, Львів, вул. Володимира Великого 2

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
46939651
Дата реєстрації:
23 лют. 2022 13:15
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
21.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
5946.9
Рік будівництва:
1972
Технологія будівництва:
Монолітно-каркасна
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Придатний до експлуатації
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.80884239427635 Довгота: 24.01727852320465

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 19 бер. 09:48
Ілюстрація 19 бер. 09:48
Ілюстрація 19 бер. 09:48
Проєкт договору оренди 19 бер. 09:48

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Федоров Максим Вікторович
ЄДРПОУ:
40283180

Пропозиція:

3 798,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 26 бер. 16:21
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 бер. 16:21
Витяг з ЄДРПОУ 26 бер. 16:21
Витяг з ЄДРПОУ 26 бер. 16:21
Заява на участь 26 бер. 16:21
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 бер. 16:21
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 бер. 16:21
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 бер. 16:21

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 1 квіт. 14:29

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 17 квіт. 11:25

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 26 бер. 16:21
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 бер. 16:21
Витяг з ЄДРПОУ 26 бер. 16:21
Витяг з ЄДРПОУ 26 бер. 16:21
Заява на участь 26 бер. 16:21
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 бер. 16:21
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 бер. 16:21
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 бер. 16:21

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 1 квіт. 14:29

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 17 квіт. 11:25
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
17-26
Назва договору:
Договір №17-26 оренди нежитлового приміщення від 01.04.2026р.
Опис договору:
Підписаний обома сторонами Договір №17-26 оренди нежитлового приміщення від 01.04.2026р.
Вартість договору
3 798,00 грн
Заключна вартість договору:
3 798,00 грн
Термін дії договору:
1 квіт. 11:25 – 28 лют. 2029 11:25
Дата підписання договору:
1 квіт. 11:26
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 17 квіт. 11:25

Період підписання протоколу:
26 бер. 20:00 – 3 квіт. 18:00
Період підписання договору:
26 бер. 20:00 – 23 квіт. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
05905697
Адреса:
Україна, 79053, Львівська область, м.Львів, Володимира Великого, 2

Основний контакт

Ім'я:
Дацків Віктор Йосифович
E-mail:
Телефон:
+380676740950

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ «Райффайзен Банк»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA983003350000000260062206407
Найменування одержувача:
Акціонерне товариство «Видавництво «Вільна Україна» Корпоративне підприємство АТ «ДАК «Укрвидавполіграфія»
ЄДРПОУ одержувача:
05905697

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ «Райффайзен Банк»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA983003350000000260062206407
Найменування одержувача:
Акціонерне товариство «Видавництво «Вільна Україна» Корпоративне підприємство АТ «ДАК «Укрвидавполіграфія»
ЄДРПОУ одержувача:
05905697

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство «Видавництво «Вільна Україна» Корпоративне підприємство АТ «ДАК «Укрвидавполіграфія»

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 737,14 грн з ПДВ

Дивитись

Оренда нежилого приміщення площею 17,3 м.кв. на п'ятнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51

Оренда нежилого приміщення площею 17,3 м.кв. на п'ятнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51
Ім'я:
Лимаренко Поліна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380501708708 ЄДРПОУ:
21582733
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 850,00 грн без ПДВ

Дивитись