Довгострокова оренда будівлі площею 68,5 м², Харківська обл., Берестинський р-н. с. Огіївка
Довгострокова оренда будівлі площею 68,5 кв.м. в Харківська обл., Берестинський р-н, с. Огіївка. Будівля розташована в центральній частині села. Технічний стан незадовільний, потребує проведення ремонту. Комунікації відсутні. https://www.ukrposhta.ua/ua/nerukhomist facebook.com/UkrposhtaRealEstate/
1 500,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Акціонерне товариство "Укрпошта"з 21 лист. 2025 12:42
до 8 груд. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Довгострокова оренда будівлі площею 68,5 кв.м. в Харківська обл., Берестинський р-н, с. Огіївка. Будівля розташована в центральній частині села. Технічний стан незадовільний, потребує проведення ремонту. Комунікації відсутні.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 68,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 64532, Харківська область, Огіївка, Без назви вулиця, б/н |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
68.5
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.08486762751686 Довгота: 35.77170547938157
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 21 лист. 2025 12:42 | |
| Ілюстрація | 21 лист. 2025 12:42 | |
| Ілюстрація | 21 лист. 2025 12:42 | |
| Ілюстрація | 21 лист. 2025 12:42 | |
| Ілюстрація | 21 лист. 2025 12:42 | |
| Ілюстрація | 21 лист. 2025 12:42 | |
| Паспорт торгів | 21 лист. 2025 12:42 | |
| Ілюстрація | 21 лист. 2025 12:42 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"Вас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини приміщення під розміщення буфету площею 5,0 кв. м у складі нежитлового приміщення № 28 загальною площею 71,9 кв.м, Городоцького навчально-виховного комплексу №2 І-ІІІ ступенів "ЗЗСО І ступеня - гімназія Городоцької міської ради Львівської області", що розташоване за адресою: 81500, Львівська область, Львівський район, м. Городок, вул. Мартовича, 1.
827,89 грн без ПДВ
Дивитись