Оренда нерухомого майна загальною площею 815,2 кв.м, а саме: будинок майстра площею 131,0 кв.м, склад площею 284,2 кв.м, виробнича площадка для складування сипучих матеріалів площею 400,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Дідилів, вул. Київська, 2

Оренда нерухомого майна загальною площею 815,2 кв.м, а саме: будинок майстра площею 131,0 кв.м, склад площею 284,2 кв.м, виробнича площадка для складування сипучих матеріалів площею 400,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Дідилів, вул. Київська, 2

Прийняття заяв на участь

з 12 трав. 2025 11:01

до 20 трав. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
12 трав. 2025 11:01 – 20 трав. 2025 20:00
Початок аукціону:
21 трав. 2025 11:05
Дата публікації:
12 трав. 2025 11:01
Період редагування:
12 трав. 2025 11:01 – 15 трав. 2025 18:00
Період питань:
12 трав. 2025 11:01 – 20 трав. 2025 18:00
Період відповідей:
12 трав. 2025 11:01 – 20 трав. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
RLE001-UA-20250512-63481
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
57 695,43 грн
Номер лоту:
11
Строк оренди:
1 рік
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
40 066,27 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
400,66 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Горона Наталія Володимирівна, телефон: +380975897370, електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Кваліфікаційні вимоги до учасників аукціону: відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем, лист-згода з проектом договору оренди. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 6 500,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.
Додаткова інформація:
Загальний стан незадовільний, з локальними ознаками аварійного, інженерне забезпечення – електропостачання. Функціональне призначення: зберігання розміщення техніки та автотранспорту, зберігання інвентарю, розміщення людей. Перебуває на балансі філії «Радехівська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» за адресою: 80200, Львівська обл., м. Радехів, вул. Мишуги, 2.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Оренда нерухомого майна загальною площею 815,2 кв.м, а саме: будинок майстра площею 131,0 кв.м, склад площею 284,2 кв.м, виробнича площадка для складування сипучих матеріалів площею 400,0 кв.м., за адресою: Львівська обл., с. Дідилів, вул. Київська, 2

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

815,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80462, Львівська область, Дідилів, вул. Київська, 2

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
815.2
Координати:
Широта: 49.0340979 Довгота: 23.50497709999999

Розташування на мапі

Документи аукціону 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 12 трав. 2025 11:01
Копії документів та матеріалів на лот 12 трав. 2025 11:01
Ілюстрація 12 трав. 2025 11:01

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31978981
Адреса:
Україна, 79053, Львівська область, м. Львів, вул. Володимира Великого, буд. 54
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Гончарук С.В.
E-mail:
Телефон:
0673746422

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37
Ім'я:
Вознюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380675924957 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

73 338,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вишневська Ганна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503001570 ЄДРПОУ:
01125821
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

41 723,27 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда нежитлових приміщень № 23–35 загальною площею 226,7 кв. м, призначених для розміщення харчоблоку, разом з обладнанням, що знаходиться у зазначених приміщеннях, Городоцького опорного закладу загальної середньої освіти № 5 І–ІІІ ступенів Городоцької міської ради Львівської області, що розташовані за адресою:81500, Львівська область, Львівський район, м. Городок, вул. Чорновола, 8 а.

Оренда нежитлових приміщень № 23–35 загальною площею 226,7 кв. м, призначених для розміщення харчоблоку, разом з обладнанням, що знаходиться у зазначених приміщеннях, Городоцького опорного закладу загальної середньої освіти № 5 І–ІІІ ступенів Городоцької міськ...
Ім'я:
Кушнір Марія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380323130195 ЄДРПОУ:
26269892
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

62 020,28 грн без ПДВ

Дивитись