Довгострокова оренда приміщення на пероні вокзалу Запоріжжя-1, м. Запоріжжя, просп. Соборний 6-Б

Довгострокова оренда приміщення на вокзалі Запоріжжя-1, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 6-Б. Частина приміщення першого поверху адміністративної будівлі, вхід через перон вокзалу міста – Запоріжжя 1. Окремий вхід, санвузол. Площа оренди – 70,5 м2. Місце дуже активне та прохідне.

Початкова ціна

10 000,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 черв. 2025 13:09

до 19 черв. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 черв. 2025 13:09 – 19 черв. 2025 20:00
Початок аукціону:
20 черв. 2025 11:30
Дата публікації:
5 черв. 2025 13:09
Період редагування:
5 черв. 2025 13:09 – 14 черв. 2025 18:00
Період питань:
5 черв. 2025 13:09 – 19 черв. 2025 18:00
Період відповідей:
5 черв. 2025 13:09 – 19 черв. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20250605-76498
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
6 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
2990
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
10 000,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
500,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомлення та перегляд майна здійснюється через попередню заявку на електронну адресу [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До заяви про участь в електронному аукціоні додати документи, передбачені п. 12 Постанови КМУ від 22.09.2023 № 1032 «Деякі питання відчуження та передачі в оренду (найм) майна державних акціонерних товариств, 100 відсотків акцій у статутному капіталі яких перебувають у державній власності».
Додаткова інформація:
Технічний стан – потребує ремонту.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Довгострокова оренда приміщення на вокзалі Запоріжжя-1, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 6-Б. Частина приміщення першого поверху адміністративної будівлі, вхід через перон вокзалу міста – Запоріжжя 1. Окремий вхід, санвузол. Площа оренди – 70,5 м2. Місце дуже активне та прохідне.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

70,5 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69063, Запорізька область, Запоріжжя, проспект Соборний, 6-Б

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
70.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
6913.9
Технічний стан об'єкта:
Потребує ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 47.79421225310561 Довгота: 35.187355335568306

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 5 черв. 2025 13:09
Ілюстрація 5 черв. 2025 13:09
Ілюстрація 5 черв. 2025 13:09
Ілюстрація 5 черв. 2025 13:09
Ілюстрація 5 черв. 2025 13:09
Копії документів та матеріалів на лот 5 черв. 2025 13:09
Ілюстрація 5 черв. 2025 13:09
Ілюстрація 5 черв. 2025 13:09
Ілюстрація 5 черв. 2025 13:09
Проєкт договору оренди 5 черв. 2025 13:09

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560045
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, Хрещатик, 22
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"

Основний контакт

Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail:
Телефон:
+380503609533

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"

Вас може зацікавити

Комплекс будівель з майном у складі: адмінбудинок літ. А площею 269,7 кв. м; гараж літ. Б площею 98,1 кв. м; сарай літ. В площею 22,8 кв. м та рухоме майно (51 інвентарна одиниця), за адресою: Тернопільська обл., Чортківський р-н, м. Чортків, вул. Копичинецька, 7

Комплекс будівель з майном у складі: адмінбудинок літ. А площею 269,7 кв. м; гараж літ. Б площею 98,1 кв. м; сарай літ. В площею 22,8 кв. м та рухоме майно (51 інвентарна одиниця), за адресою: Тернопільська обл., Чортківський р-н, м. Чортків, вул. Копичинецька...
Ім'я:
Лінев'юк Олександр Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380977888859 ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 951,63 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з передачі в оренду нежитлової будівлі літ."А-1", яка включає нежитлові приміщення №1-1, №1-2, №1-3, №1-4, №1-5, №1-6, №1-7, №1-8 загальною площею 131,6 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська область, Львівський район, село Оброшине, вулиця Шашкевича, 21

Аукціон з передачі в оренду нежитлової будівлі літ."А-1", яка включає нежитлові приміщення №1-1, №1-2, №1-3, №1-4, №1-5, №1-6, №1-7, №1-8 загальною площею 131,6 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська область, Львівський район, село Оброшине, вулиця Шашке...
Ім'я:
Галич Іван Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322279586 ЄДРПОУ:
04369587
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 340,00 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення харчоблоку Ліцею імені Блаженнішого Любомира Гузара Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області загальною площею 35,3 кв.м. та рухомого майна (50 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н, с.Зимна Вода, вул. Сірка, 75

Приміщення харчоблоку Ліцею імені Блаженнішого Любомира Гузара Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області загальною площею 35,3 кв.м. та рухомого майна (50 найменувань), які розташовані за адресою: Львівська обл.,Львівський p-н, с.Зи...
Ім'я:
Терлецька Ілона Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 Факс:
+380668133918
ЄДРПОУ:
42760578
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

14 834,34 грн без ПДВ

Дивитись