Довгострокова оренда гаражу 50,1 м² у м. Світловодськ Кіровоградської області
Довгострокова оренда гаражу. Капітальний гараж, має задовільний технічний стан та окремий вхід. В наявності електропостачання. Гараж розташований в центральній частині міста. Поруч розташовані торговельні та розважальні заклади, фінансові установи. Є чинний орендар. https://www.ukrposhta.ua/ua/nerukhomist facebook.com/UkrposhtaRealEstate/
2 820,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Акціонерне товариство "Укрпошта"з 9 черв. 2025 18:14
до 23 черв. 2025 20:00
(один учасник)
з 23 черв. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Довгострокова оренда гаражу. Капітальний гараж, має задовільний технічний стан та окремий вхід. В наявності електропостачання. Гараж розташований в центральній частині міста. Поруч розташовані торговельні та розважальні заклади, фінансові установи. Є чинний орендар.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 50,1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 27500, Кіровоградська область, Світловодськ, вулиця Вадима Бойка, 11 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
50.1
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 49.06183914903267 Довгота: 33.245590300318646
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 9 черв. 2025 18:14 | |
| Ілюстрація | 9 черв. 2025 18:14 | |
| Паспорт торгів | 9 черв. 2025 18:14 | |
| Ілюстрація | 9 черв. 2025 18:14 | |
| Ілюстрація | 9 черв. 2025 18:14 | |
| Ілюстрація | 9 черв. 2025 18:14 | |
| Ілюстрація | 9 черв. 2025 18:14 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Нестеров Артем Леонідович
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3167922378
|
Пропозиція: 3 101,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір скасовано
Вартість договору
3 101,00 грн
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмова або непідписання договору
Період підписання протоколу:
23 черв. 2025 20:00 – 1 лип. 2025 18:00
Період підписання договору:
23 черв. 2025 20:00 – 21 лип. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"Вас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись