Довгострокова оренда 15,73 кв.м. в м. Новомиргород Кіровоградської області по вул. Соборності, 110/33
Будівля розташована у центрі м. Новомиргород, поруч наявні магазини та підприємства, розвинена інфраструктура, зручний під’їзд. Кімната 39 розташована на другому поверсі триповерхової будівлі. Комунікації у наявності електроенергія, теплопостачання, водопостачання. Технічний стан будівлі задовільний. https://www.ukrposhta.ua/ua/nerukhomist facebook.com/UkrposhtaRealEstate/
1 500,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Акціонерне товариство "Укрпошта"з 5 вер. 2025 11:27
до 24 вер. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Будівля розташована у центрі м. Новомиргород, поруч наявні магазини та підприємства, розвинена інфраструктура, зручний під’їзд. Кімната 39 розташована на другому поверсі триповерхової будівлі. Комунікації у наявності електроенергія, теплопостачання, водопостачання. Технічний стан будівлі задовільний.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 15,73 метри квадратні |
Адреса: Україна, 26012, Кіровоградська область, Новомиргород, вулиця Соборності, 110/33 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
15.73
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 48.79311126564194 Довгота: 31.650067538975257
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 5 вер. 2025 11:27 | |
| Паспорт торгів | 5 вер. 2025 11:27 | |
| Ілюстрація | 5 вер. 2025 11:27 | |
| Ілюстрація | 5 вер. 2025 11:27 | |
| Ілюстрація | 5 вер. 2025 11:27 | |
| Ілюстрація | 5 вер. 2025 11:27 | |
| Ілюстрація | 5 вер. 2025 11:27 | |
| Ілюстрація | 5 вер. 2025 11:27 | |
| Ілюстрація | 5 вер. 2025 11:27 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"Вас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини приміщення під розміщення буфету площею 5,0 кв. м у складі нежитлового приміщення № 28 загальною площею 71,9 кв.м, Городоцького навчально-виховного комплексу №2 І-ІІІ ступенів "ЗЗСО І ступеня - гімназія Городоцької міської ради Львівської області", що розташоване за адресою: 81500, Львівська область, Львівський район, м. Городок, вул. Мартовича, 1.
827,89 грн без ПДВ
Дивитись