Оренда частини нежитлових приміщень 1-го поверху 4-поверхової будівлі адміністративно-побутового корпусу площею 26,80 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Повітряна, 2б. Мета використання - розміщення персоналу та виробнича діяльність.

Оренда частини нежитлових приміщень 1-го поверху 4-поверхової будівлі адміністративно-побутового корпусу площею 26,80 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Повітряна, 2б. Мета використання - розміщення персоналу та виробнича діяльність. Об’єкт побудований та введений в експлуатацію у 1980 році, знаходяться в задовільному технічному стані.

Початкова ціна

4 792,38 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 трав. 2025 11:46

до 4 черв. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
23 трав. 2025 11:46 – 4 черв. 2025 20:00
Початок аукціону:
5 черв. 2025 11:05
Дата публікації:
23 трав. 2025 11:46
Період редагування:
23 трав. 2025 11:46 – 30 трав. 2025 18:00
Період питань:
23 трав. 2025 11:46 – 4 черв. 2025 18:00
Період відповідей:
23 трав. 2025 11:46 – 4 черв. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20250523-96442
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
5 750,86 грн
Номер лоту:
1494А
Строк оренди:
2 роки 360 днів
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
4 792,38 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
143,77 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Для отримання детальної інформації та ознайомлення (огляду) з потенційним об’єктом оренди пропонуємо звернутися за телефоном: (044) 406 91 89
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Перелік та вимоги до оформлення документів зазначено в публічному паспорті активу.
Додаткова інформація:
---

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

частина нежитлових приміщень 1-го поверху 4-поверхової будівлі адміністративно-побутового корпусу

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

26,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79025, Львівська область, Львів, 2б, Повітряна вулиця

Тип:
Майно
Координати:
Широта: 49.8464891363 Довгота: 23.9851015806

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 23 трав. 2025 11:46
Проєкт договору оренди 23 трав. 2025 11:46
Ілюстрація 23 трав. 2025 11:46
Ілюстрація 23 трав. 2025 11:46
Ілюстрація 23 трав. 2025 11:46
Ілюстрація 23 трав. 2025 11:46

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
40075815
Адреса:
Україна, 03680, Київ, м. Київ, вул. Єжи Ґедройця, буд. 5, КОАТУУ: 8000000000, М.КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Біленко Оксана
E-mail:
Телефон:
+380444652351

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 737,14 грн з ПДВ

Дивитись

Оренда нежилого приміщення площею 17,3 м.кв. на п'ятнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51

Оренда нежилого приміщення площею 17,3 м.кв. на п'ятнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51
Ім'я:
Лимаренко Поліна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380501708708 ЄДРПОУ:
21582733
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 850,00 грн без ПДВ

Дивитись