Оренда нерухомого майна, а саме: частина виробничої площадки загальною площею 21 120,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Д. Галицького, 86

Оренда нерухомого майна, а саме: частина виробничої площадки загальною площею 21 120,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Д. Галицького, 86

Прийняття заяв на участь

з 26 черв. 2025 10:55

до 6 лип. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 6 лип. 2025 20:00

до 1 серп. 2025 14:19

Аукціон завершено

1 серп. 2025 14:19

Подача пропозицій:
26 черв. 2025 10:55 – 6 лип. 2025 20:00
Початок аукціону:
7 лип. 2025 11:55
Дата публікації:
26 черв. 2025 10:55
Період редагування:
26 черв. 2025 10:55 – 1 лип. 2025 18:00
Період питань:
26 черв. 2025 10:55 – 6 лип. 2025 18:00
Період відповідей:
26 черв. 2025 10:55 – 6 лип. 2025 18:00
Період кваліфікації:
6 лип. 2025 20:00 – 1 серп. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20250626-28273
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
172 224,59 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
14
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
119 600,41 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 196,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Горона Наталія Володимирівна, телефон: +380975897370, електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Кваліфікаційні вимоги до учасників аукціону: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем, лист-згода з проектом договору оренди. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 3 800,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.
Додаткова інформація:
Загальний стан задовільний. Функціональне призначення: зберігання сипучих, будівельних матеріалів, зберігання розміщення техніки та автотранспорту. Перебуває на балансі філії «Дрогобицький ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Шевченка, 9

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна, а саме: частина виробничої площадки загальною площею 21 120,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Д. Галицького, 86

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

2 120 метри квадратні

Адреса:

Україна, 81700, Львівська область, Жидачів, вул. Д. Галицького, 86

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2120.0
Координати:
Широта: 49.0340979 Довгота: 23.50497709999999

Розташування на мапі

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 26 черв. 2025 10:55
Ілюстрація 26 черв. 2025 10:55

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Бірол Їлдиз
ЄДРПОУ:
32851616

Пропозиція:

120 800,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 лип. 2025 09:28
Заява на участь 4 лип. 2025 09:28
Заява на участь 4 лип. 2025 09:28
Документи що підтверджують відповідність вимогам 4 лип. 2025 09:28
Витяг з ЄДРПОУ 4 лип. 2025 09:28
Заява на участь 4 лип. 2025 09:28
Документи що підтверджують відповідність вимогам 4 лип. 2025 09:28
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 4 лип. 2025 09:28
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 лип. 2025 09:28

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 9 лип. 2025 16:56

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 серп. 2025 14:19

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 лип. 2025 09:28
Заява на участь 4 лип. 2025 09:28
Заява на участь 4 лип. 2025 09:28
Документи що підтверджують відповідність вимогам 4 лип. 2025 09:28
Витяг з ЄДРПОУ 4 лип. 2025 09:28
Заява на участь 4 лип. 2025 09:28
Документи що підтверджують відповідність вимогам 4 лип. 2025 09:28
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 4 лип. 2025 09:28
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 лип. 2025 09:28

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 9 лип. 2025 16:56

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 серп. 2025 14:19
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
01/08
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Оренда нерухомого майна, а саме: частина виробничої площадки загальною площею 21 120,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Д. Галицького, 86
Вартість договору
120 800,00 грн
Заключна вартість договору:
144 960,00 грн
Термін дії договору:
1 серп. 2025 14:17 – 31 лип. 14:17
Дата підписання договору:
1 серп. 2025 14:17
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 серп. 2025 14:19

Період підписання протоколу:
6 лип. 2025 20:00 – 14 лип. 2025 18:00
Період підписання договору:
6 лип. 2025 20:00 – 1 серп. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31978981
Адреса:
Україна, 79053, Львівська область, м. Львів, вул. Володимира Великого, буд. 54
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Гончарук С.В.
E-mail:
Телефон:
0673746422

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "МІБ"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA173805820000026009010339508
Найменування одержувача:
ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31978981

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "МІБ"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA173805820000026009010339508
Найменування одержувача:
ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31978981

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, вул.Мазепи, буд.2

Харчоблок Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області, загальною площею 146,9 кв. м та обʼєктів рухомого майна (16 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н (Пустомитівський р-н), с.Зимна Вода, ву...
Ім'я:
Терлецька Ілона Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 Факс:
+380668133918
ЄДРПОУ:
42760578
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

94 272,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда нерухомого майна загальною площею 7 321,3 кв.м, за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80

Оренда нерухомого майна загальною площею 7 321,3 кв.м, за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80
Ім'я:
Кірюхін С.Д.
E-mail: [email protected] Телефон: +380672959186 ЄДРПОУ:
31141625
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

177 353,45 грн без ПДВ

Дивитись

Одеська обл., м. Одеса, пров. Гвоздичний, 6. Оренда - група приміщень 2-го поверху загальною площею 446,40 кв.м (П)

Одеська обл., м. Одеса, пров. Гвоздичний, 6. Оренда - група приміщень 2-го поверху загальною площею 446,40 кв.м (П)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

75 856,75 грн з ПДВ

Дивитись