Оренда нежитлового приміщення першого поверху будівлі у с. Матвїівка Запорізької області

Оренда нежитлового приміщення першого поверху будівлі у с. Матвіївка. Офісний кабінет загальною площею 13,70 кв.м., газове опалення, загальний вхід до будівлі. Розташоване в центрі села, багатолюдне місце. Приміщення знаходиться в адміністративній двоповерховій будівлі відділення поштового зв’язку, сільської ради. https://www.ukrposhta.ua/ua/nerukhomist facebook.com/UkrposhtaRealEstate/

Початкова ціна

1 500,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 жовт. 2025 09:55

до 23 лист. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 жовт. 2025 09:55 – 23 лист. 2025 20:00
Початок аукціону:
24 лист. 2025 11:55
Дата публікації:
28 жовт. 2025 09:55
Період редагування:
28 жовт. 2025 09:55 – 18 лист. 2025 18:00
Період питань:
28 жовт. 2025 09:55 – 23 лист. 2025 18:00
Період відповідей:
28 жовт. 2025 09:55 – 23 лист. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20251028-11881
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
900,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
2908
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
1 500,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
70,00 грн

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нежитлового приміщення першого поверху будівлі у с. Матвіївка. Офісний кабінет загальною площею 13,70 кв.м., газове опалення, загальний вхід до будівлі. Розташоване в центрі села, багатолюдне місце. Приміщення знаходиться в адміністративній двоповерховій будівлі відділення поштового зв’язку, сільської ради.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

13,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 70035, Запорізька область, Матвіївка, Центральна вулиця, 77а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
13.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 47.90246441258717, Довгота: 35.29929955702631

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560045
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, вулиця Хрещатик, 22

Основний контакт

Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail:
Телефон:
+380503609533

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського ...
Ім'я:
Янів Мар'яна Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673893771 ЄДРПОУ:
44433404
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 869,45 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда частини приміщення під розміщення буфету площею 5,0 кв. м у складі нежитлового приміщення № 28 загальною площею 71,9 кв.м, Городоцького навчально-виховного комплексу №2 І-ІІІ ступенів "ЗЗСО І ступеня - гімназія Городоцької міської ради Львівської області", що розташоване за адресою: 81500, Львівська область, Львівський район, м. Городок, вул. Мартовича, 1.

Оренда частини приміщення під розміщення буфету площею 5,0 кв. м у складі нежитлового приміщення № 28 загальною площею 71,9 кв.м, Городоцького навчально-виховного комплексу №2 І-ІІІ ступенів "ЗЗСО І ступеня - гімназія Городоцької міської ради Львівської област...
Ім'я:
Кушнір Марія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380323130195 ЄДРПОУ:
26269892
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

827,89 грн без ПДВ

Дивитись