Оренда нерухомого майна загальною площею 424,8 кв.м, а саме: будівля гаражів (Літ. Б-1) загальною площею 169,7 кв.м, будівля солескладу (Літ. В-1) площею 255,1 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Липники, вул. Поршнянська, 6.

Оренда нерухомого майна загальною площею 424,8 кв.м, а саме: будівля гаражів (Літ. Б-1) загальною площею 169,7 кв.м, будівля солескладу (Літ. В-1) площею 255,1 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Липники, вул. Поршнянська, 6.

Прийняття заяв на участь

з 13 трав. 2025 12:44

до 21 трав. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 21 трав. 2025 20:00

до 11 черв. 2025 14:07

Аукціон завершено

11 черв. 2025 14:07

Подача пропозицій:
13 трав. 2025 12:44 – 21 трав. 2025 20:00
Початок аукціону:
22 трав. 2025 11:15
Дата публікації:
13 трав. 2025 12:44
Період редагування:
13 трав. 2025 12:44 – 16 трав. 2025 18:00
Період питань:
13 трав. 2025 12:44 – 21 трав. 2025 18:00
Період відповідей:
13 трав. 2025 12:44 – 21 трав. 2025 18:00
Період кваліфікації:
21 трав. 2025 20:00 – 18 черв. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20250513-03845
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
76 051,20 грн
Номер лоту:
12
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
52 813,33 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
528,13 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Горона Наталія Володимирівна, телефон: +380975897370, електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Кваліфікаційні вимоги до учасників аукціону: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем, лист-згода з проектом договору оренди. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 4 000,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.
Додаткова інформація:
Загальний стан задовільний, інженерне забезпечення – електропостачання. Функціональне призначення: зберігання сипучих, будівельних матеріалів, зберігання розміщення техніки та автотранспорту, зберігання інвентарю, розміщення людей. Перебуває на балансі філії «Пустомитівська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» за адресою: Львівська обл., с. Зимна Вода, вул. Опільського, 1

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна загальною площею 424,8 кв.м, а саме: будівля гаражів (Літ. Б-1) загальною площею 169,7 кв.м, будівля солескладу (Літ. В-1) площею 255,1 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Липники, вул. Поршнянська, 6.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

424,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 81134, Львівська область, Липники, вул. Поршнянська, 6

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
424.8
Координати:
Широта: 49.0340979 Довгота: 23.50497709999999

Розташування на мапі

Документи аукціону 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 13 трав. 2025 12:44
Копії документів та матеріалів на лот 13 трав. 2025 12:44
Ілюстрація 13 трав. 2025 12:44

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Бірол Їлдиз
ЄДРПОУ:
32851616

Пропозиція:

53 400,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 21 трав. 2025 11:52
Заява на участь 21 трав. 2025 11:52
Заява на участь 21 трав. 2025 11:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 21 трав. 2025 11:52
Витяг з ЄДРПОУ 21 трав. 2025 11:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 21 трав. 2025 11:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 21 трав. 2025 11:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 трав. 2025 11:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 трав. 2025 11:52

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 26 трав. 2025 10:08

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 черв. 2025 14:03

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 21 трав. 2025 11:52
Заява на участь 21 трав. 2025 11:52
Заява на участь 21 трав. 2025 11:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 21 трав. 2025 11:52
Витяг з ЄДРПОУ 21 трав. 2025 11:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 21 трав. 2025 11:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 21 трав. 2025 11:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 трав. 2025 11:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 трав. 2025 11:52

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 26 трав. 2025 10:08

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 черв. 2025 14:03
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
11/06-25
Назва договору:
Договір оренди майна
Опис договору:
Оренда нерухомого майна загальною площею 424,8 кв.м, а саме: будівля гаражів (Літ. Б-1) загальною площею 169,7 кв.м, будівля солескладу (Літ. В-1) площею 255,1 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Липники, вул. Поршнянська, 6.
Вартість договору
53 400,00 грн
Заключна вартість договору:
64 080,00 грн
Термін дії договору:
11 черв. 2025 14:04 – 10 черв. 14:04
Дата підписання договору:
11 черв. 2025 14:06
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 черв. 2025 14:03

Період підписання протоколу:
21 трав. 2025 20:00 – 29 трав. 2025 18:00
Період підписання договору:
21 трав. 2025 20:00 – 18 черв. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31978981
Адреса:
Україна, 79053, Львівська область, м. Львів, вул. Володимира Великого, буд. 54
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Гончарук С.В.
E-mail:
Телефон:
0673746422

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "МІБ"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA173805820000026009010339508
Найменування одержувача:
ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31978981

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "МІБ"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA173805820000026009010339508
Найменування одержувача:
ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
ЄДРПОУ одержувача:
31978981

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37
Ім'я:
Вознюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380675924957 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

73 338,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вишневська Ганна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503001570 ЄДРПОУ:
01125821
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

41 723,27 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда нежитлових приміщень № 23–35 загальною площею 226,7 кв. м, призначених для розміщення харчоблоку, разом з обладнанням, що знаходиться у зазначених приміщеннях, Городоцького опорного закладу загальної середньої освіти № 5 І–ІІІ ступенів Городоцької міської ради Львівської області, що розташовані за адресою:81500, Львівська область, Львівський район, м. Городок, вул. Чорновола, 8 а.

Оренда нежитлових приміщень № 23–35 загальною площею 226,7 кв. м, призначених для розміщення харчоблоку, разом з обладнанням, що знаходиться у зазначених приміщеннях, Городоцького опорного закладу загальної середньої освіти № 5 І–ІІІ ступенів Городоцької міськ...
Ім'я:
Кушнір Марія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380323130195 ЄДРПОУ:
26269892
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

62 020,28 грн без ПДВ

Дивитись