Довгострокова оренда приміщень площею 177,87 кв.м. у смт Диканька Полтавської області
Довгострокова оренда приміщень. Перший поверх триповерхової будівлі. Технічний стан - потребує косметичного ремонту. Зручне розташування, центральна частина міста, заїзд. Поруч торговельні заклади, житловий масив. Наявне автономне газове опалення. Можливе підключення до електро- та водопостачання за рахунок орендаря. https://www.ukrposhta.ua/ua/nerukhomist facebook.com/UkrposhtaRealEstate/
8 800,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Акціонерне товариство "Укрпошта"з 26 черв. 2025 18:15
до 10 лип. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Довгострокова оренда приміщень. Перший поверх триповерхової будівлі. Технічний стан - потребує косметичного ремонту. Зручне розташування, центральна частина міста, заїзд. Поруч торговельні заклади, житловий масив. Наявне автономне газове опалення. Можливе підключення до електро- та водопостачання за рахунок орендаря.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 177,87 метри квадратні |
Адреса: Україна, 38500, Полтавська область, Диканька, вулиця Незалежності, 93 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
177.87
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Автономне опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.82163554352645 Довгота: 34.533646077869186
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 26 черв. 2025 18:15 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 18:15 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 18:15 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 18:15 | |
| Паспорт торгів | 26 черв. 2025 18:15 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 18:15 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 18:15 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 18:15 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 18:15 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"Вас може зацікавити
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
9 919,10 грн без ПДВ
ДивитисьЧеркаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 416,9 кв.м (В)
5 002,80 грн з ПДВ
ДивитисьЧеркаська обл., м. Сміла, вул. Незалежності, 35. Оренда - приміщення 3-го поверху, площею 399,80 кв. м (В)
4 797,60 грн з ПДВ
Дивитись