Оренда нежитлового приміщення площею 9,6 м2
Нежитлове приміщення площею 9,6 м2, на 4 поверсі 12ти поверхової будівлі. Санвузол на поверсі. Перекриття - залізобетон. Заведена електроенергія. Опалення індивідуальне електричне встановлює під себе переможець аукціону. Вікна нові, металопластикові. Сторона будівлі південна. Фасад утеплений. Ліфти присутні.
1 920,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Акціонерне товариство «Видавництво «Вільна Україна» Корпоративне підприємство АТ «ДАК «Укрвидавполіграфія»з 19 бер. 10:22
до 26 бер. 20:00
(один учасник)
з 26 бер. 20:00
до 21 квіт. 17:58
21 квіт. 17:58
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення площею 9,6 м2, на 4 поверсі 12ти поверхової будівлі. Санвузол на поверсі. Перекриття - залізобетон. Заведена електроенергія. Опалення індивідуальне електричне встановлює під себе переможець аукціону. Вікна нові, металопластикові. Сторона будівлі південна. Фасад утеплений. Ліфти присутні.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 79004, Львівська область, Львів, вул. Володимира Великого 2 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
46081526
Дата реєстрації:
31 груд. 2021 11:20
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
9.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
3769.1
Рік будівництва:
1972
Технологія будівництва:
Монолітно-каркасна
Номер поверху або поверхів:
4
Технічний стан об'єкта:
Придатний до експлуатації
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.80910203401633 Довгота: 24.017932982202716
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 19 бер. 10:22 | |
| Ілюстрація | 19 бер. 10:22 | |
| Ілюстрація | 19 бер. 10:22 | |
| Проєкт договору оренди | 19 бер. 10:22 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
ТАБІН ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА
ІПН/РНОКПП:
3017211587
|
Пропозиція: 1 920,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
20-26
Назва договору:
Договір №20-26 оренди нежитлового приміщення від 10.04.2026 року.
Опис договору:
Підписаний обома сторонами Договір №20-26 оренди нежитлового приміщення від 10.04.2026 року.
Вартість договору
1 920,00 грн
Заключна вартість договору:
1 920,00 грн
Термін дії договору:
15 квіт. 17:57 – 14 бер. 2029 17:57
Дата підписання договору:
21 квіт. 17:57
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
26 бер. 20:00 – 3 квіт. 18:00
Період підписання договору:
26 бер. 20:00 – 23 квіт. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне товариство «Видавництво «Вільна Україна» Корпоративне підприємство АТ «ДАК «Укрвидавполіграфія»Вас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись