Оренда частини мехмайстерні (Б) (приміщення №17) площею 212.4 кв.м, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Героїв Маріуполя (Обухова), 70

Оренда частини мехмайстерні (Б) (приміщення №17) площею 212.4 кв.м, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Героїв Маріуполя (Обухова), 70

Прийняття заяв на участь

з 26 груд. 2025 08:10

до 5 січ. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
26 груд. 2025 08:10 – 5 січ. 20:00
Початок аукціону:
6 січ. 11:45
Дата публікації:
26 груд. 2025 08:10
Період редагування:
26 груд. 2025 08:10 – 31 груд. 2025 18:00
Період питань:
26 груд. 2025 08:10 – 5 січ. 18:00
Період відповідей:
26 груд. 2025 08:10 – 5 січ. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20251226-89186
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
8 280,00 грн
Номер лоту:
30
Строк оренди:
2 роки
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
11 500,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
115,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Павленко Олена Вікторівна, телефон: +380672959186, електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем.
Додаткова інформація:
Приміщення у задовільному стані, комунальні послуги орендарю не надаються. Функціональне призначення – для ведення господарської діяльності орендаря. Перебуває на балансі у філії «Золотоніська дорожньо-експлуатаційна дільниця», ЄДРПОУ 26156538, 19702, Україна, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Визволення, 68

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда частини мехмайстерні (Б) (приміщення №17) загальною площею 212,4 кв.м, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Героїв Маріуполя (Обухова), 70

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

212,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 19701, Черкаська область, Золотоноша, вул. Героїв Маріуполя (Обухова), 70

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
212.4
Координати:
Широта: 48.9614468 Довгота: 30.3375125

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 26 груд. 2025 08:10
Проєкт договору оренди 26 груд. 2025 08:10
Ілюстрація 26 груд. 2025 08:10
Ілюстрація 26 груд. 2025 08:10

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31141625
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 389
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Кірюхін С.Д.
E-mail:
Телефон:
+380672959186

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, м. Білгород-Дністровський, вул. Українська, 70. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 328,90 кв.м (В)

Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, м. Білгород-Дністровський, вул. Українська, 70. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 328,90 кв.м (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

11 603,59 грн з ПДВ

Дивитись

Одеська обл., Одеський р-н, с. Овідіополь, вул. Т. Шевченка, 220. Оренда – група приміщень 3-го поверху загальною площею 177,20 кв.м (В)

Одеська обл., Одеський р-н, с. Овідіополь, вул. Т. Шевченка, 220. Оренда – група приміщень 3-го поверху загальною площею 177,20 кв.м (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 049,02 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з передачі в оренду частини нежитлових приміщень №8 корпуса №44 загальною площею 63,4 кв.м по вул. Автозаводська, 2 (фактично вул.Шахтарська, 8) м.Київ

Аукціон з передачі в оренду частини нежитлових приміщень №8 корпуса №44 загальною площею 63,4 кв.м по вул. Автозаводська, 2 (фактично вул.Шахтарська, 8) м.Київ
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 549,76 грн без ПДВ

Дивитись