Довгострокова оренда приміщення на пероні вокзалу Запоріжжя-1, м. Запоріжжя, просп. Соборний 6-Б

Довгострокова оренда приміщення на вокзалі Запоріжжя-1, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 6-Б. Частина приміщення першого поверху адміністративної будівлі, вхід через перон вокзалу міста – Запоріжжя 1. Окремий вхід, санвузол. Площа оренди – 70,5 м2. Місце дуже активне та прохідне.

Початкова ціна

10 000,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 жовт. 2025 10:07

до 23 лист. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 жовт. 2025 10:07 – 23 лист. 2025 20:00
Початок аукціону:
24 лист. 2025 12:00
Дата публікації:
28 жовт. 2025 10:07
Період редагування:
28 жовт. 2025 10:07 – 18 лист. 2025 18:00
Період питань:
28 жовт. 2025 10:07 – 23 лист. 2025 18:00
Період відповідей:
28 жовт. 2025 10:07 – 23 лист. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20251028-85732
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
6 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
2990
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
10 000,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
500,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомлення та перегляд майна здійснюється через попередню заявку на електронну адресу [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До заяви про участь в електронному аукціоні додати документи, передбачені п. 12 Постанови КМУ від 22.09.2023 № 1032 «Деякі питання відчуження та передачі в оренду (найм) майна державних акціонерних товариств, 100 відсотків акцій у статутному капіталі яких перебувають у державній власності».
Додаткова інформація:
Технічний стан – потребує ремонту.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Довгострокова оренда приміщення на вокзалі Запоріжжя-1, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 6-Б. Частина приміщення першого поверху адміністративної будівлі, вхід через перон вокзалу міста – Запоріжжя 1. Окремий вхід, санвузол. Площа оренди – 70,5 м2. Місце дуже активне та прохідне.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

70,5 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69063, Запорізька область, Запоріжжя, проспект Соборний, 6-Б

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
70.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
6913.9
Технічний стан об'єкта:
Потребує ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 47.79421225310561 Довгота: 35.187355335568306

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 28 жовт. 2025 10:07
Ілюстрація 28 жовт. 2025 10:07
Ілюстрація 28 жовт. 2025 10:07
Ілюстрація 28 жовт. 2025 10:07
Ілюстрація 28 жовт. 2025 10:07
Копії документів та матеріалів на лот 28 жовт. 2025 10:07
Ілюстрація 28 жовт. 2025 10:07
Ілюстрація 28 жовт. 2025 10:07
Ілюстрація 28 жовт. 2025 10:07
Проєкт договору оренди 28 жовт. 2025 10:07

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560045
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, Хрещатик, 22
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"

Основний контакт

Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail:
Телефон:
+380503609533

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"

Вас може зацікавити

Оренда нежитлових приміщень одноповерхової будівлі пакгауза ст. Сарата, площею 309,70 кв.м, що знаходиться за адресою: Одеська обл., Дністровський р-н, смт Сарата, вул. Захисників України (Чкалова), 54 а. Мета використання: розміщення складських приміщень.

Оренда нежитлових приміщень одноповерхової будівлі пакгауза ст. Сарата, площею 309,70 кв.м, що знаходиться за адресою: Одеська обл., Дністровський р-н, смт Сарата, вул. Захисників України (Чкалова), 54 а. Мета використання: розміщення складських приміщень.
Ім'я:
Москаленко Алла
E-mail: [email protected] Телефон: 0443096669 ЄДРПОУ:
40075815
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 194,21 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% оренда нежитлового приміщення першого поверху двоповерхової будівлі заводоуправління, А-2, площею 44,10 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Стрий, вул. Зубенка, буд. 2. Мета використання: для розміщення офісу або відділення банку.

Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% оренда нежитлового приміщення першого поверху двоповерхової будівлі заводоуправління, А-2, площею 44,10 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Стрий, вул. Зубенка, буд. 2. Мета ...
Ім'я:
Москаленко Алла
E-mail: [email protected] Телефон: 0443096669 ЄДРПОУ:
40075815
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 177,02 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% оренда нежитлового приміщення першого поверху двоповерхової будівлі заводоуправління, А-2, площею 49,40 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Стрий, вул. Зубенка, буд. 2. Мета використання: для розміщення офісу або медичного кабінету або аптеки.

Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% оренда нежитлового приміщення першого поверху двоповерхової будівлі заводоуправління, А-2, площею 49,40 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Стрий, вул. Зубенка, буд. 2. Мета ...
Ім'я:
Москаленко Алла
E-mail: [email protected] Телефон: 0443096669 ЄДРПОУ:
40075815
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 159,75 грн без ПДВ

Дивитись