Довгострокова оренда комерційного приміщенн15,6 м2 в центрі Львова на вул. Словацького, 1

Довгострокова оренда комерційного приміщення площею 15,6 кв. м.. Приміщення за адресою: вулиці Словацького, 1. Вхід з фасаду та внутрішнього подвір’я. Центр міста, транспортна та пішохідна доступність. Потребує косметичного ремонту. Наявні всі комунікації.

Початкова ціна

5 500,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 трав. 2025 17:09

до 9 черв. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
23 трав. 2025 17:09 – 9 черв. 2025 20:00
Початок аукціону:
10 черв. 2025 12:45
Дата публікації:
23 трав. 2025 17:09
Період редагування:
23 трав. 2025 17:09 – 4 черв. 2025 18:00
Період питань:
23 трав. 2025 17:09 – 9 черв. 2025 18:00
Період відповідей:
23 трав. 2025 17:09 – 9 черв. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20250523-82307
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
3 300,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
2792/5
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
5 500,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
300,00 грн

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Довгострокова оренда комерційного приміщення площею15,6 кв. м.. Приміщення за адресою: вулиці Словацького, 1. Вхід з фасаду та внутрішнього подвір’я. Центр міста, транспортна та пішохідна доступність. Потребує косметичного ремонту. Наявні всі комунікації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

15,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, Львів, вулиця Юліуша Словацького, 1

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
15.6
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.83736873603504 Довгота: 24.02389527909846

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 23 трав. 2025 17:09
Паспорт торгів 23 трав. 2025 17:09
Паспорт торгів 23 трав. 2025 17:09
Ілюстрація 23 трав. 2025 17:09
Ілюстрація 23 трав. 2025 17:09
Ілюстрація 23 трав. 2025 17:09
Ілюстрація 23 трав. 2025 17:09
Ілюстрація 23 трав. 2025 17:09

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560045
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, вулиця Хрещатик, 22

Основний контакт

Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail:
Телефон:
+380503609533

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 737,14 грн з ПДВ

Дивитись

Оренда нежилого приміщення площею 17,3 м.кв. на п'ятнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51

Оренда нежилого приміщення площею 17,3 м.кв. на п'ятнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51
Ім'я:
Лимаренко Поліна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380501708708 ЄДРПОУ:
21582733
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 850,00 грн без ПДВ

Дивитись