Оренда нерухомого майна загальною площею 623,8 кв. м, а саме: закрита стоянка (гаражі на 8 місць, закрита стоянка (гаражі) на 2 місця), Літ. В, площею 523,8 кв.м; замощення (площадка для стоянки автотранспорту), IV, площею 100 кв.м; за адресою: Черкаська обл., Уманський р-н, с. Подібна, вул. Соборна, 53.

Оренда нерухомого майна загальною площею 623,8 кв. м, а саме: закрита стоянка (гаражі на 8 місць, закрита стоянка (гаражі) на 2 місця), Літ. В, площею 523,8 кв.м; замощення (площадка для стоянки автотранспорту), IV, площею 100 кв.м; за адресою: Черкаська обл., Уманський р-н, с. Подібна, вул. Соборна, 53.

Прийняття заяв на участь

з 18 лист. 2025 09:54

до 26 лист. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
18 лист. 2025 09:54 – 26 лист. 2025 20:00
Початок аукціону:
27 лист. 2025 11:45
Дата публікації:
18 лист. 2025 09:54
Період редагування:
18 лист. 2025 09:54 – 21 лист. 2025 18:00
Період питань:
18 лист. 2025 09:54 – 26 лист. 2025 18:00
Період відповідей:
18 лист. 2025 09:54 – 26 лист. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20251118-75105
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
18 000,00 грн
Номер лоту:
28
Строк оренди:
2 роки
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
25 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
250,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Павленко Олена Вікторівна, телефон: +380672959186, електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем.
Додаткова інформація:
Задовільний стан. Потужність електромережі 250 кВт. Функціональне призначення – для ведення господарської діяльності орендаря. Перебуває на балансі у філії "Уманська дорожньо-експлуатаційна дільниця" ДП "Черкаський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", ЄДРПОУ 26156521 вул. Єднання, 133, м. Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20300.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна загальною площею 623,8 кв. м, а саме: закрита стоянка (гаражі на 8 місць, закрита стоянка (гаражі) на 2 місця), Літ. В, площею 523,8 кв.м; замощення (площадка для стоянки автотранспорту), IV, площею 100 кв.м; за адресою: Черкаська обл., Уманський р-н, с. Подібна, вул. Соборна, 53.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

623,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 20143, Черкаська область, с. Подібна, вул. Соборна,53

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
623.8
Координати:
Широта: 48.9189849 Довгота: 30.2210823

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 18 лист. 2025 09:54
Копії документів та матеріалів на лот 18 лист. 2025 09:54
Проєкт договору оренди 18 лист. 2025 09:54
Проєкт договору оренди 18 лист. 2025 09:54

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31141625
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 389
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Кірюхін С.Д.
E-mail:
Телефон:
+380672959186

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Одеська обл., м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 7. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 331,15 кв.м. (В)

Одеська обл., м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 7. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 331,15 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

23 322,89 грн з ПДВ

Дивитись

Приміщення харчоблоку Ліцею імені Блаженнішого Любомира Гузара Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області загальною площею 35,3 кв.м. та рухомого майна (50 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н, с.Зимна Вода, вул. Сірка, 75

Приміщення харчоблоку Ліцею імені Блаженнішого Любомира Гузара Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області загальною площею 35,3 кв.м. та рухомого майна (50 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н, с.Зи...
Ім'я:
Терлецька Ілона Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 Факс:
+380668133918
ЄДРПОУ:
42760578
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

14 834,34 грн без ПДВ

Дивитись

будівля незавершене будівництво загальною площею 50,3 кв.м., відсоток готовності 32%, за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б

будівля незавершене будівництво загальною площею 50,3 кв.м., відсоток готовності 32%, за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б
Ім'я:
Клігунова Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975665240 ЄДРПОУ:
44084529
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

45 000,00 грн без ПДВ

Дивитись