Оренда нерухомого майна загальною площею 1 461,0 кв.м, а саме: нежитлова будівля лабораторно-виробничого корпусу площею 286,3 кв.м, автовагова площею 74,7 кв.м., виробнича площадка для складування матеріалів площею 1 100,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Ожидів, вул. Залізнична, 46.

Оренда нерухомого майна загальною площею 1 461,0 кв.м, а саме: нежитлова будівля лабораторно-виробничого корпусу площею 286,3 кв.м, автовагова площею 74,7 кв.м., виробнича площадка для складування матеріалів площею 1 100,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Ожидів, вул. Залізнична, 46.

Прийняття заяв на участь

з 14 трав. 2025 08:12

до 22 трав. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 22 трав. 2025 20:00

до 11 черв. 2025 14:12

Аукціон завершено

11 черв. 2025 14:12

Подача пропозицій:
14 трав. 2025 08:12 – 22 трав. 2025 20:00
Початок аукціону:
23 трав. 2025 11:40
Дата публікації:
14 трав. 2025 08:12
Період редагування:
14 трав. 2025 08:12 – 17 трав. 2025 18:00
Період питань:
14 трав. 2025 08:12 – 22 трав. 2025 18:00
Період відповідей:
14 трав. 2025 08:12 – 22 трав. 2025 18:00
Період кваліфікації:
22 трав. 2025 20:00 – 19 черв. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20250514-50739
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
72 271,32 грн
Номер лоту:
13
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
50 188,42 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
501,88 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Горона Наталія Володимирівна, телефон: +380975897370, електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Кваліфікаційні вимоги до учасників аукціону: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем, лист-згода з проектом договору оренди. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 7 000,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.
Додаткова інформація:
Загальний стан задовільний, потребує ремонту, інженерне забезпечення – електропостачання. Функціональне призначення: зберігання сипучих, будівельних матеріалів, зберігання розміщення техніки та автотранспорту, зберігання інвентарю, розміщення людей. Перебуває на балансі філії «Радехівський ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» за адресою: Львівська обл., м. Радехів, вул. Мишуги, 2

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна загальною площею 1 461,0 кв.м, а саме: нежитлова будівля лабораторно-виробничого корпусу площею 286,3 кв.м, автовагова площею 74,7 кв.м., виробнича площадка для складування матеріалів площею 1 100,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Ожидів, вул. Залізнична, 46.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

1 461 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80530, Львівська область, Ожидів, вул. Залізнична, 46

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1461.0
Координати:
Широта: 49.0340979 Довгота: 23.50497709999999

Розташування на мапі

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 14 трав. 2025 08:12
Ілюстрація 14 трав. 2025 08:12

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Бірол Їлдиз
ЄДРПОУ:
32851616

Пропозиція:

50 900,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2025 12:50
Заява на участь 22 трав. 2025 12:50
Заява на участь 22 трав. 2025 12:50
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 12:50
Витяг з ЄДРПОУ 22 трав. 2025 12:50
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 12:50
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 12:50
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2025 12:50
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2025 12:50

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 27 трав. 2025 15:55

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 черв. 2025 14:11

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2025 12:50
Заява на участь 22 трав. 2025 12:50
Заява на участь 22 трав. 2025 12:50
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 12:50
Витяг з ЄДРПОУ 22 трав. 2025 12:50
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 12:50
Документи що підтверджують відповідність вимогам 22 трав. 2025 12:50
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2025 12:50
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2025 12:50

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 27 трав. 2025 15:55

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 черв. 2025 14:11
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
11/06-25-1
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Оренда нерухомого майна загальною площею 1 461,0 кв.м, а саме: нежитлова будівля лабораторно-виробничого корпусу площею 286,3 кв.м, автовагова площею 74,7 кв.м., виробнича площадка для складування матеріалів площею 1 100,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Ожидів, вул. Залізнична, 46.
Вартість договору
50 900,00 грн
Заключна вартість договору:
61 080,00 грн
Термін дії договору:
11 черв. 2025 14:11 – 10 черв. 14:11
Дата підписання договору:
11 черв. 2025 14:11
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 черв. 2025 14:11

Період підписання протоколу:
22 трав. 2025 20:00 – 30 трав. 2025 18:00
Період підписання договору:
22 трав. 2025 20:00 – 19 черв. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31978981
Адреса:
Україна, 79053, Львівська область, м. Львів, вул. Володимира Великого, буд. 54
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Гончарук С.В.
E-mail:
Телефон:
0673746422

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "МІБ"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA173805820000026009010339508
Найменування одержувача:
ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31978981

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "МІБ"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA173805820000026009010339508
Найменування одержувача:
ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31978981

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37
Ім'я:
Вознюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380675924957 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

73 338,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вишневська Ганна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503001570 ЄДРПОУ:
01125821
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

41 723,27 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда нежитлових приміщень № 23–35 загальною площею 226,7 кв. м, призначених для розміщення харчоблоку, разом з обладнанням, що знаходиться у зазначених приміщеннях, Городоцького опорного закладу загальної середньої освіти № 5 І–ІІІ ступенів Городоцької міської ради Львівської області, що розташовані за адресою:81500, Львівська область, Львівський район, м. Городок, вул. Чорновола, 8 а.

Оренда нежитлових приміщень № 23–35 загальною площею 226,7 кв. м, призначених для розміщення харчоблоку, разом з обладнанням, що знаходиться у зазначених приміщеннях, Городоцького опорного закладу загальної середньої освіти № 5 І–ІІІ ступенів Городоцької міськ...
Ім'я:
Кушнір Марія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380323130195 ЄДРПОУ:
26269892
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

62 020,28 грн без ПДВ

Дивитись