Оренда нерухомого майна - вимощення загальною площею забудови 15 000,0 кв.м, за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Тарасівка, вул. Молодіжна, 73.

Оренда нерухомого майна - вимощення загальною площею забудови 15 000,0 кв.м, за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Тарасівка, вул. Молодіжна, 73.

Прийняття заяв на участь

з 21 лип. 2025 13:23

до 28 лип. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
21 лип. 2025 13:23 – 28 лип. 2025 20:00
Початок аукціону:
29 лип. 2025 12:05
Дата публікації:
21 лип. 2025 13:23
Період редагування:
21 лип. 2025 13:23 – 23 лип. 2025 18:00
Період питань:
21 лип. 2025 13:23 – 28 лип. 2025 18:00
Період відповідей:
21 лип. 2025 13:23 – 28 лип. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20250721-13146
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
78 876,00 грн
Номер лоту:
14
Строк оренди:
2 роки
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
109 550,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 095,50 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Кухар Надія Степанівна, телефон: +380504098065, електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 3000,00 грн. без ПДВ. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.
Додаткова інформація:
Вимощення, покриття - тверде: асфальтобетон, щебінь, стан покриття умовно придатний. Функціональне призначення: для розміщення виробничого обладнання. Перебуває на балансі філії "Гадяцький райавтодор" ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", 37300, Полтавська обл., м. Гадяч, вул. Лохвицька, буд. 46к.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна - вимощення загальною площею забудови 15 000,0 кв.м, за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Тарасівка, вул. Молодіжна, 73.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

15 000 метри квадратні

Адреса:

Україна, 38113, Полтавська область, с. Тарасівка, вул. Молодіжна, 73

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
15000.0
Координати:
Широта:  50.2447700 Довгота: 34.3497800

Розташування на мапі

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 21 лип. 2025 13:23
Проєкт договору оренди 21 лип. 2025 13:23

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
32017261
Адреса:
Україна, 36039, Полтавська область, м. Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, 22А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
РЕУС ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
E-mail:
Телефон:
+380532220856

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Довгострокова оренда! Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Кирила та Мефодія, 4. Оренда – приміщення на 4 поверсі площею 653,80 кв. м. (В)

Довгострокова оренда! Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Кирила та Мефодія, 4. Оренда – приміщення на 4 поверсі площею 653,80 кв. м. (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 070,00 грн з ПДВ

Дивитись

Оренда нерухомого майна загальною площею 1855,87 м2, за адресою: Закарпатська область, смт. Міжгір'я, вул. Ігнатишина Олександра, 19

Оренда нерухомого майна загальною площею 1855,87 м2, за адресою: Закарпатська область, смт. Міжгір'я, вул. Ігнатишина Олександра, 19
Ім'я:
Тимченко В.Г.
E-mail: [email protected] Телефон: +380312630012 ЄДРПОУ:
31179046
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

68 553,95 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда виробничої бази загальною площею 1801,4 м2, за адресою: Полтавська область, селище Диканька, вулиця Пушкіна, 35.

Оренда виробничої бази загальною площею 1801,4 м2, за адресою: Полтавська область, селище Диканька, вулиця Пушкіна, 35.
Ім'я:
Туз В.В.
E-mail: [email protected] Телефон: +380532220856 ЄДРПОУ:
32017261
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

78 171,67 грн без ПДВ

Дивитись